U16 Division 1



Schedule and Results

Last update: 2015-03-24 13:02
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Burträsk HC  -  Lycksele SK13 - 4 (2-1, 5-0, 6-3) 48Isbjörnen
  Björklöven Gul/Teg  -  Norsjö/Boliden15 - 2 (4-0, 5-1, 6-1) 78T3 Center
  Clemensnäs HC  -  IF Björklöven 011 - 8 (0-4, 0-2, 1-2) Kopparhallen
  Skellefteå AIK 00  -  MG/Arvidsjaur/Malå10 - 0 (3-0, 3-0, 4-0) 65Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  SK Lejon  -  Storumans IK10 - 1 (3-1, 3-0, 4-0) 44Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Åsele/Vilhelmina  -  Teg/Björklöven Grön5 - 5 (2-4, 3-0, 0-1) 36Åsele Ishall
2IF Björklöven 01  -  SK Lejon2 - 6 (0-2, 1-1, 1-3) 48T3 Center
  Storumans IK  -  Skellefteå AIK 001 - 17 (0-5, 0-5, 1-7) Vildmannahallen
  Lycksele SK  -  Björklöven Gul/Teg0 - 6 (0-2, 0-3, 0-1) 35Tannens Ishall
  Norsjö/Boliden  -  Åsele/Vilhelmina8 - 2 (4-1, 3-1, 1-0) 44Norsjö Arena
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Burträsk HC1 - 7 (0-3, 1-1, 0-3) 30Ringelhallen
  Teg/Björklöven Grön  -  Clemensnäs HC1 - 7 (0-0, 0-5, 1-2) 101T3 Center
3Norsjö/Boliden  -  Teg/Björklöven Grön3 - 2 (0-0, 2-1, 1-1) 33Norsjö Arena
  Skellefteå AIK 00  -  IF Björklöven 0114 - 1 (2-1, 6-0, 6-0) 29Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  SK Lejon  -  Clemensnäs HC5 - 2 (1-1, 2-1, 2-0) 55Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Burträsk HC  -  Storumans IK18 - 4 (4-2, 6-1, 8-1) 47Isbjörnen
  Åsele/Vilhelmina  -  Lycksele SK4 - 6 (2-1, 0-3, 2-2) 50Åsele Ishall
  Björklöven Gul/Teg  -  MG/Arvidsjaur/Malå9 - 3 (5-1, 2-1, 2-1) 22T3 Center
4Clemensnäs HC  -  Skellefteå AIK 001 - 1 (0-1, 1-0, 0-0) 75Kopparhallen
  Storumans IK  -  Björklöven Gul/Teg5 - 5 (2-1, 1-3, 2-1) 31Vildmannahallen
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Åsele/Vilhelmina11 - 1 (7-1, 2-0, 2-0) 26Ringelhallen
  IF Björklöven 01  -  Burträsk HC4 - 5 (1-3, 3-1, 0-1) 78T3 Center
  Lycksele SK  -  Norsjö/Boliden4 - 3 (1-0, 2-1, 1-2) 65Tannens Ishall
  Teg/Björklöven Grön  -  SK Lejon0 - 7 (0-1, 0-3, 0-3) 40T3 Center
5Burträsk HC  -  Clemensnäs HC4 - 2 (3-1, 1-0, 0-1) 74Isbjörnen
  Åsele/Vilhelmina  -  Storumans IK10 - 3 (0-2, 4-0, 6-1) 46Sagahallen
  Norsjö/Boliden  -  MG/Arvidsjaur/Malå9 - 2 (4-1, 3-1, 2-0) 57Norsjö Arena
  Skellefteå AIK 00  -  SK Lejon3 - 4 (2-0, 1-2, 0-2) 65Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Lycksele SK  -  Teg/Björklöven Grön2 - 3 (0-1, 1-2, 1-0) 36Tannens Ishall
  Björklöven Gul/Teg  -  IF Björklöven 012 - 2 (0-0, 1-1, 1-1) 1001T3 Center
6Storumans IK  -  Norsjö/Boliden4 - 2 (0-2, 2-0, 2-0) 36Vildmannahallen
  Clemensnäs HC  -  Björklöven Gul/Teg9 - 4 (3-2, 2-1, 4-1) 42Kopparhallen
  IF Björklöven 01  -  Åsele/Vilhelmina7 - 3 (4-2, 0-1, 3-0) 82T3 Center
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Lycksele SK4 - 7 (1-2, 2-3, 1-2) 32Ringelhallen
  SK Lejon  -  Burträsk HC4 - 2 (0-0, 2-1, 2-1) 41Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Teg/Björklöven Grön  -  Skellefteå AIK 004 - 4 (0-4, 2-0, 2-0) 71T3 Center
7Burträsk HC  -  Skellefteå AIK 003 - 4 (1-2, 0-1, 2-1) 73Isbjörnen
  Lycksele SK  -  Storumans IK8 - 7 (2-2, 5-1, 1-4) 36Tannens Ishall
  Åsele/Vilhelmina  -  Clemensnäs HC4 - 9 (1-4, 1-2, 2-3) 36Åsele Ishall
  Björklöven Gul/Teg  -  SK Lejon1 - 3 (0-1, 0-1, 1-1) 30T3 Center
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Teg/Björklöven Grön5 - 6 (3-3, 1-3, 1-0) 20Ringelhallen
  Norsjö/Boliden  -  IF Björklöven 013 - 6 (1-3, 2-3, 0-0) 40Malmhallen
8Skellefteå AIK 00  -  Björklöven Gul/Teg6 - 0 (4-0, 1-0, 1-0) 40Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  IF Björklöven 01  -  Lycksele SK4 - 4 (2-1, 1-1, 1-2) 64Umeå Ishall (B)
  Clemensnäs HC  -  Norsjö/Boliden16 - 4 (5-2, 5-1, 6-1) 26Kopparhallen
  Storumans IK  -  MG/Arvidsjaur/Malå4 - 5 (1-2, 2-3, 1-0) 35Vildmannahallen
  SK Lejon  -  Åsele/Vilhelmina9 - 0 (4-0, 3-0, 2-0) 33Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Teg/Björklöven Grön  -  Burträsk HC2 - 4 (1-0, 1-0, 0-4) 21T3 Center
9Lycksele SK  -  Skellefteå AIK 002 - 12 (0-2, 2-1, 0-9) 33Tannens Ishall
  Clemensnäs HC  -  Storumans IK15 - 6 (4-1, 6-3, 5-2) 40Kopparhallen
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  SK Lejon2 - 8 (1-1, 0-3, 1-4) 20Ringelhallen
  Åsele/Vilhelmina  -  Björklöven Gul/Teg3 - 4 (2-1, 0-2, 1-1) 33Åsele Ishall
  Burträsk HC  -  Norsjö/Boliden6 - 3 (2-1, 1-0, 3-2) 43Isbjörnen
  IF Björklöven 01  -  Teg/Björklöven Grön0 - 8 (0-4, 0-1, 0-3) 50T3 Center
10Björklöven Gul/Teg  -  Burträsk HC12 - 3 (4-1, 4-2, 4-0) 44T3 Center
  Storumans IK  -  Teg/Björklöven Grön5 - 5 (1-3, 2-2, 2-0) 29Vildmannahallen
  Norsjö/Boliden  -  SK Lejon4 - 4 (0-1, 3-2, 1-1) 55Malmhallen
  Åsele/Vilhelmina  -  Skellefteå AIK 004 - 8 (2-3, 0-3, 2-2) 50Åsele Ishall
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  IF Björklöven 013 - 8 (1-2, 0-5, 2-1) 20Ringelhallen
  Lycksele SK  -  Clemensnäs HC2 - 12 (1-3, 1-4, 0-5) 33Tannens Ishall
11Teg/Björklöven Grön  -  Björklöven Gul/Teg4 - 2 (3-0, 0-1, 1-1) 23T3 Center
  Clemensnäs HC  -  MG/Arvidsjaur/Malå14 - 0 (5-0, 3-0, 6-0) 36Kopparhallen
  IF Björklöven 01  -  Storumans IK11 - 2 (0-0, 5-1, 6-1) 54T3 Center
