Clubs in Östergötland

U20 H Nationell Södra

 
BIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK KarlskogaBIK Karlskoga[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bredin, GustafLW1241014413850103212.5022450.00
221Vanderhill, Isak AsbjørnCE126391013851103517.14787114952.35
319Johansson, MånsLW113691012660002313.040220.00
455Kittel, AgustRW122796719-120201910.5315243938.46
549Sättermann, DouglasRW84484515-100102913.79000N/A
652Bråtner, WilliamCE84260511-60101723.53628114343.36
72Grans, SamuelRD121344911-2000234.35000N/A
87Lysholm, ChrisRD121230717-10000714.29000N/A
98Berggren, TheoRD121238516-11110263.85000N/A
1038Järås, Karl-AlfredLD1003318814-6000230.00000N/A
1118Lederud, VilliamLW1220210311-81102010.0033185164.71
1248Wicky, EliaLW121124210-8000234.3514243836.84
134Gustafsson, Carl**RD2022030300010.00000N/A
1453Wiberg, FilipLD90226310-700090.00000N/A
1512Holgersson, FilipCE10022426-400090.00594510456.73
1644Kvarnstedt, ViggoRD910110422000425.00000N/A
1750Skoogh, AdamRW12101028-6000128.330110.00
1832Eljas, LudvigLD5011016-500030.00000N/A
1915Söderblom, AxelRW8011024-200080.000110.00
2010Andersson, OlleCE12011027-500080.0026356142.62
2135Fredriksson, GabrielGK20000   0000N/A    
2213Schill, VincentCE200001010000N/A551050.00
2342Olmats, WilmerRW3000002-200020.00000N/A
2433Johansson, EliasLD500041100000N/A000N/A
2534Knutsson, EbbeLW6000003-300050.00891747.06
2625Christofferson, VictorRD8000643100010.00000N/A
2731Jacobsson, CasperGK100000   0000N/A    
281Berglund, VincentGK120000   0000N/A    
2939Granquist, IsakRW12000208-800020.0022450.00
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Berglund, Vincent12128429:293419823285.344.75026
231Jacobsson, Casper12105264:081813014887.844.09013
335Fredriksson, Gabriel122120:0027977.786.00000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Frölunda HCFrölunda HCFrölunda HCFrölunda HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
171Rörth, LinusCE12615212204163202722.2210010220249.50
259Elofsson, LiamRW121192012193161405719.3011250.00
319Zetterstedt, OlleLW127613213761104017.50751258.33
495Forsberg, WiggoCE104711411561113013.33635011355.75
526Bratt, ZiggeLD12369419811010486.25000N/A
615Järnstedt, AxelRW124373711561102218.18000N/A
78Kongsbak Klyvö, MadsRW425727160001020.0023540.00
86Cilthe, HjalmarLD1125712195141001811.11000N/A
95Persson, AlfredRD103361813491002412.50000N/A
1078Nömme, AdamRW122462770000229.0921366.67
1177Selindh, FelixLW121566734010293.4549297862.82
1211Axelsson, WilsonLW932528440001618.75481233.33
1334Kalldin, CharlieCE12145371183100195.26817515651.92
1428Mandic, TimRW1220223210001118.1823540.00
1544Odén, VincentLD121122734000137.69000N/A
167Olsson, TheodorRW6022042200030.000110.00
1774Larsson, JohnRD1202221477000150.00101100.00
1818Gäbel, GustavLW121018303100128.3323540.00
1941Eriksson, NeoLW6011821100060.0025305545.45
204Engström, GustavRD12011463300050.00000N/A
2135Andersson, ColinGK10000   0000N/A    
2236Belin, MioRW1000201-10000N/A000N/A
2357Röshammar, KarlLD2000010100030.00000N/A
2417Stenberg, KnutLD8000213-200060.000110.00
251Thegerström, WilliamGK110000   0000N/A    
2625Flodqvist, HampusGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
125Flodqvist, Hampus12126360:00914415394.121.50160
21Thegerström, William12116359:291415016491.462.34051
335Andersson, Colin121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Färjestad BKFärjestad BKFärjestad BKFärjestad BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
