TV-pucken



Schedule and Results

Last update: 2018-06-08 09:02
DateTimeGameResultSpectatorsVenueGroup
2018-09-07Bohuslän/Dal  -  Gotland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Blekinge  -  Västmanland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Västergötland  -  Örebro län Cementa ArenaKvalgrupp B
  Jämtland/Härjedalen  -  SIF-laget Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Västmanland  -  Gotland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Hälsingland  -  Medelpad Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Bohuslän/Dal  -  Västergötland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Dalarna  -  Norrbotten Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Örebro län  -  Blekinge Cementa ArenaKvalgrupp B
2018-09-08Norrbotten  -  Hälsingland Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Gotland  -  Örebro län Cementa ArenaKvalgrupp B
  Medelpad  -  SIF-laget Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Blekinge  -  Västergötland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Jämtland/Härjedalen  -  Dalarna Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Västmanland  -  Bohuslän/Dal Cementa ArenaKvalgrupp B
  SIF-laget  -  Norrbotten Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Gotland  -  Västergötland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Hälsingland  -  Dalarna Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Bohuslän/Dal  -  Blekinge Cementa ArenaKvalgrupp B
  Medelpad  -  Jämtland/Härjedalen Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Västmanland  -  Örebro län Cementa ArenaKvalgrupp B
2018-09-09SIF-laget  -  Dalarna Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Blekinge  -  Gotland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Jämtland/Härjedalen  -  Hälsingland Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Örebro län  -  Bohuslän/Dal Cementa ArenaKvalgrupp B
  Medelpad  -  Norrbotten Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Västergötland  -  Västmanland Cementa ArenaKvalgrupp B
  Hälsingland  -  SIF-laget Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Norrbotten  -  Jämtland/Härjedalen Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
  Dalarna  -  Medelpad Östersund Arena Hall AKvalgrupp A
2018-11-01Skåne [1]  -  Lag Rk 16 [4] Saab Arena
  Ångermanland [1]  -  Lag Rk 15 [4] Pro Train Arena
  Stockholm Syd [1]  -  Lag Rk 14 [4] Himmelstalundshallen
  Östergötland [1]  -  Lag Rk 13 [4] Stångebro Ishall
  Gästrikland [2]  -  Göteborg [3] Saab Arena
  Värmland [2]  -  Småland 2 [3] Pro Train Arena
  Stockholm Nord [2]  -  Uppland [3] Himmelstalundshallen
  Västerbotten [2]  -  Södermanland [3] Stångebro Ishall
  Gästrikland [2]  -  Lag Rk 16 [4] Saab Arena
  Värmland [2]  -  Lag Rk 15 [4] Pro Train Arena
  Stockholm Nord [2]  -  Lag Rk 14 [4] Himmelstalundshallen
  Västerbotten [2]  -  Lag Rk 13 [4] Stångebro Ishall
  Göteborg [3]  -  Skåne [1] Saab Arena
  Småland 2 [3]  -  Ångermanland [1] Pro Train Arena
  Uppland [3]  -  Stockholm Syd [1] Himmelstalundshallen
  Södermanland [3]  -  Östergötland [1] Stångebro Ishall
2018-11-02Lag Rk 16 [4]  -  Göteborg [3] Saab Arena
  Lag Rk 15 [4]  -  Småland 2 [3] Pro Train Arena
  Lag Rk 14 [4]  -  Uppland [3] Himmelstalundshallen
  Lag Rk 13 [4]  -  Södermanland [3] Stångebro Ishall
  Skåne [1]  -  Gästrikland [2] Saab Arena
  Ångermanland [1]  -  Värmland [2] Pro Train Arena
  Stockholm Syd [1]  -  Stockholm Nord [2] Himmelstalundshallen
  Östergötland [1]  -  Västerbotten [2] Stångebro Ishall
  PL. 1 Grupp A  -  PL. 2 Grupp D Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  PL. 1 Grupp C  -  PL. 2 Grupp B Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  PL. 1 Grupp B  -  PL. 2 Grupp C Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  PL. 1 Grupp D  -  PL. 2 Grupp A Stångebro IshallSlutspel (1-8)
2018-11-03V. Kvartsfinal 1  -  V. Kvartsfinal 2 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  V. Kvartsfinal 3  -  V. Kvartsfinal 4 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  F. Kvartsfinal 1  -  F. Kvartsfinal 2 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  F. Kvartsfinal 3  -  F. Kvartsfinal 4 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
2018-11-04V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  F. Semifinal 1  -  F. Semifinal 2 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Stångebro IshallSlutspel (1-8)
  F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 Stångebro IshallSlutspel (1-8)