TV-pucken FLICKOR



Schedule and Results

Last update: 2022-09-20 15:31
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Uppland  -  Värmland2 - 4 (1-4, 1-0) 81Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Jämtland/Härjedalen  -  Norrbotten0 - 3 (0-2, 0-1) 75PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Stockholm  -  Örebro/Östergötland/Gotland3 - 0 (2-0, 1-0) 123Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Dalarna  -  Västerbotten4 - 1 (1-0, 3-1) 125PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Västmanland  -  Södermanland3 - 6 (1-4, 2-2) 102Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Medelpad/Ångermanland  -  Gästrikland1 - 0 (0-0, 0-0, 1-0) 75PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Bohuslän/Dal  -  Västergötland0 - 9 (0-6, 0-3) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
2Örebro/Östergötland/Gotland  -  Västmanland4 - 0 (2-0, 2-0) 90Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Dalarna1 - 7 (0-3, 1-4) 105PART ArenaGrupp C FLICKOR
1Göteborg  -  Blekinge4 - 1 (1-0, 3-1) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
2Södermanland  -  Värmland2 - 3 (2-1, 0-1, 0-1) Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Västerbotten  -  Medelpad/Ångermanland8 - 1 (2-1, 6-0) 75PART ArenaGrupp C FLICKOR
1Småland  -  Skåne3 - 0 (1-0, 2-0) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
2Uppland  -  Stockholm0 - 2 (0-2, 0-0) 81Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland  -  Jämtland/Härjedalen6 - 1 (2-1, 4-0) 95PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Skåne  -  Blekinge4 - 1 (2-1, 2-0) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
3Värmland  -  Örebro/Östergötland/Gotland1 - 2 (0-0, 1-1, 0-1) 107Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Jämtland/Härjedalen  -  Dalarna1 - 15 (1-9, 0-6) 75PART ArenaGrupp C FLICKOR
2Göteborg  -  Bohuslän/Dal5 - 0 (3-0, 2-0) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
3Västmanland  -  Stockholm0 - 9 (0-8, 0-1) 62Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland  -  Västerbotten3 - 6 (3-2, 0-4) 85PART ArenaGrupp C FLICKOR
2Småland  -  Västergötland1 - 0 (0-0, 1-0) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
3Södermanland  -  Uppland2 - 1 (1-0, 0-1, 1-0) 84Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Medelpad/Ångermanland0 - 3 (0-1, 0-2) 95PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Skåne  -  Bohuslän/Dal10 - 0 (2-0, 8-0) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
4Värmland  -  Stockholm0 - 5 (0-1, 0-4) 61Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Västerbotten  -  Jämtland/Härjedalen16 - 0 (8-0, 8-0) 95PART ArenaGrupp C FLICKOR
3Blekinge  -  Småland2 - 3 (2-1, 0-2) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
4Uppland  -  Västmanland5 - 2 (2-1, 3-1) 46Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Dalarna  -  Medelpad/Ångermanland7 - 1 (4-1, 3-0) 75PART ArenaGrupp C FLICKOR
3Västergötland  -  Göteborg2 - 3 (1-2, 1-1) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
4Södermanland  -  Örebro/Östergötland/Gotland2 - 1 (1-1, 1-0) 79Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland  -  Norrbotten4 - 3 (1-3, 2-0, 0-0, 1-0) 105PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Bohuslän/Dal  -  Småland0 - 11 (0-7, 0-4) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
5Västmanland  -  Värmland4 - 5 (4-1, 0-3, 0-0, 0-1) 48Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Dalarna  -  Gästrikland6 - 0 (4-0, 2-0) PART ArenaGrupp C FLICKOR
4Västergötland  -  Blekinge3 - 4 (2-2, 1-2) Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
5Örebro/Östergötland/Gotland  -  Uppland1 - 0 (0-0, 0-0, 1-0) 47Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Medelpad/Ångermanland  -  Jämtland/Härjedalen4 - 0 (3-0, 1-0) 95PART ArenaGrupp C FLICKOR
4Göteborg  -  Skåne4 - 0 (1-0, 3-0) 124Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
5Stockholm  -  Södermanland6 - 1 (3-1, 3-0) 50Cementa ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Västerbotten1 - 7 (0-6, 1-1) 105PART ArenaGrupp C FLICKOR
  Blekinge  -  Bohuslän/Dal6 - 1 (5-0, 1-1) 210Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Västergötland2 - 3 (0-0, 2-2, 0-1) 145Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
  Småland  -  Göteborg0 - 2 (0-0, 0-2) 155Stenungsund ArenaGrupp A FLICKOR
1Dalarna  -  Medelpad/Ångermanland Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Stockholm  -  Värmland Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Göteborg  -  Södermanland Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Västerbotten  -  Småland Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
2F. Kvartsfinal 1  -  F. Kvartsfinal 2 Nolia Ishall 1TV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Kvartsfinal 3  -  F. Kvartsfinal 4 Nolia Ishall 2TV-pucken Slutspel FLICKOR
3F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 Nolia Ishall 1TV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Nolia Ishall 2TV-pucken Slutspel FLICKOR
2V. Kvartsfinal 1  -  V. Kvartsfinal 2 Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Kvartsfinal 3  -  V. Kvartsfinal 4 Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
3F. Semifinal 1  -  F. Semifinal 2 Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 Winpos ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR