Schedule and Results |
Last update: 2024-01-25 21:49 | |
---|
|
1 | 2023-10-15 10:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Vit | | Vegahallen |
| 2023-10-15 10:00 | Tierps HK Svart
-
Östervåla IF | | Vegahallen |
| 2023-10-15 10:30 | Almtuna IS Röd
-
Tierps HK Svart | | Vegahallen |
| 2023-10-15 10:30 | Östervåla IF
-
Knivsta IS Vit | | Vegahallen |
| 2023-10-15 11:00 | Almtuna IS Röd
-
Östervåla IF | | Vegahallen |
| 2023-10-15 11:00 | Knivsta IS Vit
-
Tierps HK Svart | | Vegahallen |
2 | 2023-10-29 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-10-29 13:00 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Heidelberghallen |
| 2023-10-29 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
Östhammars SK | | | Heidelberghallen |
| 2023-10-29 13:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
SK Iron Hockey Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-10-29 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Heidelberghallen |
| 2023-10-29 13:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Östhammars SK | | | Heidelberghallen |
3 | 2023-10-14 18:00 | Gimo IF HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | | Gimo Ishall |
| 2023-10-14 18:00 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Grön | | Gimo Ishall |
| 2023-10-14 18:25 | Gimo IF HC Vit
-
Bålsta HC Grön | | Gimo Ishall |
| 2023-10-14 18:25 | Enköpings SK HK Grön
-
Uppsala Young Hockey Club | | Gimo Ishall |
| 2023-10-14 18:50 | Gimo IF HC Vit
-
Enköpings SK HK Grön | | Gimo Ishall |
| 2023-10-14 18:50 | Uppsala Young Hockey Club
-
Bålsta HC Grön | | Gimo Ishall |
4 | 2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Knivsta IS Svart
-
Bålsta HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | SK Iron Hockey Gul
-
Gimo IF HC Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | SK Iron Hockey Gul
-
Rimbo IF Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta IS Svart | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Gimo IF HC Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Bålsta HC Vit
-
SK Iron Hockey Gul | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Rimbo IF Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Rimbo IF Röd
-
Gimo IF HC Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2023-10-15 12:30 | Knivsta IS Svart
-
SK Iron Hockey Gul | | | Bålsta Ishall |
5 | 2023-10-14 12:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Blå | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Enköpings SK HK Vit | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Röd | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Rimbo IF Blå | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Norrtälje IK Röd | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Rimbo IF Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Blå | | | Gränbyhallen (B) |
| 2023-10-14 12:30 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Gränbyhallen (B) |
6 | 2023-10-22 13:00 | Östervåla IF
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 13:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 13:25 | Almtuna IS Gul
-
Östervåla IF | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 13:25 | Enköpings SK HK Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 13:50 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 13:50 | Enköpings SK HK Vit
-
Östervåla IF | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 13:50 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 14:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 14:15 | Almtuna IS Gul
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Lundahallen |
| 2023-10-22 14:40 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Lundahallen |
7 | 2023-10-21 16:30 | Tierps HK Svart
-
Enköpings SK HK Grön | | | Gimo Ishall |
| 2023-10-21 16:30 | Östhammars SK
-
SK Iron Hockey Gul | | | Gimo Ishall |
| 2023-10-21 16:55 | Tierps HK Svart
-
Östhammars SK | | | Gimo Ishall |
| 2023-10-21 16:55 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Gimo Ishall |
| 2023-10-21 17:20 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Gul | | | Gimo Ishall |
| 2023-10-21 17:20 | Enköpings SK HK Grön
-
Östhammars SK | | | Gimo Ishall |
8 | 2023-10-22 10:25 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Grön | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Norrtälje IK Gul
-
Wings HC Arlanda Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Norrtälje IK Gul
-
Gimo IF HC Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Bålsta HC Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Norrtälje IK Gul
-
Bålsta HC Grön | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Rimbo IF Blå
-
Gimo IF HC Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Norrtälje IK Gul
-
Rimbo IF Blå | | Arkadienhallen |
| 2023-10-22 10:25 | Wings HC Arlanda Blå
-
Gimo IF HC Blå | | Arkadienhallen |
9 | 2023-10-21 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-10-21 16:00 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-10-21 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Röd | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-10-21 16:00 | Gimo IF HC Vit
-
Bålsta HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-10-21 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-10-21 16:00 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK Röd | | | Centrum för Idrott & Kultur |
