TV-pucken [Svenska Ishockeyförbundet]



Schedule and Results

Last update: 2014-08-15 09:08
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Stockholm Syd  -  Stockholm Nord5 - 1 (2-0, 3-1) 369Stora MossenGrupp A
  Småland Röd  -  Småland Gul7 - 2 (5-2, 2-0) 510BredstorpshallenGrupp B
  Uppland  -  Norrbotten3 - 6 (3-1, 0-5) 515FururinkenGrupp C
  Gästrikland  -  Blekinge2 - 1 (1-1, 1-0) 212FM Mattsson ArenaGrupp D
  Västmanland  -  Östergötland0 - 7 (0-4, 0-3) 242Stora MossenGrupp A
  Örebro län  -  Gotland6 - 2 (4-2, 2-0) 125BredstorpshallenGrupp B
  Jämtland/Härjedalen  -  Ångermanland0 - 8 (0-4, 0-4) 135FururinkenGrupp C
  Bohuslän/Dal  -  Värmland0 - 6 (0-2, 0-4) 272FM Mattsson ArenaGrupp D
  Södermanland  -  Göteborg1 - 3 (0-1, 1-2) 195Stora MossenGrupp A
  Västergötland  -  Skåne7 - 3 (3-2, 4-1) 115BredstorpshallenGrupp B
  Västerbotten  -  Hälsingland5 - 1 (2-1, 3-0) 198FururinkenGrupp C
  Medelpad  -  Dalarna0 - 4 (0-4, 0-0) 300FM Mattsson ArenaGrupp D
2Östergötland  -  Stockholm Syd2 - 1 (1-0, 1-1) 255Stora MossenGrupp A
  Gotland  -  Småland Röd0 - 13 (0-9, 0-4) 270BredstorpshallenGrupp B
  Uppland  -  Jämtland/Härjedalen3 - 0 (2-0, 1-0) 185FururinkenGrupp C
  Värmland  -  Gästrikland1 - 2 (0-1, 1-0, 0-0, 0-1) 198FM Mattsson ArenaGrupp D
  Göteborg  -  Stockholm Nord6 - 7 (2-6, 4-1) 226Stora MossenGrupp A
  Skåne  -  Småland Gul3 - 4 (0-3, 3-1) 341BredstorpshallenGrupp B
  Norrbotten  -  Hälsingland4 - 0 (2-0, 2-0) 535FururinkenGrupp C
  Dalarna  -  Blekinge6 - 1 (2-0, 4-1) 235FM Mattsson ArenaGrupp D
  Södermanland  -  Västmanland0 - 2 (0-1, 0-1) 218Stora MossenGrupp A
  Västergötland  -  Örebro län6 - 2 (3-1, 3-1) 411BredstorpshallenGrupp B
  Ångermanland  -  Västerbotten4 - 3 (1-0, 3-3) 385FururinkenGrupp C
  Medelpad  -  Bohuslän/Dal4 - 0 (1-0, 3-0) 209FM Mattsson ArenaGrupp D
3Stockholm Nord  -  Östergötland0 - 4 (0-2, 0-2) 354Stora MossenGrupp A
  Småland Gul  -  Gotland2 - 0 (1-0, 1-0) 601BredstorpshallenGrupp B
  Jämtland/Härjedalen  -  Norrbotten0 - 6 (0-4, 0-2) 525FururinkenGrupp C
  Blekinge  -  Värmland2 - 5 (2-3, 0-2) 205FM Mattsson ArenaGrupp D
  Småland Röd  -  Västergötland6 - 0 (5-0, 1-0) 612BredstorpshallenGrupp B
  Västerbotten  -  Uppland6 - 2 (4-2, 2-0) 285FururinkenGrupp C
  Gästrikland  -  Medelpad3 - 4 (1-3, 2-1) 173FM Mattsson ArenaGrupp D
  Stockholm Syd  -  Södermanland5 - 0 (5-0, 0-0) 275Stora MossenGrupp A
  Örebro län  -  Skåne5 - 4 (1-3, 4-1) 542BredstorpshallenGrupp B
  Hälsingland  -  Ångermanland0 - 4 (0-4, 0-0) 245FururinkenGrupp C
  Bohuslän/Dal  -  Dalarna2 - 5 (1-2, 1-3) 252FM Mattsson ArenaGrupp D
  Västmanland  -  Göteborg2 - 1 (1-1, 0-0, 0-0, 1-0) 161Stora MossenGrupp A
4Södermanland  -  Stockholm Nord4 - 1 (1-1, 3-0) 121Stora MossenGrupp A
  Västergötland  -  Småland Gul9 - 2 (2-1, 7-1) 287BredstorpshallenGrupp B
  Uppland  -  Hälsingland5 - 0 (3-0, 2-0) 225FururinkenGrupp C
  Medelpad  -  Blekinge3 - 1 (2-1, 1-0) 174FM Mattsson ArenaGrupp D
  Stockholm Syd  -  Västmanland3 - 2 (2-0, 1-2) 203Stora MossenGrupp A
  Skåne  -  Gotland10 - 1 (4-1, 6-0) 197BredstorpshallenGrupp B
  Västerbotten  -  Jämtland/Härjedalen7 - 0 (3-0, 4-0) 155FururinkenGrupp C
  Gästrikland  -  Bohuslän/Dal4 - 0 (2-0, 2-0) 134FM Mattsson ArenaGrupp D
  Göteborg  -  Östergötland3 - 1 (2-1, 1-0) 306Stora MossenGrupp A
  Småland Röd  -  Örebro län7 - 3 (3-2, 4-1) 365BredstorpshallenGrupp B
  Norrbotten  -  Ångermanland5 - 4 (2-2, 2-2, 0-0, 1-0) 728FururinkenGrupp C
  Dalarna  -  Värmland0 - 1 (0-1, 0-0) 350FM Mattsson ArenaGrupp D
5Stockholm Nord  -  Västmanland2 - 1 (0-1, 2-0) 254Stora MossenGrupp A
  Gotland  -  Västergötland1 - 13 (0-6, 1-7) 433BredstorpshallenGrupp B
  Hälsingland  -  Jämtland/Härjedalen4 - 3 (1-1, 3-2) 135FururinkenGrupp C
  Blekinge  -  Bohuslän/Dal4 - 3 (2-3, 2-0) 238FM Mattsson ArenaGrupp D
  Östergötland  -  Södermanland6 - 0 (3-0, 3-0) 230Stora MossenGrupp A
  Småland Gul  -  Örebro län2 - 1 (1-1, 1-0) 434BredstorpshallenGrupp B
  Ångermanland  -  Uppland4 - 1 (2-1, 2-0) 248FururinkenGrupp C
  Värmland  -  Medelpad8 - 1 (5-0, 3-1) 203FM Mattsson ArenaGrupp D
  Stockholm Syd  -  Göteborg3 - 1 (2-1, 1-0) 277Stora MossenGrupp A
  Småland Röd  -  Skåne4 - 3 (3-1, 0-2, 1-0) 405BredstorpshallenGrupp B
  Västerbotten  -  Norrbotten3 - 2 (2-1, 1-1) 793FururinkenGrupp C
  Gästrikland  -  Dalarna3 - 2 (0-2, 2-0, 1-0) 215FM Mattsson ArenaGrupp D
1Östergötland  -  Dalarna1 - 0 (0-0, 1-0) 637Arena OskarshamnSlutspel
  Ångermanland  -  Västergötland1 - 3 (0-1, 1-2) 592Arena OskarshamnSlutspel
  Värmland  -  Stockholm Syd1 - 2 (0-0, 1-1, 0-0, 0-1) 897Arena OskarshamnSlutspel
  Småland Röd  -  Västerbotten2 - 4 (0-3, 2-1) 1002Arena OskarshamnSlutspel
2Dalarna  -  Ångermanland2 - 3 (0-3, 2-0) 475Arena OskarshamnSlutspel
  Östergötland  -  Västergötland2 - 6 (1-1, 1-5) 776Arena OskarshamnSlutspel
  Västerbotten  -  Stockholm Syd2 - 0 (1-0, 1-0) 878Arena OskarshamnSlutspel
  Småland Röd  -  Värmland2 - 3 (0-1, 2-1, 0-1) 900Arena OskarshamnSlutspel
3Dalarna  -  Småland Röd2 - 4 (0-1, 2-3) 215Arena OskarshamnSlutspel
  Ångermanland  -  Värmland0 - 4 (0-3, 0-1) 320Arena OskarshamnSlutspel
  Östergötland  -  Stockholm Syd3 - 4 (1-1, 2-3) 732Arena OskarshamnSlutspel
  Västergötland  -  Västerbotten0 - 3 (0-0, 0-3) 1015Arena OskarshamnSlutspel