  Skellefteå AIK 00  -  Norsjö/Boliden15 - 2 (4-1, 7-0, 4-1) 45Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  SK Lejon  -  Lycksele SK5 - 0Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Burträsk HC  -  Åsele/Vilhelmina7 - 4 (2-1, 2-3, 3-0) 48Isbjörnen
12Storumans IK  -  SK Lejon2 - 7 (1-3, 1-1, 0-3) 25Vildmannahallen
  IF Björklöven 01  -  Clemensnäs HC2 - 10 (2-5, 0-2, 0-3) 79Umeå Ishall (B)
  Norsjö/Boliden  -  Björklöven Gul/Teg4 - 4 (0-2, 3-0, 1-2) 45Norsjö Arena
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Skellefteå AIK 002 - 9 (1-6, 1-1, 0-2) 33Ringelhallen
  Lycksele SK  -  Burträsk HC6 - 6 (2-1, 2-2, 2-3) 35Tannens Ishall
  Teg/Björklöven Grön  -  Åsele/Vilhelmina14 - 2 (4-0, 5-2, 5-0) 12T3 Center
13Björklöven Gul/Teg  -  Lycksele SK3 - 3 (0-2, 2-1, 1-0) 77T3 Center
  Åsele/Vilhelmina  -  Norsjö/Boliden7 - 5 (3-4, 2-1, 2-0) 39Åsele Ishall
  Clemensnäs HC  -  Teg/Björklöven Grön6 - 4 (2-1, 1-1, 3-2) 58Kopparhallen
  Skellefteå AIK 00  -  Storumans IK14 - 2 (6-1, 4-1, 4-0) 30Skellefteå Kraft Arena C-hallen
  Burträsk HC  -  MG/Arvidsjaur/Malå8 - 3 (4-2, 3-0, 1-1) 52Isbjörnen
  SK Lejon  -  IF Björklöven 010 - 6 (0-0, 0-2, 0-4) Skellefteå Kraft Arena
14Lycksele SK  -  Åsele/Vilhelmina1 - 5 (1-2, 0-1, 0-2) 33Tannens Ishall
  Clemensnäs HC  -  SK Lejon8 - 6 (2-2, 6-1, 0-3) 74Kopparhallen
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Björklöven Gul/Teg5 - 6 (0-1, 3-3, 2-2) 36Ringelhallen
  Storumans IK  -  Burträsk HC2 - 14 (0-4, 1-5, 1-5) 33Vildmannahallen
  Teg/Björklöven Grön  -  Norsjö/Boliden7 - 1 (1-0, 4-1, 2-0) 12T3 Center
  IF Björklöven 01  -  Skellefteå AIK 005 - 4 (0-1, 4-2, 1-1) 72T3 Center
15SK Lejon  -  Teg/Björklöven Grön11 - 2 (1-1, 5-0, 5-1) 39Skellefteå Kraft Arena B-hallen
  Björklöven Gul/Teg  -  Storumans IK15 - 1 (3-0, 5-1, 7-0) 11T3 Center
  Norsjö/Boliden  -  Lycksele SK1 - 1 (0-1, 0-0, 1-0) 45Norsjö Arena
  Skellefteå AIK 00  -  Clemensnäs HC1 - 6 (0-2, 0-2, 1-2) 55Skellefteå Kraft Arena
  Åsele/Vilhelmina  -  MG/Arvidsjaur/Malå3 - 3 (2-1, 0-2, 1-0) 50Åsele Ishall
  Burträsk HC  -  IF Björklöven 018 - 1 (1-1, 3-0, 4-0) 61Isbjörnen
16IF Björklöven 01  -  Björklöven Gul/Teg6 - 5 (5-0, 0-2, 1-3) 50T3 Center
  SK Lejon  -  Skellefteå AIK 003 - 3 (2-0, 0-0, 1-3) 45Skellefteå Kraft Arena
  Storumans IK  -  Åsele/Vilhelmina5 - 7 (0-2, 2-3, 3-2) 35Vildmannahallen
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Norsjö/Boliden9 - 3 (2-1, 3-1, 4-1) 36Ringelhallen
  Teg/Björklöven Grön  -  Lycksele SK4 - 7 (0-2, 1-3, 3-2) 15T3 Center
  Clemensnäs HC  -  Burträsk HC7 - 2 (1-1, 1-1, 5-0) 40Isbjörnen
17Åsele/Vilhelmina  -  IF Björklöven 010 - 6 (0-0, 0-5, 0-1) 45Åsele Ishall
  Norsjö/Boliden  -  Storumans IK5 - 0Norsjö Arena
  Björklöven Gul/Teg  -  Clemensnäs HC6 - 4 (1-3, 4-1, 1-0) 40T3 Center
  Lycksele SK  -  MG/Arvidsjaur/Malå5 - 9 (3-1, 1-3, 1-5) Tannens Ishall
  Burträsk HC  -  SK Lejon5 - 5 (2-1, 1-3, 2-1) 63Isbjörnen
  Skellefteå AIK 00  -  Teg/Björklöven Grön4 - 1 (1-0, 1-1, 2-0) 42Skellefteå Kraft Arena B-hallen
18IF Björklöven 01  -  Norsjö/Boliden6 - 3 (4-0, 1-0, 1-3) 82T3 Center
  Storumans IK  -  Lycksele SK6 - 6 (2-2, 2-2, 2-2) 40Vildmannahallen
  Clemensnäs HC  -  Åsele/Vilhelmina5 - 0Kopparhallen
  SK Lejon  -  Björklöven Gul/Teg5 - 2 (2-0, 2-1, 1-1) 33Skellefteå Kraft Arena
  Skellefteå AIK 00  -  Burträsk HC5 - 0 (0-0, 2-0, 3-0) 65Skellefteå Kraft Arena
  Teg/Björklöven Grön  -  MG/Arvidsjaur/Malå7 - 2 (1-0, 4-2, 2-0) 102T3 Center
19MG/Arvidsjaur/Malå  -  Storumans IK7 - 15 (3-4, 2-5, 2-6) 20Ringelhallen
  Burträsk HC  -  Teg/Björklöven Grön2 - 2 (1-0, 1-1, 0-1) 48Isbjörnen
  Åsele/Vilhelmina  -  SK Lejon2 - 9 (1-5, 0-0, 1-4) 36Åsele Ishall
  Norsjö/Boliden  -  Clemensnäs HC3 - 4 (1-1, 1-2, 1-1) 45Norsjö Arena
  Björklöven Gul/Teg  -  Skellefteå AIK 004 - 5 (0-2, 2-1, 2-2) 40T3 Center
  Lycksele SK  -  IF Björklöven 016 - 9 (2-2, 2-2, 2-5) 48Tannens Ishall
20Teg/Björklöven Grön  -  IF Björklöven 015 - 2 (0-1, 2-0, 3-1) 110T3 Center
  Storumans IK  -  Clemensnäs HC5 - 7 (0-2, 1-4, 4-1) 33Vildmannahallen
  SK Lejon  -  MG/Arvidsjaur/Malå9 - 5 (2-1, 5-1, 2-3) 50Skellefteå Kraft Arena
  Skellefteå AIK 00  -  Lycksele SK4 - 0 (1-0, 1-0, 2-0) 30Skellefteå Kraft Arena
  Björklöven Gul/Teg  -  Åsele/Vilhelmina14 - 3 (5-1, 5-0, 4-2) 13T3 Center
  Norsjö/Boliden  -  Burträsk HC2 - 6 (1-1, 0-3, 1-2) 36Malmhallen
21Teg/Björklöven Grön  -  Storumans IK22 - 4 (0-0, 9-1, 13-3) 12T3 Center
  IF Björklöven 01  -  MG/Arvidsjaur/Malå5 - 6 (2-0, 3-4, 0-2) 43T3 Center
  Burträsk HC  -  Björklöven Gul/Teg3 - 4 (2-0, 0-2, 1-2) 63Isbjörnen
  Skellefteå AIK 00  -  Åsele/Vilhelmina22 - 0 (6-0, 9-0, 7-0) 52Skellefteå Kraft Arena
  SK Lejon  -  Norsjö/Boliden3 - 2 (0-1, 0-1, 3-0) 62Skellefteå Kraft Arena
  Clemensnäs HC  -  Lycksele SK11 - 3 (0-0, 7-0, 4-3) 40Kopparhallen
22Björklöven Gul/Teg  -  Teg/Björklöven Grön1 - 2 (1-0, 0-1, 0-1) 46T3 Center
  Åsele/Vilhelmina  -  Burträsk HC3 - 7 (1-0, 2-4, 0-3) 40Åsele Ishall
  Storumans IK  -  IF Björklöven 013 - 7 (0-3, 3-2, 0-2) 35Vildmannahallen
  Norsjö/Boliden  -  Skellefteå AIK 001 - 6 (1-1, 0-4, 0-1) 45Norsjö Arena
  MG/Arvidsjaur/Malå  -  Clemensnäs HC1 - 9 (0-3, 0-4, 1-2) 35Ringelhallen
  Lycksele SK  -  SK Lejon2 - 4 (0-3, 0-0, 2-1) 37Tannens Ishall