J20 Division 1 A Västra



Schedule and Results

Last update: 2022-03-12 16:24
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Kvarnsvedens GoIF IK  -  Orsa IK4 - 11 (1-3, 2-3, 1-5) 74Borlänge Ishall
  Strömsbro IF  -  Hille/Åbyggeby IK6 - 1 (4-0, 0-0, 2-1) 160Testebo Arena
  Skutskärs SK  -  Avesta BK2 - 7 (1-0, 0-4, 1-3) 70Skutskärs Ishall
  Hedemora SK  -  Hofors HC4 - 11 (1-0, 2-7, 1-4) 65Hemköp Arena
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  SLHC/SIK13 - 1 (5-1, 3-0, 5-0) 75Träningshallen Leksand
  Sandvikens IK  -  Säters IF/SSIF7 - 3 (4-0, 1-1, 2-2) Arena Jernvallen
2Hille/Åbyggeby IK  -  Skutskärs SK4 - 3 (3-1, 0-0, 0-2, 1-0) Monitor ERP Arena
  Hofors HC  -  Sandvikens IK3 - 2 (1-0, 1-2, 1-0) Hofors Ishall
  SLHC/SIK  -  Strömsbro IF0 - 11 (0-6, 0-4, 0-1) 88Ljusne Ishall
  Avesta BK  -  Hedemora SK8 - 2 (3-1, 3-1, 2-0) Avestahallen
  Säters IF/SSIF  -  Kvarnsvedens GoIF IK8 - 5 (3-0, 2-2, 3-3) Kristinehovs ishall
  Orsa IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 3 (2-0, 1-2, 1-1) 485Liljedal Arena
3Häradsbygdens Sportsällskap  -  Kvarnsvedens GoIF IK7 - 2 (2-1, 1-0, 4-1) Träningshallen Leksand
  Sandvikens IK  -  Avesta BK5 - 4 (0-1, 4-0, 1-3) Arena Jernvallen
  Hedemora SK  -  Hille/Åbyggeby IK2 - 18 (2-6, 0-8, 0-4) Hemköp Arena
  SLHC/SIK  -  Skutskärs SK3 - 11 (1-2, 1-3, 1-6) 78Ljusne Ishall
  Strömsbro IF  -  Orsa IK7 - 1 (3-1, 4-0, 0-0) 50Testebo Arena
  Hofors HC  -  Säters IF/SSIF7 - 1 (1-0, 2-0, 4-1) Hofors Ishall
4Sandvikens IK  -  Hille/Åbyggeby IK11 - 3 (4-2, 3-1, 4-0) Arena Jernvallen
  Hofors HC  -  Avesta BK4 - 1 (1-0, 0-0, 3-1) Hofors Ishall
  Orsa IK  -  Skutskärs SK5 - 2 (1-2, 3-0, 1-0) Liljedal Arena
  SLHC/SIK  -  Hedemora SK6 - 8 (1-4, 2-1, 3-3) 78Ljusne Ishall
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Strömsbro IF5 - 8 (2-0, 1-4, 2-4) Borlänge Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 14 (0-2, 1-7, 3-5) 35Kristinehovs ishall
5Hofors HC  -  Hille/Åbyggeby IK8 - 3 (3-0, 1-3, 4-0) Hofors Ishall
  Avesta BK  -  Säters IF/SSIF10 - 5 (3-0, 4-2, 3-3) Avestahallen
  Hedemora SK  -  Orsa IK2 - 17 (1-7, 0-6, 1-4) 41Hemköp Arena
  Skutskärs SK  -  Kvarnsvedens GoIF IK12 - 5 (2-2, 6-1, 4-2) 27Skutskärs Ishall
  Strömsbro IF  -  Häradsbygdens Sportsällskap3 - 2 (1-1, 1-1, 0-0, 1-0) Testebo Arena
  Sandvikens IK  -  SLHC/SIK8 - 2 (4-2, 2-0, 2-0) Arena Jernvallen
6Orsa IK  -  Sandvikens IK5 - 3 (0-1, 3-1, 2-1) Liljedal Arena
  SLHC/SIK  -  Hofors HC6 - 9 (1-5, 3-1, 2-3) 43Ljusne Ishall
