Division 6 Stockholm Norra



Schedule and Results

Last update: 2015-03-17 14:46
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1IK Hephata  -  Stockholm Falcons IF2 - 1 (2-0, 0-1) 15Husby Ishall
  Västerorts HK 2 Rocks  -  AC Camelen0 - 24 (0-12, 0-12) 22Kallhälls Ishall
  SKÅ IK 2  -  GötaTraneberg IK 25 - 4 (2-1, 2-3, 1-0) 14Allhallen
2AC Camelen  -  IK Hephata6 - 3 (1-1, 5-2) 11Zinkensdamms IP
  Stockholm Falcons IF  -  Sundbybergs HS3 - 1 (2-1, 1-0) 20Mälarhöjdens Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Västerorts HK 2 Rocks6 - 2 (3-1, 3-1) 34JM hallen Stora Mossen
3AC Camelen  -  Stockholm Falcons IF3 - 1 (1-0, 2-1) 3Zinkensdamms IP
  SKÅ IK 2  -  Sundbybergs HS4 - 3 (2-1, 2-2) 14Allhallen
  IK Hephata  -  GötaTraneberg IK 21 - 5 (0-3, 1-2) 14Husby Ishall
4Sundbybergs HS  -  Västerorts HK 2 Rocks8 - 3 (3-1, 5-2) 46Tulehallen
  Stockholm Falcons IF  -  SKÅ IK 21 - 5 (0-2, 1-3) 10Mälarhöjdens Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  AC Camelen2 - 7 (1-5, 1-2) 27JM hallen Stora Mossen
5SKÅ IK 2  -  AC Camelen3 - 13 (1-8, 2-5) 9Allhallen
  IK Hephata  -  Västerorts HK 2 Rocks5 - 2 (5-1, 0-1) 18Husby Ishall
  Sundbybergs HS  -  GötaTraneberg IK 25 - 6 (3-3, 2-3) 116Tulehallen
6Västerorts HK 2 Rocks  -  SKÅ IK 20 - 10 (0-2, 0-8) Kallhälls Ishall
  IK Hephata  -  Sundbybergs HS5 - 2 (3-1, 2-1) 25Husby Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Stockholm Falcons IF2 - 6 (1-3, 1-3) 34JM hallen Stora Mossen
7SKÅ IK 2  -  IK Hephata3 - 4 (2-2, 1-2) Allhallen
  Sundbybergs HS  -  AC Camelen1 - 15 (1-8, 0-7) 35Tulehallen
  Stockholm Falcons IF  -  Västerorts HK 2 Rocks6 - 1 (3-1, 3-0) 10Mälarhöjdens Ishall
8Stockholm Falcons IF  -  IK Hephata7 - 2 (4-1, 3-1) 15Mälarhöjdens Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  SKÅ IK 22 - 3 (1-3, 1-0) 27JM hallen Stora Mossen
  AC Camelen  -  Västerorts HK 2 Rocks24 - 0 (15-0, 9-0) 3Zinkensdamms IP
9IK Hephata  -  AC Camelen3 - 14 (2-8, 1-6) 10Zinkensdamms IP
  Sundbybergs HS  -  Stockholm Falcons IF2 - 4 (2-1, 0-3) 18Tulehallen
  Västerorts HK 2 Rocks  -  GötaTraneberg IK 22 - 7 (1-4, 1-3) 15Kallhälls Ishall
10Stockholm Falcons IF  -  AC Camelen2 - 13 (1-5, 1-8) 10Mälarhöjdens Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  IK Hephata2 - 1 (1-1, 0-0, 0-0, 1-0) 15JM hallen Stora Mossen
  Sundbybergs HS  -  SKÅ IK 24 - 3 (1-1, 2-2, 1-0) 52Tulehallen
11Västerorts HK 2 Rocks  -  Sundbybergs HS4 - 3 (2-1, 2-2) 15Kallhälls Ishall
  AC Camelen  -  GötaTraneberg IK 215 - 4 (6-2, 9-2) 3Zinkensdamms IP
  SKÅ IK 2  -  Stockholm Falcons IF3 - 4 (1-2, 2-2) 22Allhallen
12Västerorts HK 2 Rocks  -  IK Hephata4 - 5 (3-3, 1-2) 5Kallhälls Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Sundbybergs HS18 - 1 (9-0, 9-1) 13JM hallen Stora Mossen
  AC Camelen  -  SKÅ IK 28 - 6 (4-3, 4-3) 3Zinkensdamms IP
13SKÅ IK 2  -  Västerorts HK 2 Rocks9 - 1 (4-1, 5-0) Allhallen
  Sundbybergs HS  -  IK Hephata4 - 6 (3-3, 1-3) 21Tulehallen
  Stockholm Falcons IF  -  GötaTraneberg IK 24 - 0 (0-0, 4-0) 100Mälarhöjdens Ishall
14AC Camelen  -  Sundbybergs HS20 - 1 (6-0, 14-1) 16Zinkensdamms IP
  Västerorts HK 2 Rocks  -  Stockholm Falcons IF5 - 4 (3-1, 1-3, 1-0) 30Kallhälls Ishall
  IK Hephata  -  SKÅ IK 25 - 1 (1-0, 4-1) 8Husby Ishall
15IK Hephata  -  Stockholm Falcons IF0 - 532Husby Ishall
  Västerorts HK 2 Rocks  -  AC Camelen0 - 9 (0-4, 0-5) 15Kallhälls Ishall
  SKÅ IK 2  -  GötaTraneberg IK 23 - 6 (2-3, 1-3) 20Allhallen
16AC Camelen  -  IK Hephata5 - 6 (2-1, 3-5) 11Zinkensdamms IP
  Stockholm Falcons IF  -  Sundbybergs HS5 - 4 (2-1, 2-3, 0-0, 1-0) 20Mälarhöjdens Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Västerorts HK 2 Rocks8 - 2 (8-0, 0-2) 28JM hallen Stora Mossen
17AC Camelen  -  Stockholm Falcons IF3 - 4 (1-4, 2-0) 12Zinkensdamms IP
  IK Hephata  -  GötaTraneberg IK 24 - 1 (2-1, 2-0) 17Husby Ishall
  SKÅ IK 2  -  Sundbybergs HS
Okvalificerad spelare för Sundbybergs HS. Resultat fastställt till 5-0.
5 - 040Allhallen
18Sundbybergs HS  -  Västerorts HK 2 Rocks
Okvalificerad spelare för Sundbybergs HS. Resultat fastställt till 0-5.
0 - 552Tulehallen
  Stockholm Falcons IF  -  SKÅ IK 24 - 2 (1-2, 3-0) 5Mälarhöjdens Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  AC Camelen4 - 5 (3-3, 1-1, 0-0, 0-1) 36JM hallen Stora Mossen
19Sundbybergs HS  -  GötaTraneberg IK 22 - 8 (1-3, 1-5) 22Tulehallen
  IK Hephata  -  Västerorts HK 2 Rocks5 - 1 (2-1, 3-0) 35Husby Ishall
  SKÅ IK 2  -  AC Camelen3 - 6 (1-4, 2-2) 20Allhallen
20Västerorts HK 2 Rocks  -  SKÅ IK 20 - 6 (0-2, 0-4) 11Kallhälls Ishall
  GötaTraneberg IK 2  -  Stockholm Falcons IF7 - 2 (2-1, 5-1) 46JM hallen Stora Mossen
  IK Hephata  -  Sundbybergs HS9 - 1 (3-0, 6-1) 22Husby Ishall
21Sundbybergs HS  -  AC Camelen2 - 7 (1-4, 1-3) 20Tulehallen
  Stockholm Falcons IF  -  Västerorts HK 2 Rocks10 - 1 (7-1, 3-0) 10Mälarhöjdens Ishall
  SKÅ IK 2  -  IK Hephata4 - 5 (2-1, 2-4) 35Allhallen