110Loob Trygg, LinusCE103161922161240003010.0039387750.65
214Eriksson, EliasCE1183111214950103522.861061662.50
324Friberg, TeodorRW1255106911-23204012.5023540.00
416Näslund, SimonRW1037106133100002412.50000N/A
58Pihlström, MalteRD1109981697000210.00000N/A
671Holtet, IsakRW11448127700113212.50605811850.85
722Eriksen, MikkelCE635821064100319.68664110761.68
827Andersson, LukasCE1233609450001915.7910812122947.16
939Caspersen-Snilsberg, SimonLW12336109540001915.7914520.00
1092Gudmundsson, MånsRD91565311101010244.17000N/A
1111Röing, RasmusCE12325879-22001421.43781546.67
1242Högström Nordhammer, LinusRD1105521394000190.00000N/A
137Bjurman, TomLD9314613941102114.29000N/A
1447Nygren, VilgotRW122244853000219.5228295749.12
1541Edvardsen Sörensen, RomeoRW4213024-20011414.29101100.00
1629Olsson, JoacimRW812366330001010.000110.00
1788Johansson, MelvinRW121232752000714.2932397145.07
1834Haglund, MaxCE21120211000333.33101100.00
1943Rudin, NoelLD1011224130001010.00000N/A
204Eriksson, SamuelLD1211241165000175.88000N/A
2190Blom, OscarCE2011011000050.00000N/A
2233Nilsson, AlexanderRW3011012-100020.00000N/A
2315Nilsson, RobinRD11011012210000150.00000N/A
2418Näslund, EdvinLD200040000000N/A000N/A
2565Appelqvist, KarlLD3000213-200010.00000N/A
261Nilsson, DouglasGK120000   0000N/A    
2720Vatn Aas, MaximilliamGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
11Nilsson, Douglas12128475:412019521590.702.52053
220Vatn Aas, Maximilliam12124247:301314115491.563.15022
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
HV 71HV 71HV 71HV 71[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
140Bundgaard, WilliamRW128122012161150303622.229142339.13
233Skarby, NoelLW1177141018991013122.580220.00
319Strålberg, EmilRW1266128711-41404513.33101100.00
426Willén, OlleLW1238112131120102313.04625812051.67
538Söderström, OscarRD121910161314-1000166.25000N/A
620Thunblom, AlexanderLW1253827610-41202619.2314520.00
737Blanar, VashekLD533624400101915.79000N/A
828Pöyliö, OscarLW624645411101118.1811250.00
957Andersson, LiamCE1224637913-4100238.708911019944.72
1041Alvudd, FilipRW123144811-30001816.6745469149.45
1158Smedmark, VilmerLD111348910-1000195.26000N/A
1221Nordén, AlfredCE121341448-4000254.0035104577.78
139Schioldan, MartinusRW11044057-200050.0032366847.06
1456Lindh, SiggeLD121238615-9000166.25000N/A
1546Christersson, HugoLD811241055000911.110110.00
1612Storck, SamuelRD9011453200060.00000N/A
1753Aldén, JacobCE10011045-1000110.0019304938.78
1861Mivell, OskarCE10011425-300050.00461040.00
196Annborn, KarlRD1000000000050.00000N/A
50Johansson, WilhelmGK10000   0000N/A    
2152Olofsson, AxelRW2000011000010.00000N/A
2255Annborn, AdamGK30000   00010.00    
2327Wistrand, MaximilliamCE5000200000030.0022450.00
243Jansson, AlgotRD8000021100060.00000N/A
2530Andersson, NoelRD90000910-10000N/A000N/A
2670Sääf, OscarGK110000   0000N/A    
275Valfridsson, NilsLD1200010611-5000160.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
170Sääf, Oscar12117418:022516519086.843.59134
230Andersson, Noel1294245:471410912388.623.42022
355Annborn, Adam123160:007212875.007.00001
450Johansson, Wilhelm121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
IF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö RedhawksIF Malmö Redhawks[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
163Green, OliverCE128412611561311650.00737314650.00
242Tjälldén, LeoCE10561110121022112222.7324103470.59