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Hedemora SK6 - 4 (2-1, 3-2, 1-1) Borlänge Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Avesta BK4 - 3 (2-1, 1-0, 0-2, 0-0, 1-0) Monitor ERP Arena
  Säters IF/SSIF  -  Strömsbro IF1 - 12 (1-4, 0-4, 0-4) Kristinehovs ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Skutskärs SK1 - 4 (0-0, 1-1, 0-3) Tegera Arena
7Sandvikens IK  -  Kvarnsvedens GoIF IK10 - 0 (4-0, 1-0, 5-0) 53Arena Jernvallen
  Avesta BK  -  SLHC/SIK9 - 5 (4-3, 1-0, 4-2) Avestahallen
  Orsa IK  -  Hofors HC1 - 4 (0-2, 1-0, 0-2) 95Liljedal Arena
  Hedemora SK  -  Häradsbygdens Sportsällskap5 - 4 (2-1, 0-3, 2-0, 0-0, 1-0) Hemköp Arena
  Hille/Åbyggeby IK  -  Säters IF/SSIF4 - 3 (1-1, 2-1, 1-1) Monitor ERP Arena
  Skutskärs SK  -  Strömsbro IF1 - 13 (0-3, 0-3, 1-7) 72Skutskärs Ishall
8Orsa IK  -  Avesta BK6 - 1 (2-1, 1-0, 3-0) Liljedal Arena
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Sandvikens IK5 - 3 (1-0, 1-3, 3-0) Tegera Arena
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Hofors HC2 - 12 (1-1, 0-5, 1-6) Borlänge Ishall
  Strömsbro IF  -  Hedemora SK10 - 1 (4-0, 1-1, 5-0) Testebo Arena
  Hille/Åbyggeby IK  -  SLHC/SIK4 - 2 (1-0, 3-1, 0-1) Monitor ERP Arena
  Säters IF/SSIF  -  Skutskärs SK5 - 3 (3-1, 0-1, 2-1) 30Kristinehovs ishall
9Hille/Åbyggeby IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap1 - 10 (0-6, 1-1, 0-3) Monitor ERP Arena (B)
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  SLHC/SIK5 - 4 (1-2, 0-1, 3-1, 1-0) 64Borlänge Ishall
  Strömsbro IF  -  Avesta BK5 - 2 (1-2, 0-0, 4-0) Testebo Arena
  Skutskärs SK  -  Hofors HC2 - 5 (0-3, 0-1, 2-1) 17Skutskärs Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Orsa IK0 - 9 (0-2, 0-5, 0-2) Kristinehovs ishall
  Sandvikens IK  -  Hedemora SK5 - 3 (1-0, 1-2, 3-1) Arena Jernvallen
10Hofors HC  -  Häradsbygdens Sportsällskap3 - 2 (1-1, 2-0, 0-1) Hofors Ishall
  Orsa IK  -  Hille/Åbyggeby IK5 - 2 (2-1, 2-0, 1-1) 863Liljedal Arena
  Hedemora SK  -  Skutskärs SK4 - 7 (1-6, 2-1, 1-0) 44Hemköp Arena
  SLHC/SIK  -  Säters IF/SSIF5 - 4 (2-2, 0-0, 2-2, 1-0) 54Ljusne Ishall
  Strömsbro IF  -  Sandvikens IK10 - 1 (4-0, 3-0, 3-1) Testebo Arena
  Avesta BK  -  Kvarnsvedens GoIF IK11 - 2 (4-0, 5-1, 2-1) Avestahallen
11Häradsbygdens Sportsällskap  -  Avesta BK8 - 2 (1-0, 5-1, 2-1) 25Träningshallen Leksand
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Hille/Åbyggeby IK7 - 8 (0-2, 2-4, 5-1, 0-0, 0-1) 52Borlänge Ishall
  Skutskärs SK  -  Sandvikens IK4 - 7 (3-0, 0-3, 1-4) 38Skutskärs Ishall
  Strömsbro IF  -  Hofors HC4 - 3 (1-1, 1-0, 2-2) Testebo Arena
  Säters IF/SSIF  -  Hedemora SK3 - 6 (1-1, 1-1, 1-4) 95Kristinehovs ishall
  Orsa IK  -  SLHC/SIK8 - 3 (3-2, 1-1, 4-0) Liljedal Arena
12Hofors HC  -  Hedemora SK11 - 1 (4-0, 2-0, 5-1) Hofors Ishall
  Avesta BK  -  Skutskärs SK6 - 5 (1-2, 1-3, 3-0, 1-0) Avestahallen
  Orsa IK  -  Kvarnsvedens GoIF IK9 - 2 (1-1, 3-0, 5-1) Liljedal Arena
  SLHC/SIK  -  Häradsbygdens Sportsällskap0 - 11 (0-4, 0-4, 0-3) 56Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Sandvikens IK2 - 5 (0-1, 0-3, 2-1) 25Kristinehovs ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Strömsbro IF1 - 5 (1-3, 0-1, 0-1) Monitor ERP Arena
13Häradsbygdens Sportsällskap  -  Orsa IK5 - 1 (1-0, 4-1, 0-0) Tegera Arena
  Sandvikens IK  -  Hofors HC1 - 4 (0-3, 1-1, 0-0) Arena Jernvallen
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Säters IF/SSIF3 - 5 (2-1, 0-1, 1-3) 91Borlänge Ishall
  Hedemora SK  -  Avesta BK3 - 6 (0-1, 1-2, 2-3) Hemköp Arena
  Strömsbro IF  -  SLHC/SIK13 - 1 (6-1, 2-0, 5-0) Testebo Arena
  Skutskärs SK  -  Hille/Åbyggeby IK7 - 4 (1-1, 1-2, 5-1) 47Skutskärs Ishall
14Säters IF/SSIF  -  Hofors HC0 - 11 (0-4, 0-5, 0-2) 9Kristinehovs ishall
  Avesta BK  -  Sandvikens IK0 - 9 (0-3, 0-3, 0-3) Avestahallen
  Orsa IK  -  Strömsbro IF2 - 5 (1-1, 1-2, 0-2) 30Liljedal Arena
  Skutskärs SK  -  SLHC/SIK7 - 3 (0-0, 2-0, 5-3) 42Skutskärs Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Hedemora SK10 - 1 (3-0, 3-1, 4-0) Monitor ERP Arena
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap1 - 9 (1-3, 0-3, 0-3) 65Borlänge Ishall
15Strömsbro IF  -  Kvarnsvedens GoIF IK14 - 1 (5-1, 6-0, 3-0) Testebo Arena
  Avesta BK  -  Hofors HC0 - 5 (0-1, 0-2, 0-2) Avestahallen
  Hedemora SK  -  SLHC/SIK5 - 4 (3-1, 1-0, 1-3) 30Hemköp Arena
  Skutskärs SK  -  Orsa IK7 - 3 (2-0, 1-1, 4-2) 45Skutskärs Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Sandvikens IK7 - 5 (2-4, 3-0, 2-1) Monitor ERP Arena
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Säters IF/SSIF15 - 0 (4-0, 6-0, 5-0) 38Tegera Arena
16Orsa IK  -  Hedemora SK5 - 4 (2-1, 0-2, 2-1, 1-0) 35Liljedal Arena
  Hille/Åbyggeby IK  -  Hofors HC1 - 6 (0-2, 1-1, 0-3) Monitor ERP Arena
  SLHC/SIK  -  Sandvikens IK6 - 2 (1-0, 3-1, 2-1) 55Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Avesta BK1 - 2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1) 30Kristinehovs ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Strömsbro IF4 - 5 (0-0, 2-4, 2-1) Träningshallen Leksand
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Skutskärs SK5 - 8 (1-4, 2-2, 2-2) 96Borlänge Ishall
17Avesta BK  -  Hille/Åbyggeby IK6 - 4 (2-2, 2-2, 2-0) Avestahallen
  Hedemora SK  -  Kvarnsvedens GoIF IK5 - 3 (0-1, 4-1, 1-1) Hemköp Arena
