TV-pucken POJKAR



Schedule and Results

Last update: 2021-09-21 15:40
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Hälsingland  -  Medelpad2 - 9 (1-6, 1-3) 189Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  SIF-laget  -  Uppland2 - 1 (1-0, 1-1) 187BahcohallenGrupp B POJKAR
  Blekinge  -  Östergötland3 - 1 (1-1, 2-0) 150Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Bohuslän/Dal  -  Örebro län0 - 12 (0-5, 0-7) 158Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Ångermanland  -  Jämtland/Härjedalen6 - 2 (2-1, 4-1) 320Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Stockholm Syd  -  Gotland24 - 0 (13-0, 11-0) 159BahcohallenGrupp B POJKAR
  Göteborg  -  Västergötland3 - 0 (1-0, 2-0) 103Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Gästrikland  -  Västmanland7 - 1 (2-0, 5-1) 256Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Västerbotten  -  Norrbotten3 - 1 (3-0, 0-1) 184Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Stockholm Nord  -  Södermanland11 - 2 (4-1, 7-1) 191BahcohallenGrupp B POJKAR
  Småland  -  Skåne1 - 2 (0-1, 1-0, 0-1) 173Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Dalarna  -  Värmland4 - 2 (1-1, 3-1) 374Lugnets IshallGrupp D POJKAR
2Norrbotten  -  Jämtland/Härjedalen3 - 2 (0-1, 2-1, 1-0) 265Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Södermanland  -  Gotland10 - 1 (5-1, 5-0) 131BahcohallenGrupp B POJKAR
  Skåne  -  Västergötland2 - 1 (0-0, 1-1, 1-0) 171Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Värmland  -  Västmanland3 - 4 (1-1, 2-3) 172Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Ångermanland  -  Hälsingland10 - 0 (4-0, 6-0) 247Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Stockholm Syd  -  SIF-laget2 - 0 (2-0, 0-0) 176BahcohallenGrupp B POJKAR
  Göteborg  -  Blekinge5 - 2 (2-2, 3-0) 154Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Gästrikland  -  Bohuslän/Dal4 - 2 (1-0, 3-2) 221Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Västerbotten  -  Medelpad3 - 6 (1-3, 2-3) 253Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Stockholm Nord  -  Uppland6 - 1 (2-0, 4-1) 217BahcohallenGrupp B POJKAR
  Småland  -  Östergötland4 - 1 (2-1, 2-0) 275Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Dalarna  -  Örebro län2 - 3 (1-3, 1-0) 398Lugnets IshallGrupp D POJKAR
3Norrbotten  -  Hälsingland4 - 0 (2-0, 2-0) 121Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Södermanland  -  SIF-laget3 - 0 (1-0, 2-0) 197BahcohallenGrupp B POJKAR
  Skåne  -  Blekinge2 - 1 (0-0, 1-1, 1-0) 175Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Värmland  -  Bohuslän/Dal8 - 1 (6-1, 2-0) 173Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Jämtland/Härjedalen  -  Västerbotten0 - 3 (0-2, 0-1) 268Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Gotland  -  Stockholm Nord0 - 23 (0-8, 0-15) 124BahcohallenGrupp B POJKAR
  Västergötland  -  Småland2 - 7 (0-3, 2-4) 197Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Västmanland  -  Dalarna3 - 4 (2-3, 1-1) 412Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Medelpad  -  Ångermanland5 - 2 (4-2, 1-0) 188Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Uppland  -  Stockholm Syd2 - 8 (1-4, 1-4) 174BahcohallenGrupp B POJKAR
  Östergötland  -  Göteborg0 - 2 (0-1, 0-1) 153Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Örebro län  -  Gästrikland2 - 5 (1-2, 1-3) 333Lugnets IshallGrupp D POJKAR
4Hälsingland  -  Västerbotten0 - 7 (0-3, 0-4) 237Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  SIF-laget  -  Stockholm Nord1 - 7 (1-4, 0-3) 103BahcohallenGrupp B POJKAR
  Blekinge  -  Småland2 - 3 (2-2, 0-0, 0-0, 0-1) 127Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Bohuslän/Dal  -  Dalarna0 - 9 (0-7, 0-2) 311Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Medelpad  -  Jämtland/Härjedalen4 - 3 (0-3, 3-0, 1-0) 273Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Uppland  -  Gotland6 - 1 (3-1, 3-0) 131BahcohallenGrupp B POJKAR
  Östergötland  -  Västergötland6 - 1 (4-1, 2-0) 133Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Örebro län  -  Västmanland4 - 0 (3-0, 1-0) 286Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Ångermanland  -  Norrbotten0 - 3 (0-1, 0-2) 187Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Stockholm Syd  -  Södermanland5 - 2 (2-2, 3-0) 175BahcohallenGrupp B POJKAR
  Göteborg  -  Skåne1 - 0 (1-0, 0-0) 168Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Gästrikland  -  Värmland5 - 3 (2-2, 3-1) 193Lugnets IshallGrupp D POJKAR
5Jämtland/Härjedalen  -  Hälsingland3 - 1 (0-1, 3-0) 287Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Gotland  -  SIF-laget0 - 8 (0-0, 0-8) 117BahcohallenGrupp B POJKAR
  Västergötland  -  Blekinge3 - 1 (2-1, 1-0) 147Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Västmanland  -  Bohuslän/Dal5 - 3 (2-1, 3-2) 122Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Norrbotten  -  Medelpad4 - 1 (2-1, 2-0) 201Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Södermanland  -  Uppland3 - 2 (1-0, 2-2) 169BahcohallenGrupp B POJKAR
  Skåne  -  Östergötland6 - 1 (3-1, 3-0) 152Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Värmland  -  Örebro län2 - 3 (0-0, 2-2, 0-1) 223Lugnets IshallGrupp D POJKAR
  Västerbotten  -  Ångermanland6 - 0 (3-0, 3-0) 112Östersund Arena Hall AGrupp A POJKAR
  Stockholm Nord  -  Stockholm Syd2 - 0 (0-0, 2-0) 210BahcohallenGrupp B POJKAR
  Småland  -  Göteborg0 - 2 (0-0, 0-2) 252Stiga ArenaGrupp C POJKAR
  Dalarna  -  Gästrikland3 - 0 (2-0, 1-0) 402Lugnets IshallGrupp D POJKAR
1Västerbotten  -  Gästrikland Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Göteborg  -  Stockholm Syd Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Dalarna  -  Medelpad Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  Stockholm Nord  -  Västergötland Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
2F. Kvartsfinal 1  -  F. Kvartsfinal 2 Billingehov B-hallSlutspel (1-8) POJKAR
  F. Kvartsfinal 3  -  F. Kvartsfinal 4 BillingehovSlutspel (1-8) POJKAR
3F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 BillingehovSlutspel (1-8) POJKAR
  V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Billingehov B-hallSlutspel (1-8) POJKAR
2V. Kvartsfinal 1  -  V. Kvartsfinal 2 Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  V. Kvartsfinal 3  -  V. Kvartsfinal 4 Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
3F. Semifinal 2  -  F. Semifinal 1 Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR
  V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 Mariehus ArenaSlutspel (1-8) POJKAR