U13 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund



Schedule and Results

Last update: 2017-11-23 18:41
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Sollentuna HC Vit2 - 6 (0-2, 2-4) 42Brostaden Arena
  Göta Traneberg IK Vit  -  Spånga IS IK Blå2 - 3 (1-2, 1-1) 45Stora Mossen
  IF Vallentuna BK Röd  -  IK Waxholm2 - 2 (2-2, 0-0) Vallentuna B-hall
  IFK Österåker Vikings HC Blå  -  Lidingö Vikings HC Vit0 - 5 (0-1, 0-4) Österåker Sportcentrum
  AIK Svart  -  Viggbyholms IK Vit3 - 2 (2-0, 1-2) Ulriksdals IP Hall 1
2Lidingö Vikings HC Vit  -  Hässelby Kälvesta HC Svart5 - 2 (1-1, 4-1) 58Childhoodhallen
  Sollentuna HC Vit  -  Göta Traneberg IK Vit7 - 3 (4-2, 3-1) 40SVEAB Anex
  Viggbyholms IK Vit  -  IF Vallentuna BK Röd2 - 0 (1-0, 1-0) Hägernäshallen
  IK Waxholm  -  IFK Österåker Vikings HC Blå17 - 1 (8-1, 9-0) 67Mäklarringenhallen
  Spånga IS IK Blå  -  AIK Svart4 - 8 (4-4, 0-4) Från Stan Hallen
3Hässelby Kälvesta HC Svart  -  IK Waxholm2 - 14 (1-7, 1-7) Brostaden Arena
  AIK Svart  -  Sollentuna HC Vit7 - 7 (2-4, 5-3) 44Ulriksdals IP Hall 1
  IFK Österåker Vikings HC Blå  -  IF Vallentuna BK Röd0 - 3 (0-2, 0-1) 29Österåker Sportcentrum
  Göta Traneberg IK Vit  -  Lidingö Vikings HC Vit2 - 3 (1-2, 1-1) Stora Mossen
  Spånga IS IK Blå  -  Viggbyholms IK Vit
Återkommer med nytt speldatum
 Från Stan Hallen
4Lidingö Vikings HC Vit  -  AIK Svart1 - 9 (1-5, 0-4) 49Childhoodhallen
  IF Vallentuna BK Röd  -  Hässelby Kälvesta HC Svart11 - 3 (2-2, 9-1) Vallentuna Ishall
  Viggbyholms IK Vit  -  IFK Österåker Vikings HC Blå18 - 1 (10-0, 8-1) Hägernäshallen
  IK Waxholm  -  Göta Traneberg IK Vit3 - 4 (2-2, 1-2) 32Mäklarringenhallen
  Sollentuna HC Vit  -  Spånga IS IK Blå5 - 3 (1-2, 4-1) 38SVEAB Anex
5Göta Traneberg IK Vit  -  Viggbyholms IK Vit0 - 10 (0-8, 0-2) 20Stora Mossen
  AIK Svart  -  IK Waxholm5 - 1 (3-0, 2-1) 74Ulriksdals IP Hall 1
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  IFK Österåker Vikings HC Blå5 - 1 (2-0, 3-1) Brostaden Arena
  Sollentuna HC Vit  -  IF Vallentuna BK Röd3 - 5 (1-2, 2-3) 32SVEAB Anex
  Spånga IS IK Blå  -  Lidingö Vikings HC Vit1 - 5 (1-2, 0-3) 51Från Stan Hallen
6Lidingö Vikings HC Vit  -  Sollentuna HC Vit2 - 2 (1-0, 1-2) 39Childhoodhallen
  IF Vallentuna BK Röd  -  AIK Svart3 - 1 (0-1, 3-0) Vallentuna Ishall
  Viggbyholms IK Vit  -  Hässelby Kälvesta HC Svart7 - 0 (4-0, 3-0) Hägernäshallen
  IK Waxholm  -  Spånga IS IK Blå6 - 7 (4-3, 2-4) 39Mäklarringenhallen
  IFK Österåker Vikings HC Blå  -  Göta Traneberg IK Vit3 - 2 (1-1, 2-1) Österåker Sportcentrum
7IF Vallentuna BK Röd  -  Lidingö Vikings HC Vit5 - 3 (1-1, 4-2) Vallentuna Ishall
  Göta Traneberg IK Vit  -  AIK Svart1 - 3 (1-1, 0-2) Stora Mossen
  Hässelby Kälvesta HC Svart  -  Spånga IS IK Blå4 - 8 (2-4, 2-4) 40Brostaden Arena
  IFK Österåker Vikings HC Blå  -  Sollentuna HC Vit2 - 13 (1-2, 1-11) 72Österåker Sportcentrum
  Viggbyholms IK Vit  -  IK Waxholm7 - 5 (5-3, 2-2) Hägernäshallen
8Sollentuna HC Vit  -  IK Waxholm2 - 0 (2-0, 0-0) 50SVEAB Arena
  Spånga IS IK Blå  -  IF Vallentuna BK Röd8 - 3 (3-0, 5-3) 47Från Stan Hallen
  AIK Svart  -  IFK Österåker Vikings HC Blå16 - 1 (5-0, 11-1) 54Ulriksdals IP Hall 3
  Lidingö Vikings HC Vit  -  Viggbyholms IK Vit2 - 3 (2-1, 0-2) 42Childhoodhallen
  Göta Traneberg IK Vit  -  Hässelby Kälvesta HC Svart1 - 5 (0-3, 1-2) 32Stora Mossen
9Hässelby Kälvesta HC Svart  -  AIK Svart1 - 11 (0-4, 1-7) Brostaden Arena
  Viggbyholms IK Vit  -  Sollentuna HC Vit Jägholmshallen
  IFK Österåker Vikings HC Blå  -  Spånga IS IK Blå Österåker Sportcentrum
  IF Vallentuna BK Röd  -  Göta Traneberg IK Vit Vallentuna B-hall
  IK Waxholm  -  Lidingö Vikings HC Vit Mäklarringenhallen