  Skutskärs SK  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 6 (0-4, 0-1, 2-1) 47Skutskärs Ishall
  Sandvikens IK  -  Orsa IK6 - 7 (2-5, 3-1, 1-0, 0-0, 0-1) Arena Jernvallen
  Strömsbro IF  -  Säters IF/SSIF15 - 0 (6-0, 4-0, 5-0) Testebo Arena
  Hofors HC  -  SLHC/SIK12 - 0 (5-0, 1-0, 6-0) Hofors Ishall
18Häradsbygdens Sportsällskap  -  Hedemora SK7 - 3 (3-0, 0-2, 4-1) 56Träningshallen Leksand
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Sandvikens IK1 - 4 (1-1, 0-2, 0-1) Borlänge Ishall
  Strömsbro IF  -  Skutskärs SK2 - 3 (1-0, 0-1, 1-1, 0-1) Testebo Arena
  SLHC/SIK  -  Avesta BK7 - 4 (2-0, 1-3, 4-1) 83Ljusne Ishall
  Hofors HC  -  Orsa IK7 - 0 (3-0, 2-0, 2-0) Hofors Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Hille/Åbyggeby IK2 - 3 (0-0, 0-2, 2-1) Kristinehovs ishall
19Hofors HC  -  Kvarnsvedens GoIF IK13 - 1 (4-0, 5-0, 4-1) Hofors Ishall
  Hedemora SK  -  Strömsbro IF2 - 7 (0-4, 1-3, 1-0) Hemköp Arena
  SLHC/SIK  -  Hille/Åbyggeby IK6 - 1 (1-1, 3-0, 2-0) 83Ljusne Ishall
  Skutskärs SK  -  Säters IF/SSIF5 - 6 (3-2, 0-3, 2-1) Skutskärs Ishall
  Sandvikens IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 8 (1-2, 0-5, 1-1) Arena Jernvallen
  Avesta BK  -  Orsa IK2 - 6 (0-1, 2-3, 0-2) Avestahallen
20Hofors HC  -  Skutskärs SK10 - 3 (3-0, 2-0, 5-3) Hofors Ishall
  Orsa IK  -  Säters IF/SSIF7 - 5 (2-1, 2-2, 3-2) 27Liljedal Arena
  Hedemora SK  -  Sandvikens IK4 - 5 (2-2, 0-2, 2-1) 31Hemköp Arena
  SLHC/SIK  -  Kvarnsvedens GoIF IK7 - 6 (4-2, 2-2, 0-2, 0-0, 1-0) 77Ljusne Ishall
  Avesta BK  -  Strömsbro IF2 - 6 (0-0, 0-1, 2-5) Avestahallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Hille/Åbyggeby IK5 - 2 (1-0, 2-1, 2-1) Träningshallen Leksand
21Häradsbygdens Sportsällskap  -  Hofors HC1 - 7 (0-2, 0-3, 1-2) 50Tegera Arena
  Sandvikens IK  -  Strömsbro IF0 - 7 (0-1, 0-2, 0-4) Arena Jernvallen
  Kvarnsvedens GoIF IK  -  Avesta BK5 - 4 (1-0, 3-1, 1-3) 100Borlänge Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Orsa IK0 - 6 (0-1, 0-2, 0-3) Monitor ERP Arena (B)
  Skutskärs SK  -  Hedemora SK13 - 5 (7-1, 4-2, 2-2) 27Skutskärs Ishall
  Säters IF/SSIF  -  SLHC/SIK7 - 2 (2-2, 3-0, 2-0) 35Kristinehovs ishall
22Hille/Åbyggeby IK  -  Kvarnsvedens GoIF IK6 - 5 (2-1, 0-2, 4-2) Monitor ERP Arena
  Avesta BK  -  Häradsbygdens Sportsällskap1 - 13 (1-3, 0-4, 0-6) Avestahallen
  Sandvikens IK  -  Skutskärs SK2 - 6 (0-2, 1-3, 1-1) 33Skutskärs Ishall
  Hofors HC  -  Strömsbro IF3 - 4 (1-1, 2-2, 0-1) Hofors Ishall
  SLHC/SIK  -  Orsa IK5 - 2 (2-0, 2-2, 1-0) 88Ljusne Ishall
  Hedemora SK  -  Säters IF/SSIF5 - 0 (1-0, 1-0, 3-0) 79Hemköp Arena