10 | 2023-10-21 14:00 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Knivsta IS Svart
-
SK Iron Hockey Blå | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Tierps HK Röd | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Rimbo IF Röd | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Tierps HK Röd | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Rimbo IF Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Lindbergs Arena |
| 2023-10-21 14:00 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Lindbergs Arena |
11 | 2023-11-12 12:20 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | SK Iron Hockey Gul
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Bålsta HC Grön
-
Norrtälje IK Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Gul | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Almtuna IS Röd
-
Rimbo IF Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2023-11-12 12:20 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Bålsta Ishall |
12 | 2023-11-12 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF Röd | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Rimbo IF Röd | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Bålsta HC Vit | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Enköpings SK HK Vit | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Rimbo IF Röd
-
Bålsta HC Vit | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Tierps HK Svart
-
Rimbo IF Röd | | | Pinbackshallen |
| 2023-11-12 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Vit | | | Pinbackshallen |
13 | 2023-11-11 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-11 12:00 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Gul | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-11 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-11 12:00 | Norrtälje IK Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-11 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Gul | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-11 12:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Knivsta IS Vit | | | Sandbrohallen |
14 | 2023-11-11 13:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC Blå | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 13:55 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 13:55 | Gimo IF HC Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 14:20 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Blå | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 14:20 | Gimo IF HC Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 15:15 | Östervåla IF
-
Gimo IF HC Blå | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 15:15 | Uppsala Young Hockey Club
-
SK Iron Hockey Blå | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 15:40 | Östervåla IF
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gimo Ishall |
| 2023-11-11 15:40 | Wings HC Arlanda Blå
-
SK Iron Hockey Blå | | | Gimo Ishall |
15 | 2023-11-11 10:00 | Tierps HK Röd
-
Gimo IF HC Vit | | Vegahallen |
| 2023-11-11 10:00 | Knivsta IS Svart
-
Östhammars SK | | | Vegahallen |
| 2023-11-11 10:30 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | | Vegahallen |
| 2023-11-11 10:30 | Östhammars SK
-
Gimo IF HC Vit | | | Vegahallen |
| 2023-11-11 11:00 | Tierps HK Röd
-
Östhammars SK | | | Vegahallen |
| 2023-11-11 11:00 | Gimo IF HC Vit
-
Knivsta IS Svart | | Vegahallen |
16 | 2023-11-19 12:45 | Knivsta IS Vit
-
Rimbo IF Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Norrtälje IK Gul
-
Gimo IF HC Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Gimo IF HC Blå
-
Rimbo IF Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Gul | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Gimo IF HC Blå
-
Knivsta IS Vit | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Rimbo IF Blå
-
Norrtälje IK Gul | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Blå | | | Heidelberghallen |
| 2023-11-19 12:45 | Knivsta IS Vit
-
Norrtälje IK Gul | | | Heidelberghallen |
17 | 2023-11-18 15:15 | Tierps HK Svart
-
Bålsta HC Grön | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-11-18 15:15 | Knivsta IS Svart
-
SK Iron Hockey Blå | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-11-18 15:15 | Tierps HK Svart
-
Knivsta IS Svart | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-11-18 15:15 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Grön | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-11-18 15:15 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Blå | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2023-11-18 15:15 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS Svart | | | Centrum för Idrott & Kultur |
18 | 2023-11-18 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2023-11-18 12:55 | Enköpings SK HK Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2023-11-18 13:20 | Almtuna IS Röd
-
Bålsta HC Vit | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2023-11-18 14:15 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Vit | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2023-11-18 14:40 | Uppsala Young Hockey Club
-
Bålsta HC Vit | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2023-11-18 15:05 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gordon Nice Ice Arena |
