Schedule |
---|
|
2017-12-15 15:30 | Östersunds IK
-
Örnsköldsvik HF | Östersund Arena Hall B |
2017-12-15 16:00 | Svedjeholmens IF
-
MODO Hockey VIT | Östersund Arena Hall A |
2017-12-15 17:30 | MODO Hockey RÖD
-
Kramfors-Alliansen | Östersund Arena Hall B |
2017-12-15 18:30 | Sollefteå HK
-
Östersunds IK | Östersund Arena Hall A |
2017-12-15 19:30 | Örnsköldsvik HF
-
Svedjeholmens IF | Östersund Arena Hall B |
2017-12-15 20:00 | MODO Hockey VIT
-
MODO Hockey RÖD | Östersund Arena Hall A |
2017-12-15 21:00 | Kramfors-Alliansen
-
Sollefteå HK | Östersund Arena Hall B |
2017-12-16 08:00 | MODO Hockey RÖD
-
Örnsköldsvik HF | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 09:30 | MODO Hockey VIT
-
Sollefteå HK | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 11:00 | Svedjeholmens IF
-
Kramfors-Alliansen | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 12:30 | Östersunds IK
-
MODO Hockey RÖD | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 14:00 | MODO Hockey VIT
-
Örnsköldsvik HF | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 15:30 | Kramfors-Alliansen
-
Östersunds IK | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 17:00 | Sollefteå HK
-
MODO Hockey RÖD | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 18:30 | MODO Hockey VIT
-
Kramfors-Alliansen | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 20:00 | Sollefteå HK
-
Örnsköldsvik HF | Östersund Arena Hall A |
2017-12-16 21:30 | Östersunds IK
-
Svedjeholmens IF | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 08:00 | Svedjeholmens IF
-
MODO Hockey RÖD | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 09:30 | MODO Hockey VIT
-
Östersunds IK | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 11:00 | Sollefteå HK
-
Svedjeholmens IF | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 12:30 | Kramfors-Alliansen
-
Örnsköldsvik HF | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 14:00 | Team H
-
Team B Placeringsmatch 5-6 plats. 5:an - 6:an grupp 1. | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 15:30 | Team H
-
Team B Placeringsmatch 3-4 plats. 3:an - 4:an grupp 1. | Östersund Arena Hall A |
2017-12-17 17:00 | Team H
-
Team B FINAL. 1:an - 2:an grupp 1. | Östersund Arena Hall A |