Clubs in Östergötland

U19 D Nationell Södra

 
AIKAIKAIKAIK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
116Pizka, LetiziaCE4213013-2110633.3322305242.31
277Nyberg, EmmiCE420263301001216.67000N/A
363Azzopardi, TindraCE4112012-1010616.67000N/A
455Lautmann, EmmaLD4022222000050.00000N/A
55Sundell, EvelinaCE3101013-2000425.00000N/A
624Granquist, LiviaLD4101412-1000714.29000N/A
798Björk, EllinorLD30112522000060.00000N/A
849Blom, EnyaGK40110   0000N/A    
8Hildman, HildaRW4011021100050.0021366.67
25Palm, MärtaCE4011023-1000120.0036266258.06
1121Thimrén, AnnaLW4011212-100090.000220.00
122Engdahl, MejaRD4011413-200090.00000N/A
1331Holmström, KajsaGK30000   0000N/A    
1434Wetter, JuliaRW3000004-400030.00000N/A
153Hultin, ElsaLW3000202-200020.00101100.00
1626Hennicks, TildaLW4000001-100060.0012102254.55
10Lilja, FrejaCE4000000000010.0022450.00
1811Forslund, VildeLD4000214-300040.008172532.00
23Malmberg, NayeliLD4000213-200050.00000N/A
45Nyfelt, FridaLD4000212-100050.00000N/A
216Helje, MayaRD4000203-300040.0035837.50
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Holmström, Kajsa433178:40910211191.893.02112
249Blom, Enya44165:003141782.352.77010
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Djurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IFDjurgårdens IF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
115Sydenhag, ElinaRD311202110001010.00000N/A
216Willander, BiancaCE41010211000714.290110.00
381Alami, KenzaRW41010110110333.33000N/A
427Lönn Hernborg, EmmaRD5101025-3000520.0016264238.10
514Abbhagen, AliseCE5101014-30001010.0026275349.06
624Ahlkvist, LinnéaRD51014220000616.67000N/A
75Matchett, ClaraRD2011021100060.00000N/A
812Wahtramäe, TildeRW4011034-100060.00000N/A
96Prosen, ValentinaRD5011016-500010.00000N/A
1018Strand, AliceLW5011223-1000160.0036286456.25
1122Nygård, LovisaLD5011205-500030.00000N/A
1235Berntsson, FidelieGK10000   0000N/A    
25Nordenrot, AliceLD100000000000N/A000N/A
1486Zetterman Thyme, CeliseCE2000201-10000N/A0110.00
1510Edsman, TildaRW2000400000020.0033650.00
1628Kilpi, JenniferLD3000001-100010.00000N/A
174Åström, SonjaCE4000013-200070.00000N/A
1869Mantere, EllenGK40000   0000N/A    
1931Hallbeck, WilmaGK50000   0000N/A    
209Bergström, Elsa DesiréeLW5000023-100010.00000N/A
213Grahn, EmmaRD5000013-200020.00000N/A
19Nilsson, LinnLD5000015-400070.000110.00
72Sandgren, SofiaLW5000012-100020.00000N/A
2421Rönnlund, FeliceLW5000005-500040.0015183345.45
2539Norberg, SofiaRW5000214-300010.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Hallbeck, Wilma555299:101112613791.972.21014
235Berntsson, Fidelie51000:00000N/AN/A000
69Mantere, Ellen54000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Augustsson, HedvigCE543727071001921.0529215058.00
226Svedung, VeraLD532566150201421.43000N/A
370Stäring, MajaRW523506151001811.11000N/A
414Svedholm Torgersson, WandaCE51340505000156.6735837.50
577Lindén, SelmaCE521324131001811.1138266459.38
69Carlsson, LovisaRW41120321000812.50101100.00
779Mildaeus, SallyCE51120303000263.851081855.56
827Medin, TindraCE50220404000130.00000N/A
949Andersson, CorneliaCE5022231200060.0023325541.82
1025Luukkonen, FeliciaCE51010404100128.33000N/A
1173Ljunggren, EmiliaRD51010321000714.29000N/A
1278Hagenlöv, AgnesLD51014312010812.50000N/A
1322Virtanen, LovaLD5011031200030.00000N/A
1410Bregndahl Olesen, OliviaCE1000010100060.00000N/A
1595Engelin, MejaGK20000   0000N/A    
1689Hedlund, SelmaGK40000   0000N/A    
1731Björkbacka, ElviraGK40000   0000N/A    
185Bondesson, NikeLD50000716000160.00000N/A
1918Sjöström, MildaLW5000021100040.00000N/A
2011Lindbom, LisaLW5000002-200080.0011250.00
218Ljunggren, JosefineCE5000221100040.0017223943.59
2242Björndal, EllenRD50004202000140.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
195Engelin, Meja522123:281282996.550.49120
289Hedlund, Selma54160:00066100.000.00110