19 | 2023-11-18 13:30 | Östhammars SK
-
Gimo IF HC Vit | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
SK Iron Hockey Gul | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
Östhammars SK | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | SK Iron Hockey Gul
-
Gimo IF HC Vit | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | SK Iron Hockey Gul
-
Östhammars SK | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Gimo IF HC Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Vit | | Lindbergs Arena |
| 2023-11-18 13:30 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Gul | | Lindbergs Arena |
20 | 2023-11-18 11:30 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Röd | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Enköpings SK HK Grön | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Östervåla IF | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Rimbo IF Röd | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Östervåla IF | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Enköpings SK HK Grön | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Rimbo IF Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Sandbrohallen |
| 2023-11-18 11:30 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Sandbrohallen |
21 | 2023-12-02 10:00 | Tierps HK Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | | Vegahallen |
| 2023-12-02 10:00 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Blå | | Vegahallen |
| 2023-12-02 10:30 | Tierps HK Svart
-
Norrtälje IK Röd | | Vegahallen |
| 2023-12-02 10:30 | Gimo IF HC Blå
-
Uppsala Young Hockey Club | | Vegahallen |
| 2023-12-02 11:00 | Tierps HK Svart
-
Gimo IF HC Blå | | Vegahallen |
| 2023-12-02 11:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Norrtälje IK Röd | | Vegahallen |
22 | 2023-12-03 13:00 | Knivsta IS Svart
-
Enköpings SK HK Vit | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 13:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Gul | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 13:25 | Östervåla IF
-
Knivsta IS Svart | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 13:25 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 13:50 | Östervåla IF
-
Norrtälje IK Gul | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 13:50 | SK Iron Hockey Gul
-
Knivsta IS Svart | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 14:15 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Gul | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 14:15 | Enköpings SK HK Vit
-
Norrtälje IK Gul | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 14:40 | Östervåla IF
-
Enköpings SK HK Vit | | | Lundahallen |
| 2023-12-03 14:40 | Knivsta IS Svart
-
Norrtälje IK Gul | | | Lundahallen |
23 | 2023-12-03 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Vit | | | Pinbackshallen |
| 2023-12-03 12:00 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Pinbackshallen |
| 2023-12-03 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Östhammars SK | | | Pinbackshallen |
| 2023-12-03 12:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Gimo IF HC Vit | | | Pinbackshallen |
| 2023-12-03 12:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Pinbackshallen |
| 2023-12-03 12:00 | Gimo IF HC Vit
-
Östhammars SK | | | Pinbackshallen |
24 | 2023-12-03 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Rimbo IF Röd | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Grön | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Vit | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Röd | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Tierps HK Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS Vit | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Grön | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Rimbo IF Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | | Arkadienhallen |
| 2023-12-03 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | | Arkadienhallen |
25 | 2023-12-02 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Rimbo IF Blå | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Grön | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Almtuna IS Gul
-
SK Iron Hockey Blå | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Rimbo IF Blå | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Vit | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Enköpings SK HK Grön
-
SK Iron Hockey Blå | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Rimbo IF Blå
-
Bålsta HC Vit | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | Almtuna IS Gul
-
Rimbo IF Blå | | Lindbergs Arena |
| 2023-12-02 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Vit | | Lindbergs Arena |
26 | 2024-01-13 12:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Bålsta HC Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Gimo IF HC Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-01-13 12:30 | Wings HC Arlanda Gul
-
Gimo IF HC Blå | | | Bålsta Ishall |
27 | 2024-01-14 13:00 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-01-14 13:15 | Tierps HK Svart
-
Knivsta IS Svart | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-01-14 13:15 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK Svart | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-01-14 13:15 | Knivsta IS Svart
-
Gimo IF HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-01-14 13:15 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Svart | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-01-14 13:15 | Gimo IF HC Vit
-
Tierps HK Svart | | | Centrum för Idrott & Kultur |
28 | 2024-01-14 12:30 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gränbyhallen (B) |
| 2024-01-14 12:30 | Norrtälje IK Gul
-
Östhammars SK | | | Gränbyhallen (B) |
| 2024-01-14 12:55 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK Gul | | | Gränbyhallen (B) |
| 2024-01-14 12:55 | Östhammars SK
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gränbyhallen (B) |
| 2024-01-14 13:25 | Almtuna IS Röd
-
Östhammars SK | | | Gränbyhallen (B) |
| 2024-01-14 13:25 | Uppsala Young Hockey Club
-
Norrtälje IK Gul | | | Gränbyhallen (B) |
29 | 2024-01-13 09:00 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Blå | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 09:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Bålsta HC Grön | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 09:30 | Tierps HK Röd
-
Östervåla IF | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 09:30 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 10:00 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 10:00 | Bålsta HC Grön
-
Östervåla IF | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 10:45 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Grön | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 10:45 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Gul | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 11:10 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Blå | | | Vegahallen |
| 2024-01-13 11:10 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Gul | | | Vegahallen |
30 | 2024-01-13 11:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF Röd | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Enköpings SK HK Grön | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Rimbo IF Röd | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Blå | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
Enköpings SK HK Grön | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Rimbo IF Röd
-
SK Iron Hockey Blå | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Sandbrohallen |
| 2024-01-13 11:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
SK Iron Hockey Blå | | | Sandbrohallen |
31 | 2024-01-21 12:00 | Östervåla IF
-
Enköpings SK HK Grön | | | Heidelberghallen |
| 2024-01-21 12:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Gul | | | Heidelberghallen |
| 2024-01-21 12:00 | Östervåla IF
-
Norrtälje IK Gul | | | Heidelberghallen |
| 2024-01-21 12:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Heidelberghallen |
| 2024-01-21 12:00 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Gul | | | Heidelberghallen |
| 2024-01-21 12:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Norrtälje IK Gul | | | Heidelberghallen |
32 | 2024-01-20 13:30 | Östhammars SK
-
Rimbo IF Blå | | | ÖSK hallen |
| 2024-01-20 13:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Grön | | | ÖSK hallen |
| 2024-01-20 13:30 | Bålsta HC Grön
-
Rimbo IF Blå | | | ÖSK hallen |
| 2024-01-20 13:30 | Bålsta HC Grön
-
Östhammars SK | | | ÖSK hallen |
| 2024-01-20 13:30 | Rimbo IF Blå
-
Wings HC Arlanda Blå | | | ÖSK hallen |
| 2024-01-20 13:30 | Östhammars SK
-
Wings HC Arlanda Blå | | | ÖSK hallen |
33 | 2024-01-21 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF Röd | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Bålsta HC Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Rimbo IF Röd | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Bålsta HC Vit | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Rimbo IF Röd
-
Bålsta HC Vit | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Tierps HK Svart
-
Rimbo IF Röd | | | Pinbackshallen |
| 2024-01-21 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Vit | | | Pinbackshallen |
34 | 2024-01-21 13:30 | Tierps HK Röd
-
Gimo IF HC Vit | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 13:30 | Knivsta IS Svart
-
Norrtälje IK Röd | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 13:55 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK Röd | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 13:55 | Norrtälje IK Röd
-
Gimo IF HC Vit | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 14:20 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Svart | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 14:20 | Norrtälje IK Röd
-
Tierps HK Röd | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 15:15 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Röd | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 15:15 | Gimo IF HC Vit
-
Knivsta IS Svart | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 15:45 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | | | Gimo Ishall |
| 2024-01-21 15:45 | Tierps HK Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Gimo Ishall |
35 | 2024-01-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bahcohallen |
| 2024-01-21 14:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC Blå | | | Bahcohallen |
| 2024-01-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Blå | | | Bahcohallen |
| 2024-01-21 14:00 | Gimo IF HC Blå
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bahcohallen |
| 2024-01-21 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Blå | | | Bahcohallen |
| 2024-01-21 14:00 | Enköpings SK HK Vit
-
SK Iron Hockey Blå | | | Bahcohallen |
36 | 2024-02-03 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
Rimbo IF Röd | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Bålsta HC Vit | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
Norrtälje IK Gul | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Röd | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Norrtälje IK Gul | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Vit | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Rimbo IF Röd
-
SK Iron Hockey Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Thorséns Arena |
| 2024-02-03 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Blå | | | Thorséns Arena |
37 | 2024-02-04 13:30 | Norrtälje IK Röd
-
Rimbo IF Blå | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 13:30 | Östhammars SK
-
Gimo IF HC Blå | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 13:55 | Östervåla IF
-
Norrtälje IK Röd | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 13:55 | Gimo IF HC Blå
-
Rimbo IF Blå | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 14:20 | Östervåla IF
-
Östhammars SK | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 14:20 | Gimo IF HC Blå
-
Norrtälje IK Röd | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 15:15 | Östervåla IF
-
Gimo IF HC Blå | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 15:15 | Rimbo IF Blå
-
Östhammars SK | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 15:45 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Blå | | | Gimo Ishall |
| 2024-02-04 15:45 | Norrtälje IK Röd
-
Östhammars SK | | | Gimo Ishall |
38 | 2024-02-03 13:15 | Tierps HK Svart
-
Enköpings SK HK Grön | | | Pinbackshallen |
| 2024-02-03 13:15 | Wings HC Arlanda Blå
-
SK Iron Hockey Gul | | | Pinbackshallen |
| 2024-02-03 13:15 | Tierps HK Svart
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Pinbackshallen |
| 2024-02-03 13:15 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Pinbackshallen |
| 2024-02-03 13:15 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Gul | | | Pinbackshallen |
| 2024-02-03 13:15 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Pinbackshallen |
39 | 2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2024-02-03 13:05 | Knivsta IS Svart
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2024-02-03 14:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2024-02-03 14:25 | Wings HC Arlanda Gul
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2024-02-03 15:10 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Gordon Nice Ice Arena |
| 2024-02-03 15:35 | Uppsala Young Hockey Club
-
Knivsta IS Svart | | | Gordon Nice Ice Arena |
40 | 2024-02-03 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Gimo IF HC Vit
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Knivsta IS Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Gimo IF HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Knivsta IS Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Gimo IF HC Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-03 12:30 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Vit | | | Bålsta Ishall |
41 | 2024-02-11 12:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Rimbo IF Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Bålsta HC Grön
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Tierps HK Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Uppsala Young Hockey Club
-
Rimbo IF Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Tierps HK Röd
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Uppsala Young Hockey Club
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Tierps HK Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Rimbo IF Röd
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Tierps HK Röd
-
Rimbo IF Röd | | | Bålsta Ishall |
| 2024-02-11 12:30 | Wings HC Arlanda Blå
-
Bålsta HC Grön | | | Bålsta Ishall |
42 | 2024-02-11 13:30 | Knivsta IS Vit
-
Bålsta HC Vit | | | ÖSK hallen |
| 2024-02-11 13:30 | Östhammars SK
-
Gimo IF HC Blå | | | ÖSK hallen |
| 2024-02-11 13:30 | Knivsta IS Vit
-
Östhammars SK | | | ÖSK hallen |
| 2024-02-11 13:30 | Gimo IF HC Blå
-
Bålsta HC Vit | | | ÖSK hallen |
| 2024-02-11 13:30 | Knivsta IS Vit
-
Gimo IF HC Blå | | | ÖSK hallen |
| 2024-02-11 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Östhammars SK | | | ÖSK hallen |
43 | 2024-02-11 13:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Rimbo IF Blå | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 13:00 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC Vit | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 13:25 | Östervåla IF
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 13:25 | Gimo IF HC Vit
-
Rimbo IF Blå | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 13:50 | Östervåla IF
-
SK Iron Hockey Blå | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 13:50 | Gimo IF HC Vit
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 14:15 | Östervåla IF
-
Gimo IF HC Vit | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 14:15 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Blå | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 14:40 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Blå | | | Lundahallen |
| 2024-02-11 14:40 | Wings HC Arlanda Gul
-
SK Iron Hockey Blå | | | Lundahallen |
44 | 2024-02-11 15:00 | Knivsta IS Svart
-
Enköpings SK HK Vit | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Gul | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Svart | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Almtuna IS Röd
-
Norrtälje IK Gul | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Knivsta IS Svart | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Almtuna IS Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Norrtälje IK Gul | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Almtuna IS Röd
-
Enköpings SK HK Vit | | | Sandbrohallen |
| 2024-02-11 15:00 | Knivsta IS Svart
-
Norrtälje IK Gul | | | Sandbrohallen |
45 | 2024-02-11 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Heidelberghallen |
| 2024-02-11 12:45 | Tierps HK Svart
-
Norrtälje IK Röd | | | Heidelberghallen |
| 2024-02-11 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Tierps HK Svart | | | Heidelberghallen |
| 2024-02-11 12:45 | Norrtälje IK Röd
-
Enköpings SK HK Grön | | | Heidelberghallen |
| 2024-02-11 12:45 | Almtuna IS Gul
-
Norrtälje IK Röd | | | Heidelberghallen |
| 2024-02-11 12:45 | Enköpings SK HK Grön
-
Tierps HK Svart | | | Heidelberghallen |
46 | 2024-03-16 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
Rimbo IF Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | SK Iron Hockey Blå
-
Gimo IF HC Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Tierps HK Svart
-
Norrtälje IK Gul | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Gimo IF HC Blå
-
Rimbo IF Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Tierps HK Svart
-
SK Iron Hockey Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Gimo IF HC Blå
-
Norrtälje IK Gul | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Tierps HK Svart
-
Gimo IF HC Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Rimbo IF Blå
-
SK Iron Hockey Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Tierps HK Svart
-
Rimbo IF Blå | | | Thorséns Arena |
| 2024-03-16 13:30 | Norrtälje IK Gul
-
SK Iron Hockey Blå | | | Thorséns Arena |
47 | 2024-03-16 09:00 | Norrtälje IK Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 09:00 | SK Iron Hockey Gul
-
Enköpings SK HK Vit | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 09:30 | Tierps HK Röd
-
Norrtälje IK Röd | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 09:30 | Enköpings SK HK Vit
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 10:00 | Tierps HK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 10:00 | Enköpings SK HK Vit
-
Norrtälje IK Röd | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 10:45 | Tierps HK Röd
-
Enköpings SK HK Vit | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 10:45 | Uppsala Young Hockey Club
-
SK Iron Hockey Gul | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 11:10 | Tierps HK Röd
-
Uppsala Young Hockey Club | | | Vegahallen |
| 2024-03-16 11:10 | Norrtälje IK Röd
-
SK Iron Hockey Gul | | | Vegahallen |
48 | 2024-03-16 16:00 | Almtuna IS Röd
-
Gimo IF HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-03-16 16:00 | Knivsta IS Vit
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-03-16 16:00 | Almtuna IS Röd
-
Knivsta IS Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-03-16 16:00 | Wings HC Arlanda Blå
-
Gimo IF HC Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-03-16 16:00 | Almtuna IS Röd
-
Wings HC Arlanda Blå | | | Centrum för Idrott & Kultur |
| 2024-03-16 16:00 | Gimo IF HC Vit
-
Knivsta IS Vit | | | Centrum för Idrott & Kultur |
49 | 2024-03-17 13:30 | Knivsta IS Svart
-
Rimbo IF Röd | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Östhammars SK
-
Bålsta HC Vit | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Östervåla IF
-
Knivsta IS Svart | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Rimbo IF Röd | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Östervåla IF
-
Östhammars SK | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Bålsta HC Vit
-
Knivsta IS Svart | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Östervåla IF
-
Bålsta HC Vit | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Rimbo IF Röd
-
Östhammars SK | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Östervåla IF
-
Rimbo IF Röd | | | ÖSK hallen |
| 2024-03-17 13:30 | Knivsta IS Svart
-
Östhammars SK | | | ÖSK hallen |
50 | 2024-03-17 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Enköpings SK HK Grön | | | Pinbackshallen |
| 2024-03-17 12:00 | Wings HC Arlanda Gul
-
Bålsta HC Grön | | | Pinbackshallen |
| 2024-03-17 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Pinbackshallen |
| 2024-03-17 12:00 | Bålsta HC Grön
-
Enköpings SK HK Grön | | | Pinbackshallen |
| 2024-03-17 12:00 | Almtuna IS Gul
-
Bålsta HC Grön | | | Pinbackshallen |
| 2024-03-17 12:00 | Enköpings SK HK Grön
-
Wings HC Arlanda Gul | | | Pinbackshallen |