J18 Division 1 A-B



Schedule and Results

Last update: 2019-04-03 16:32
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1HÅIK  -  Häradsbygdens Sportsällskap5 - 2 (1-1, 2-1, 2-0) 52Gavlerinken Arena
  Gävle GIK  -  Säters IF/SSIF8 - 2 (3-1, 2-1, 3-0) Nynäshallen
  Avesta BK  -  Malungs IF5 - 3 (3-0, 1-2, 1-1) 249Avestahallen
  Strömsbro IF  -  Borlänge HF5 - 1 (2-0, 2-1, 1-0) 60Testebo Arena
  Falu IF  -  SHC/LHF5 - 3 (3-1, 0-2, 2-0) 55Lugnets Ishall
  Orsa IK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK8 - 6 (1-2, 4-2, 3-2) 55Orsa Ishall
2Häradsbygdens Sportsällskap  -  Gävle GIK5 - 2 (0-0, 0-2, 5-0) 77Weda Skog Arena
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Falu IF8 - 5 (5-1, 2-1, 1-3) 42Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  IFK Ore3 - 2 (1-0, 0-1, 1-1, 1-0) 53Kristinehovs ishall
  Borlänge HF  -  Avesta BK4 - 2 (1-0, 2-2, 1-0) 102Borlänge Ishall
  Malungs IF  -  HÅIK6 - 5 (0-1, 2-1, 4-3) Malungs Ishall
  SHC/LHF  -  Strömsbro IF5 - 4 (2-1, 2-1, 1-2) 42Ovakohallen
3Avesta BK  -  SHC/LHF2 - 1 (2-0, 0-1, 0-0) Avestahallen
  IFK Ore  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 7 (3-2, 1-3, 0-2) 2Furudals Hockeycenter
  Orsa IK  -  Säters IF/SSIF8 - 4 (5-2, 3-1, 0-1) 50Orsa Ishall
  Strömsbro IF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK11 - 2 (5-0, 3-1, 3-1) Testebo Arena
  Gävle GIK  -  HÅIK4 - 2 (3-1, 1-1, 0-0) Nynäshallen
  Borlänge HF  -  Malungs IF1 - 4 (0-0, 1-1, 0-3) 63Borlänge Ishall
4Häradsbygdens Sportsällskap  -  Orsa IK5 - 6 (2-2, 1-1, 2-2, 0-1) 88Tegera Arena
  Falu IF  -  Säters IF/SSIF7 - 8 (2-0, 3-5, 2-2, 0-1) 42Lugnets Ishall
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Avesta BK5 - 6 (1-2, 2-2, 2-1, 0-1) 33Ljusne Ishall
  HÅIK  -  IFK Ore4 - 3 (2-1, 0-0, 2-2) 83Gavlerinken Arena
  SHC/LHF  -  Borlänge HF3 - 4 (0-2, 1-0, 2-1, 0-0, 0-1) 60Ovakohallen
  Malungs IF  -  Gävle GIK4 - 3 (1-1, 1-1, 2-1) 64Malungs Ishall
5Orsa IK  -  HÅIK4 - 5 (1-3, 1-2, 2-0) 49Orsa Ishall
  Falu IF  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 5 (1-3, 1-1, 0-1) Lugnets Ishall
  IFK Ore  -  Gävle GIK5 - 6 (1-1, 1-3, 3-1, 0-1) Furudals Hockeycenter
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Borlänge HF2 - 3 (2-0, 0-1, 0-2) Ljusne Ishall
  Strömsbro IF  -  Säters IF/SSIF6 - 3 (3-0, 0-3, 3-0) Testebo Arena
  SHC/LHF  -  Malungs IF3 - 4 (1-1, 0-3, 2-0) 51Ovakohallen
6Häradsbygdens Sportsällskap  -  Strömsbro IF0 - 4 (0-1, 0-0, 0-3) 50Weda Skog Arena
  Orsa IK  -  Gävle GIK6 - 3 (2-1, 2-2, 2-0) 61Orsa Ishall
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  SHC/LHF3 - 2 (0-0, 1-1, 1-1, 0-0, 1-0) Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Avesta BK2 - 0 (1-0, 0-0, 1-0) 81Kristinehovs ishall
  HÅIK  -  Falu IF5 - 6 (1-2, 1-2, 3-1, 0-1) Brynäsvallen
  Malungs IF  -  IFK Ore1 - 4 (0-1, 1-1, 0-2) 45Malungs Ishall
7Orsa IK  -  IFK Ore6 - 4 (3-0, 1-1, 2-3) Orsa Ishall
  Borlänge HF  -  Säters IF/SSIF1 - 6 (0-3, 1-1, 0-2) 76Borlänge Ishall
  Falu IF  -  Gävle GIK1 - 4 (1-0, 0-0, 0-4) 47Lugnets Ishall
  Avesta BK  -  Häradsbygdens Sportsällskap5 - 3 (0-1, 3-2, 2-0) Avestahallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Malungs IF4 - 1 (1-1, 0-0, 3-0) Ljusne Ishall
  Strömsbro IF  -  HÅIK3 - 0 (1-0, 1-0, 1-0) 101Testebo Arena
8Häradsbygdens Sportsällskap  -  Borlänge HF7 - 1 (1-0, 3-0, 3-1) 82Weda Skog Arena
  Malungs IF  -  Orsa IK10 - 2 (4-1, 3-0, 3-1) Malungs Ishall
  Gävle GIK  -  Strömsbro IF3 - 4 (0-2, 2-0, 1-2) Nynäshallen
  HÅIK  -  Avesta BK3 - 5 (1-0, 1-2, 1-3) Gavlerinken Arena
  IFK Ore  -  Falu IF4 - 2 (2-0, 2-1, 0-1) 40Furudals Hockeycenter
  Säters IF/SSIF  -  SHC/LHF1 - 5 (0-2, 0-2, 1-1) Kristinehovs ishall
9Borlänge HF  -  HÅIK2 - 3 (1-1, 0-1, 1-1) 75Borlänge Ishall
  SHC/LHF  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 7 (2-1, 1-2, 1-4) 60Ovakohallen
  Falu IF  -  Orsa IK4 - 1 (2-1, 0-0, 2-0) 75Lugnets Ishall
  Avesta BK  -  Gävle GIK4 - 2 (2-0, 0-1, 2-1) 223Avestahallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Säters IF/SSIF9 - 6 (0-3, 3-2, 6-1) Ljusne Ishall
  Strömsbro IF  -  IFK Ore8 - 0 (3-0, 4-0, 1-0) Testebo Arena
10Falu IF  -  Malungs IF4 - 3 (1-2, 2-0, 0-1, 0-0, 1-0) 38Lugnets Ishall
  HÅIK  -  SHC/LHF5 - 1 (2-0, 3-1, 0-0) Gavlerinken Arena
  Gävle GIK  -  Borlänge HF4 - 5 (2-2, 1-2, 1-0, 0-0, 0-1) Nynäshallen
  IFK Ore  -  Avesta BK5 - 2 (2-2, 2-0, 1-0) 30Furudals Hockeycenter
  Orsa IK  -  Strömsbro IF3 - 1 (1-0, 1-1, 1-0) Orsa Ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK8 - 2 (1-1, 5-0, 2-1) Weda Skog Arena
11Avesta BK  -  Strömsbro IF3 - 4 (0-0, 2-2, 1-2) 54Avestahallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Malungs IF4 - 7 (1-0, 2-6, 1-1) 50Weda Skog Arena
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  IFK Ore1 - 7 (1-2, 0-2, 0-3) Ljusne Ishall
  Falu IF  -  Borlänge HF5 - 4 (1-1, 1-1, 3-2) Lugnets Ishall
  HÅIK  -  Säters IF/SSIF3 - 5 (1-2, 2-1, 0-2) 350Gavlerinken Arena
  SHC/LHF  -  Orsa IK1 - 5 (1-3, 0-1, 0-1) 25Ovakohallen
12Borlänge HF  -  IFK Ore7 - 4 (0-1, 3-1, 4-2) 76Borlänge Ishall
  SHC/LHF  -  Gävle GIK5 - 3 (1-0, 3-3, 1-0) 42Ovakohallen
  Falu IF  -  Strömsbro IF2 - 5 (0-1, 1-0, 1-4) 28Lugnets Ishall
  Avesta BK  -  Orsa IK4 - 3 (3-1, 1-2, 0-0) Avestahallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  HÅIK3 - 4 (0-0, 2-2, 1-2) Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Malungs IF1 - 4 (1-3, 0-1, 0-0) Kristinehovs ishall
13Häradsbygdens Sportsällskap  -  Säters IF/SSIF6 - 5 (2-4, 1-0, 2-1, 1-0) 72Weda Skog Arena
  Orsa IK  -  Borlänge HF5 - 6 (4-2, 1-3, 0-0, 0-1) 47Orsa Ishall
  Gävle GIK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK6 - 8 (1-2, 2-3, 3-3) Nynäshallen
  IFK Ore  -  SHC/LHF3 - 1 (0-0, 1-1, 2-0) 25Furudals Hockeycenter
  Malungs IF  -  Strömsbro IF1 - 2 (1-2, 0-0, 0-0) Älvdalens Ishall
  Falu IF  -  Avesta BK4 - 5 (2-1, 1-2, 1-1, 0-1) 50Lugnets Ishall
14Malungs IF  -  Avesta BK3 - 4 (1-1, 2-2, 0-1) 40Malungs Ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  HÅIK5 - 2 (2-0, 1-2, 2-0) 73Weda Skog Arena
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Orsa IK4 - 2 (1-1, 0-0, 3-1) Ljusne Ishall
  SHC/LHF  -  Falu IF3 - 6 (0-2, 1-2, 2-2) Ovakohallen
  Säters IF/SSIF  -  Gävle GIK5 - 13 (1-4, 3-2, 1-7) 53Kristinehovs ishall
  Borlänge HF  -  Strömsbro IF1 - 10 (0-6, 1-2, 0-2) 98Borlänge Ishall
15Strömsbro IF  -  SHC/LHF5 - 0Testebo Arena
  Falu IF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK5 - 1 (1-1, 3-0, 1-0) 35Lugnets Ishall
  Avesta BK  -  Borlänge HF7 - 3 (1-1, 4-2, 2-0) Avestahallen
  Gävle GIK  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 1 (0-0, 0-0, 2-1) Nynäshallen
  HÅIK  -  Malungs IF3 - 7 (1-3, 1-2, 1-2) Gavlerinken Arena
  IFK Ore  -  Säters IF/SSIF6 - 1 (2-1, 3-0, 1-0) 10Furudals Hockeycenter
16SHC/LHF  -  Avesta BK4 - 2 (2-1, 1-0, 1-1) 42Ovakohallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Strömsbro IF0 - 4 (0-2, 0-1, 0-1) Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Orsa IK1 - 3 (0-1, 1-1, 0-1) Kristinehovs ishall
  Malungs IF  -  Borlänge HF4 - 1 (0-1, 1-0, 3-0) Malungs Ishall
  HÅIK  -  Gävle GIK4 - 2 (0-0, 2-0, 2-2) Gavlerinken Arena
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  IFK Ore5 - 2 (3-0, 0-1, 2-1) 52Weda Skog Arena
17Borlänge HF  -  SHC/LHF4 - 2 (1-0, 1-0, 2-2) 95Borlänge Ishall
  Orsa IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap3 - 0 (2-0, 0-0, 1-0) 55Orsa Ishall
  Avesta BK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK4 - 0 (1-0, 1-0, 2-0) Avestahallen
  Gävle GIK  -  Malungs IF2 - 5 (0-2, 2-1, 0-2) Nynäshallen
  IFK Ore  -  HÅIK6 - 5 (0-1, 1-2, 4-2, 1-0) Furudals Hockeycenter
  Säters IF/SSIF  -  Falu IF6 - 3 (2-0, 3-2, 1-1) 73Kristinehovs ishall
18Häradsbygdens Sportsällskap  -  Falu IF9 - 2 (4-0, 4-1, 1-1) 72Weda Skog Arena
  Gävle GIK  -  IFK Ore4 - 3 (0-2, 2-1, 1-0, 1-0) Nynäshallen
  Borlänge HF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK9 - 3 (4-0, 4-2, 1-1) 45Borlänge Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Strömsbro IF1 - 6 (0-3, 1-1, 0-2) Kristinehovs ishall
  Malungs IF  -  SHC/LHF1 - 5 (1-1, 0-4, 0-0) Malungs Ishall
  HÅIK  -  Orsa IK5 - 3 (1-0, 3-2, 1-1) 97Gavlerinken Arena
19SHC/LHF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK5 - 1 (4-0, 0-0, 1-1) 33Ovakohallen
  Falu IF  -  HÅIK2 - 4 (1-3, 1-0, 0-1) 50Lugnets Ishall
  Avesta BK  -  Säters IF/SSIF2 - 1 (1-1, 0-0, 1-0) 50Avestahallen
  Gävle GIK  -  Orsa IK4 - 2 (3-0, 0-2, 1-0) Nynäshallen
  Strömsbro IF  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 2 (1-0, 2-1, 1-1) 120Testebo Arena
  IFK Ore  -  Malungs IF4 - 7 (0-2, 0-3, 4-2) 20Furudals Hockeycenter
20Häradsbygdens Sportsällskap  -  Avesta BK5 - 1 (3-0, 0-0, 2-1) 57Weda Skog Arena
  HÅIK  -  Strömsbro IF2 - 3 (2-1, 0-0, 0-2) Gavlerinken Arena
  Gävle GIK  -  Falu IF4 - 8 (1-3, 3-2, 0-3) Nynäshallen
  Säters IF/SSIF  -  Borlänge HF6 - 1 (2-0, 4-0, 0-1) 73Kristinehovs ishall
  IFK Ore  -  Orsa IK3 - 2 (0-1, 2-0, 1-1) 35Furudals Hockeycenter
  Malungs IF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK12 - 5 (1-1, 4-2, 7-2) Malungs Ishall
21Avesta BK  -  HÅIK2 - 6 (1-2, 1-2, 0-2) Avestahallen
  Borlänge HF  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 4 (0-0, 1-3, 1-1) 123Borlänge Ishall
  Orsa IK  -  Malungs IF4 - 2 (1-0, 1-2, 2-0) 45Orsa Ishall
  Falu IF  -  IFK Ore5 - 1 (1-0, 1-0, 3-1) 42Lugnets Ishall
  Strömsbro IF  -  Gävle GIK12 - 2 (5-1, 1-1, 6-0) 75Testebo Arena
  SHC/LHF  -  Säters IF/SSIF9 - 0 (4-0, 2-0, 3-0) Ovakohallen
22Häradsbygdens Sportsällskap  -  SHC/LHF6 - 4 (1-1, 1-2, 4-1) Weda Skog Arena
  Orsa IK  -  Falu IF4 - 3 (1-2, 0-1, 2-0, 1-0) 67Orsa Ishall
  HÅIK  -  Borlänge HF2 - 5 (0-1, 1-1, 1-3) Gavlerinken Arena
  IFK Ore  -  Strömsbro IF2 - 1 (0-0, 1-0, 0-1, 1-0) 25Furudals Hockeycenter
  Säters IF/SSIF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK6 - 5 (1-0, 3-1, 2-4) 34Kristinehovs ishall
  Gävle GIK  -  Avesta BK7 - 4 (2-3, 3-0, 2-1) Nynäshallen
23Borlänge HF  -  Gävle GIK4 - 3 (1-1, 1-1, 2-1) 77Borlänge Ishall
  Avesta BK  -  IFK Ore5 - 0 (2-0, 1-0, 2-0) Avestahallen
  Malungs IF  -  Falu IF5 - 1 (0-0, 2-1, 3-0) 48Malungs Ishall
  SHC/LHF  -  HÅIK6 - 5 (2-3, 2-1, 1-1, 1-0) 24Ovakohallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 5 (0-1, 1-1, 1-3) 47Ljusne Ishall
  Strömsbro IF  -  Orsa IK3 - 2 (0-1, 1-1, 1-0, 1-0) Testebo Arena
24Malungs IF  -  Häradsbygdens Sportsällskap5 - 3 (2-1, 1-2, 2-0) 52Malungs Ishall
  IFK Ore  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK4 - 3 (1-1, 1-2, 1-0, 1-0) 10Furudals Hockeycenter
  Säters IF/SSIF  -  HÅIK2 - 5 (0-2, 2-2, 0-1) 50Kristinehovs ishall
  Strömsbro IF  -  Avesta BK4 - 1 (0-0, 3-0, 1-1) 72Testebo Arena
  Borlänge HF  -  Falu IF3 - 2 (1-0, 1-0, 1-2) 110Borlänge Ishall
  Orsa IK  -  SHC/LHF5 - 7 (1-1, 1-3, 3-3) 35Orsa Ishall
25Orsa IK  -  Avesta BK6 - 3 (3-2, 1-0, 2-1) Orsa Ishall
  HÅIK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK5 - 2 (0-1, 4-0, 1-1) Gavlerinken Arena
  Gävle GIK  -  SHC/LHF4 - 2 (2-0, 1-1, 1-1) Nynäshallen
  IFK Ore  -  Borlänge HF3 - 2 (1-0, 2-1, 0-1) 42Furudals Hockeycenter
  Malungs IF  -  Säters IF/SSIF9 - 2 (2-0, 3-0, 4-2) 48Malungs Ishall
  Strömsbro IF  -  Falu IF8 - 0 (1-0, 4-0, 3-0) Testebo Arena
26SHC/LHF  -  IFK Ore6 - 2 (2-0, 2-0, 2-2) 69Ovakohallen
  Avesta BK  -  Falu IF2 - 3 (0-1, 2-1, 0-0, 0-1) Avestahallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Gävle GIK4 - 5 (1-3, 1-1, 2-1) Ljusne Ishall
  Säters IF/SSIF  -  Häradsbygdens Sportsällskap3 - 2 (1-0, 1-2, 1-0) 65Kristinehovs ishall
  Strömsbro IF  -  Malungs IF10 - 6 (6-2, 2-2, 2-2) Testebo Arena
  Borlänge HF  -  Orsa IK8 - 3 (3-1, 4-1, 1-1) 104Borlänge Ishall