334Ojala, KimCE1264102810-20203517.1431475.00
422Grossniklaus, JanisCE1227947700101910.53736714052.14
554Bengtsson, TheoRW121786812-4110244.1714520.00
628Lind, WilliamCE124376812-40103212.50856915455.19
765Larsson, SiggeCE122574510-5210277.4119193850.00
841Bognäs, CarlLD120660770000190.000110.00
950Lennström, ViktorRW12325168530001520.000110.00
108Blårand, VictorRD12235181055010395.13000N/A
1123Sonestedt, TheoCE62132220100450.0013152846.43
1255Pedrotti, EliaLD5123035-2010166.25000N/A
1315Sutter, KimiLW12112637-4000128.33101100.00
146Olofsson, ViktorLW2022210100060.00000N/A
1524Stenlund, NoelLD6022043100030.00000N/A
1651Peter, HarryRD6022424-200080.00000N/A
1713Andrle, OliverLD910145320001010.00000N/A
1847Carlsson, WilliamRD101018511-60001010.00000N/A
1940Larsson, FigoLW121016110000119.0924633.33
2052Pagels, IsacLD5011432100020.00000N/A
2159Nilsson, IsacRW6011027-5000130.0023540.00
2270Liljenfors, AntonCE8011057-200090.00000N/A
2349Silvander Jarevik, JackRW11011011000020.0018193748.65
2432Ehrnström, JustusRD11011236-300080.00101100.00
2599Alm, EmilGK20000   0000N/A    
39Filippini, MatteoLW200000000000N/A000N/A
2716Nilsson, NoahLW40002500000030.0014122653.85
2835Brodén, MarkusGK100000   0000N/A    
2930Göransson, AxelGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Göransson, Axel12129540:193025428489.443.33054
235Brodén, Markus12103175:497778491.672.39021
399Alm, Emil122000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Linköping HCLinköping HCLinköping HCLinköping HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
150Troxler, ClemensRW1273104911-20303321.2154369060.00
254Liljeblad, OssieLW105493110641002025.00000N/A
337Bernhardsson, GustavLD11088411101000140.00000N/A
425Näsström, VincentLW1043708622002119.05101100.00
528Carpenhammar, MiltonCE1225761174200219.521158820356.65
619Morin, WilliamRW1225714912-3010296.90202100.00
79Dahlgren, TimLW123258611-5000378.1129406942.03
849Jismyr, BenjaminCE1023587430012010.0026204656.52
927Tjäder, VictorCE122352514-90102010.0015132853.57
1051Jones-Nilsson, AugustLW1214521012-2010185.56677213948.20
117Lundqvist, EdwinRD1222481016-6000306.67000N/A
125Linderoth, MarkusRW1112341082000911.11000N/A
1320Arvsäter, WilliamRD80331047-300060.00000N/A
1432Håkansson, NilsLW8112025-3000714.2912333.33
1524Holmér, TureRW121122945-1000119.09000N/A
163Linder, MelkerLD5022232100060.00000N/A
1729Weber, ValerioCE8022225-300030.0020214148.78
1826Ericsson, OliverLD120222912-3000120.00000N/A
1911Holmertz, OscarCE21010220000425.000110.00
2012Mattsson, FelixLW2101001-1010616.67000N/A
2111Nilsson, MelvinLD8011486200070.00000N/A
2230Wilde Larsen, AntonGK120110   0000N/A    
234Tossavainen, EmilRD3000001-100030.00000N/A
2446Bjerke-Narud, NoahLD4000004-400020.00000N/A
2534Boman, WilliamRW6000403-300040.0027922.22
2642Helmfrid, OscarRW10000001-100070.007121936.84
2755Ståhl, MelkerGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
130Wilde Larsen, Anton12129541:162918821786.643.21054
255Ståhl, Melker12123180:4112506280.653.98003
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Rögle BKRögle BKRögle BKRögle BK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
142Myrestam, EdwinRD107613611740303122.58000N/A
264Stolt, ArvidRW1248128141220003710.810220.00
328Kim, MikaelCE12210121017125100375.41657013548.15
459Neumann, JohannesLW87310812932302528.00865313961.87
557Törnkvist, ColinRD105510213940002123.81000N/A
66Elisson, ValterRD1227901415-11101811.11000N/A
721Bartholdsson, NilsRW344865320311526.67000N/A
812Paul, DouglasCE81564880000166.2523305343.40
924Lönqvist, WilleCE9156625-30001010.0018415930.51
1056Papista, LeoRW8235297521001216.6715616.67
1132Svensson Schramm, HugoRD112354752100922.22000N/A
1239Svensson, ConradCE91341245-10001010.008273522.86
1350Lund, NoahLW12123249-5000147.1426305646.43
1443Engström, ValterRW12033255000090.0013284131.71
1553Kyncl, JakubRW8112224-20001010.00000N/A
1654Adolfsson, LiamLD9022445-100040.00000N/A
1718Högman, MelwinLW2101012-1000250.0021366.67
1827Bjorland, IsakLD31010413000425.00101100.00
1916Bülow, OlleRW12101269-3000911.1111172839.29
2051Rix, MatheoCE4011235-200070.0015122755.56
2141Gath, EbbeCE60112110-900030.0012183040.00
2240Finnström, VilleRD90114610-400070.00000N/A
238Johansson, ArvidLD120114512-7000150.00000N/A
2458Plank, VitusRW1000001-10000N/A000N/A
2510Malm, NicolaiLW2000011000020.00000N/A
2652Almtorp, ViktorLD4000046-200040.00000N/A
2717Sandblom, HugoRW4000011000010.00000N/A
2834Paerremand, IsakCE5000016-500050.0014520.00
2944Adakauskas, DariusRD7000023-100030.00000N/A
3030Tjärnlund, MiloGK120000   0000N/A    
3131Dolzan, LukaGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Dolzan, Luka12126332:481714616389.573.06133
230Tjärnlund, Milo12127381:202719822588.004.25033
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Södertälje SKSödertälje SKSödertälje SKSödertälje SK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
167Dahlqvist, SebastianLW12851312161241103225.00381127.27
249Lantz, PhilipRW8551047701202718.5211250.00
313Klingvall, AxelLW1237104151410002114.29571241.67
470Minar, PetrCE1219104918-9000293.45867015655.13
512Dani, AlexanderCE11459212840003312.121109520553.66
619Lundell, NoelLW1018901293010812.5019264542.22
762Forslund, MilleLW1244841013-30103611.116101637.50
855Åkesson, LokeRW1244833131030001921.05467111739.32
996Lagerberg, AlfredLD12156811101000166.25000N/A
1024Enander, AtleRD1223561293000238.70000N/A
1148Cremonese, JonathanRW12235101017-70001612.500110.00
126Söderberg, LudvigRD72244611-52001910.53000N/A
1320Säfström, WilliamLD120441012111000130.00000N/A
144Norin, AdrianRD12213211830001020.00000N/A
1556Bäckdahl, VincentLW122136550100922.22101100.00
1625Nicolaysen, HenryLD920210111010001414.29000N/A
1717Burkards, MatheoRD8022054100010.0043757.14
189Ven, Balazs BendeguzRD10022467-1000100.00000N/A
193Lindén, OscarRD12101248-4000119.0916714.29
2092Törngren, LucasCE6011422000020.000110.00
2115Niederleitner, DavidLW9011223-100080.0023214452.27
2223Asplund, WilleRW1000001-10000N/A000N/A
30Emretzon Duckmark, JustinGK10000   0000N/A    
40Thörn, FelixCE1000001-100010.0034742.86
2593Eriksson, OliverGK110000   0000N/A    
2631Holmes, JasperGK120000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
193Eriksson, Oliver121110528:193124327488.693.52045
231Holmes, Jasper12124195:34149811287.504.30012
330Emretzon Duckmark, Justin121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Tingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIFTingsryds AIF[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
129Grundström, VictorCE72468410-6000267.6928315947.46
257Lindström, ValleRD100554313-10000310.00000N/A
382Hållström, MiltonLW123144412-80002213.6411250.00
460Pettersson Askling, NoahLW123144119-18020319.680220.00
541Lindvall, EricCE1222410215-130201513.331179821554.42
611Klaveskjöld, LoveLW121342114-13010156.67000N/A
713Nilsson, FabianLW12213039-60101711.76000N/A
888Rylance, JeremyCE12213639-60011612.50647714145.39
968Burehed, MathiasRD1221331414-100201513.33000N/A
1024Berglund, AlbinRD111236415-11000156.67000N/A
1116Paulsson, EddieRW12033647-300040.0011250.00
1299Reuterdahl, ValterCE5022233000030.00000N/A
1321Martinsson, EltonLW10101429-7000520.00101100.00
1426Stenberg, NilsRW7011015-400020.00000N/A
159Remmerfelt, AxelLD1101135512-7000120.00000N/A
1654Rasmusson, CarlCE120114210-800050.00477812537.60
177Alm, ErikLD1000000000010.00000N/A
186Storck, AlexisLD3000004-400020.00000N/A
1918Clarberg, VilleLW3000203-300010.00000N/A
2086Ottosson Knuuttila, AxelCE7000204-400020.00000N/A
2191Hansen, EmilRW8000003-30000N/A000N/A
2233Norrtorp, EmilLD100002311-800010.00000N/A
2339Arnis, GustavsGK120000   0000N/A    
2422Ericsson, ArvidCE12000026-400040.0031346547.69
2538Thomasson, TheusLD12000003-300040.00000N/A
2672Krite, WilliamGK120002   0000N/A    
278Alpsten, JosefRD120006310-700080.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
172Krite, William12128474:413328631989.664.17008
239Arnis, Gustavs12124243:151715917690.344.19004
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Västerås IKVästerås IKVästerås IKVästerås IK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
191Sohlberg, EdvinCE1210717411651513132.2612010822852.63
228Ingemarsson, PeterCE12761388713303818.42785713557.78
379Uusitalo, SvanteRW122810078-1000326.2510112147.62
439Hermansson, EmilRW12448127522102714.810110.00
534Görnebrand, JakobRD12088121174000260.00000N/A
640Thörnqvist, SamLD1225788801001711.76000N/A
719Clementsson Kinn, KianRW111562734000119.0923540.00
811Wengrud, AlvinCE932587430002412.50781546.67
968Hagsköld, JacobLD72354743100825.00000N/A
1022Svensson, NoahLW1213414853000244.1712333.33
1155Klockervold, VictorLD120331066000080.00000N/A
1233Pettersson, AxelRW71120330000119.09000N/A
1327Ledin, FelixCE71124541000616.6732560.00
1421Forsberg, OlleRW111123126-40001010.000330.00
1577Himmelstrand, NickLD121122761000911.11000N/A
1625Lindberg, WilliamLW121121227-5010119.09281020.00
179Pettersson, EricCE91010321000616.67551050.00
1818Johannesson, MånsCE101018835000137.6937387549.33
1916Beijbom, VilmerCE12101237-4000425.0034478141.98
207Wahlström Gilljam, FilipLD12011047-300070.00000N/A
2131Rahm, NoahGK120112   0000N/A    
2217Wernquist, AntonLD700000000000N/A000N/A
2341Stengård, GustavGK120000   0000N/A    
2410Clang, LudwigRD120000107300080.00000N/A
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
141Stengård, Gustav12127394:021316417792.661.98142
231Rahm, Noah12126325:001612514188.652.95042
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Växjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HCVäxjö Lakers HC[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
128Isaksson, MaxCE1211718814773405520.0050287864.10
288Ågren, OlleLW129817416790203923.0824633.33
318Bräutigam, NoaCE1268141413850404413.64718916044.38
429Sejc, SimonLW1221012469-3010248.3357339063.33
59Lindberg Steén, YelvertonLD120111141293000210.00000N/A
622Håkansson, NilsLW1246100511-60303312.1215616.67
768Helte, MiloRW12639811832102524.00795813757.66
83Tideman, OlleLD1217861011-1010224.55000N/A
923Bengtsson, VincentRW1224668801001711.763172015.00
107Palme, OlaRD6066257-2000160.00000N/A
1172Walette, TheoCE1123548620001118.1811213234.38
1237Lundgren, VincentRD122351011110000258.00000N/A
1319Bjurman, AxelRW12134249-5010205.0053862.50
1486Axberg, WilliamLD1104461183000200.00000N/A
1591Karlsson, OlleLW33032413110837.5011250.00
162Persson, MilianLD1111210404100128.33000N/A
1710Becker, RasmusRW1111251431000616.67101100.00
188Bergström, WilmerLD5022043100030.00000N/A
196Brolin, MalteLD8011035-2000120.00000N/A
2025Broberg, KalleCE1000001-100020.00000N/A
84Krantz, JosefCE1000001-10000N/A21366.67
30Lundén, VictorGK10000   0000N/A    
83Åkesson, MelkerRD100000000000N/A000N/A
2435Bäccman, LeviGK20000   0000N/A    
2515Sandahl, CarlRW4000000000020.00000N/A
264Thoma, VitoLD400022110000N/A000N/A
2720Floryk, DanielLW5000025-300070.00000N/A
2831Timraz-Westin, FelixGK90000   0000N/A    
2913Sibbesson, FelixCE11000435-200060.0023163958.97
3077Ruud, CasperGK120002   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
131Timraz-Westin, Felix1295300:001211813090.772.40050
277Ruud, Casper12127418:532315718087.223.29034
335Bäccman, Levi122000:00000N/AN/A000
30Lundén, Victor121000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

 
Örebro HKÖrebro HKÖrebro HKÖrebro HK[Top]
Playing Statistics
Rk No Name Pos GP G A TP PIM + - +/- GWG PPG SHG SOG SG% FO+ FO- FO FO%
19Höglund, OliverLW128152335236171103721.6227103772.97
224Thorling, FilipCE1297168181171002536.00919318449.46
353Olsson, OscarLW1275122413941404117.07000N/A
44Larsson, JoelLD121891418612000313.23000N/A
519Svensson, LukasCE124488131120102317.3912333.33
645Jansson, ArvidLD6268611290001216.67000N/A
723Cummings, WinstonRW1217801275000175.8823244748.94
817Command, AlexanderCE43474707000837.5036246060.00
921Törnqvist, OlleLD122464195140101612.50000N/A
1026Olofsson, WilliamCE1224686421001216.6742398151.85
115Strömvall, MaxLD12145417611100128.33000N/A
1218Löfsäter, HampusLW1240466330001723.53000N/A
1342Stenström, RobbinCE12224213761011315.3832245657.14
1412Ask Haglund, BenjaminRW1222466510001910.530220.00
1540Zahn, LexusCE121344734000911.1140559542.11
1632Andersson, LudvigRW2044030300050.000330.00
1737Bergfors, DanteLW11213245-1100922.22581338.46
1828Kåberg, MioRD121234853000147.14000N/A
192Stunz, GustavLD12033613112000150.00000N/A
204Gustafsson, Carl**RD10011644000010.00000N/A
2130Järlström, AndréGK10000   0000N/A    
221Eriksson, MånsGK20000   0000N/A    
10Wahlén, FilipRW200000000000N/A0110.00
2433Hellgren, AntonCE6000013-20000N/A0220.00
2529Gustafsson, EmilRD6000225-300020.00000N/A
2670Hägerman, LinusGK100000   0000N/A    
2735Törnblom, KevinGK110000   0000N/A    
Sorted by higher Total Points, Goals, Assists, lower Games Played, Penalty In Minutes and higher positive participation (+).

Goalkeeping Statistics
Rk No Name GPT GKD GPI MIP GA SVS SOG SVS% GAA SO W L
135Törnblom, Kevin12118482:012423125590.592.99044
270Hägerman, Linus12103180:003697295.831.00130
330Järlström, André121160:005343987.185.00001
41Eriksson, Måns122000:00000N/AN/A000
Sorted by lower Goal Against Average per 60 minutes and higher Saves%

Swehockey – Svenska Ishockeyförbundets officiella app

Swehockey ger dig tillgång till nyheter, livebevakning och statistik för samtliga ishockeyserier som spelas i Sverige. Du kan följa dina favoritserier och lägga upp egna favoritlag i appen. För dina favoritlag kan du sedan välja att få pushnotiser när laget gör mål, i periodpaus m.m.

Swehockey ger dig:

  • De senaste hockeynyheterna ifrån Svenska Ishockeyförbundet
  • Liverapportering
  • Resultat och statistik för samtliga serier
  • Spelarstatistik
  • Följ ditt favoritlag och få pushnotiser vid viktiga händelser

Ladda ner för Android

Ladda ner för IOS