331Björkbacka, Elvira542117:303252889.291.53011
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
116Hermansson, TuvaRD6347410461101520.00000N/A
222Källström, AgnesRW6516010462002222.7311250.00
377Klomstad, RagnhildLW41340615000137.69000N/A
492Hjorth Svensson, AliciaLD630327161101225.00000N/A
511Torsson, LovaCE521328440001414.2957298666.28
69Bylund, FeliceRD62132808000825.00000N/A
78Dolatabadi, MariaRW41230413000911.110110.00
15Östrup, SaraCE41230413000714.2935837.50
920Roberts, LilyCE603327160000N/A000N/A
1099Blårand, ElsaRD11120404000714.29000N/A
1161Skog, AgnesLW61120303100911.11000N/A
1218Damberg, AlvaLD6112255230001010.00000N/A
1399Breid, HeddaLW2022020200010.00000N/A
1412Kostenius, LeahCE60224523000100.0048418953.93
1599Wignell, LivRD1101012-1000425.0035837.50
1636Gustafsson, MajaCE61010303000175.8840357553.33
1713Grahn, AgnesRD4011434-100070.00000N/A
186Nilsson, EbbaLW6011241300090.00000N/A
1999Sigefjord, NorahRD1000010100010.00000N/A
2099Swartz, JuliaCE100000000000N/A000N/A
2121Petersson, EmelieRW2000021100090.00000N/A
2299Brandt, EllaLW3000001-100050.00000N/A
231Källström, OliviaGK60000   0000N/A    
2433Danielsson, NikeGK60000   0000N/A    
2555Olsson, JuliaRD6000021100030.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Källström, Olivia663180:003646795.521.00130
233Danielsson, Nike663179:095899494.681.67021
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
120Berndtsson, ChloeLD542605321103810.53202100.00
222Mossberg, EllaLW52130422010326.2512333.33
379Liegnell, MellaLW52132303110219.5231475.00
463Termaten, PippiRW5123012-1000137.6913425.00
515Hertl, YrsaRW32020202000728.570110.00
68Elisson, AmelieCE5022430300050.0041337455.41
724Solland, OliviaLW3101212-1110520.00000N/A
818Nilsson, MoaCE3011231200090.0018254341.86
910Hutkova, DarinaLD4011451400060.00000N/A
104Jönsson, StellaLD5011222000060.00000N/A
1189Fältman, MoaLD100000000000N/A000N/A
1221Ranum, OliviaLW20000202000100.000110.00
1386Eliasson, EmieGK20000   0000N/A    
1430Birch, FridaGK30000   0000N/A    
1577Crey, ZoéLD3000013-200070.00000N/A
28Sundin, EbbaRW3000011000010.00000N/A
1741Gustavsson, SandraGK50000   0000N/A    
1821Bjarneborg, RonjaCE5000013-200020.002121414.29
67Björk, AliciaRD5000011000020.000220.00
73Svensson, EliseCE5000012-100030.0015233839.47
2179Pettersson, ElsaLW5000003-300010.0045944.44
2216Jacobsson, MoaRD5000203-300050.00202100.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Gustavsson, Sandra553177:553505394.341.01121
230Birch, Frida532123:283535694.641.46011
386Eliasson, Emie52000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Nordlund, InesCE4213034-10001216.6750459552.63
212Breander Sandholm, EmmieLW5202445-10001020.000220.00
314Karlsson, EllaLW5112034-1000234.358111942.11
427Landin - Nordström, TyraLW51014210-8010520.00000N/A
528Carlsson, ElsaLD4011023-100040.00000N/A
613Cornita, Ana-MariaRW5011229-700060.00000N/A
791Hansson, StinaLD5011415-400030.001051566.67
899Einarson, AlmaGK10000   0000N/A    
926Eriksson, ZoeCE2000003-300010.000220.00
8Lindström, VanessaCE2000005-500090.00000N/A
29Vodinh Brokvist, LucileLW2000001-10000N/A000N/A
1218Bjärengren, EbbaLD3000425-30000N/A000N/A
1325Phillipson, ElzaGK40000   0000N/A    
146Gold Cox, MalinLD4000004-40000N/A000N/A
31Kosatha, LeiaGK40000   0000N/A    
1620Schöps, MajaLD5000023-100020.00000N/A
1722Tillquist, CorneliaLW5000003-300010.00000N/A
1810Orvide, ElzeLD5000215-400020.0042489046.67
1921Tellefors, MärtaRW5000207-700020.0023204353.49
2024Kling, LiwiaRD5000415-400040.00000N/A
38Kristofikova, Nikita LillianaLD5000416-500060.00291118.18
16Lundgren, ElinaLD5000417-600030.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Phillipson, Elza544245:001721423192.644.16004
231Kosatha, Leia54160:008465485.198.00001
399Einarson, Alma51000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS