Schedule and Results | | |
Last update: 2022-03-12 03:31 | |
---|
|
1 | 2021-11-27 10:30 | IF Boden Hockey 1
-
Luleå HF 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 10:30 | Luleå HF 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 10:50 | Sunderby SK 2
-
IF Boden Hockey 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 11:10 | Luleå HF 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 11:10 | IF Boden Hockey 1
-
Luleå HF 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 11:30 | Luleå HF 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 11:30 | IF Boden Hockey 2
-
Luleå HF 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 11:50 | Sunderby SK 2
-
IF Boden Hockey 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 11:50 | IF Boden Hockey 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 12:10 | Luleå HF 1
-
Luleå HF 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 12:10 | IF Boden Hockey 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 12:30 | IF Boden Hockey 2
-
Luleå HF 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 12:30 | Luleå HF 2
-
Sunderby SK 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 12:50 | IF Boden Hockey 1
-
IF Boden Hockey 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-11-27 12:50 | Sunderby SK 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Sunderby Ishall |
2 | 2021-10-24 00:00 | Luleå HF 3
-
Rosvik IK 1 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:00 | Rosvik IK 2
-
Sunderby SK 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:05 | Sunderby SK 4
-
Luleå HF 4 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:10 | Rosvik IK 1
-
Sunderby SK 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:10 | Luleå HF 3
-
Rosvik IK 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:15 | Rosvik IK 1
-
Sunderby SK 4 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:15 | Luleå HF 4
-
Rosvik IK 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:20 | Sunderby SK 4
-
Luleå HF 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:20 | Luleå HF 4
-
Sunderby SK 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:25 | Rosvik IK 1
-
Rosvik IK 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:25 | Luleå HF 3
-
Sunderby SK 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:30 | Luleå HF 4
-
Rosvik IK 1 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:30 | Rosvik IK 2
-
Sunderby SK 4 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:35 | Luleå HF 3
-
Luleå HF 4 | | | | Kristallen |
| 2021-10-24 00:35 | Sunderby SK 3
-
Sunderby SK 4 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Kristallen |
3 | 2021-10-30 13:00 | Luleå HF 5
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 13:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 13:20 | Älvsby IF Hockey 2
-
Luleå HF 6 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 13:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 13:40 | Luleå HF 5
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 14:00 | Piteå HC/SAIK 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 14:00 | Luleå HF 6
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 14:20 | Älvsby IF Hockey 2
-
Luleå HF 5 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 14:20 | Luleå HF 6
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 14:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 14:40 | Luleå HF 5
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 15:00 | Luleå HF 6
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 15:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 15:20 | Luleå HF 5
-
Luleå HF 6 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2021-10-30 15:20 | Älvsby IF Hockey 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Älvåkra Ishall |
4 | 2022-01-15 10:00 | Malmbergets AIF 2
-
Kiruna IF Ungdom 2 OBS! i sammandrag 4 ingår sammandrag 5, 9 och 10. | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 10:00 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Malmbergets AIF 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 10:45 | Malmbergets AIF 1
-
Kiruna IF Ungdom 2 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 10:45 | Malmbergets AIF 2
-
Kiruna IF Ungdom 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 11:30 | Kiruna IF Ungdom 3
-
Pajala HC 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 11:30 | Pajala HC 2
-
Kiruna IF Ungdom 2 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 12:15 | Pajala HC 2
-
Kiruna IF Ungdom 3 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 12:15 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Pajala HC 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 13:00 | Pajala HC 1
-
Kiruna IF Ungdom 2 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 13:00 | Kiruna IF Ungdom 3
-
Malmbergets AIF 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 13:45 | Pajala HC 2
-
Kiruna IF Ungdom 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 13:45 | Malmbergets AIF 2
-
Kiruna IF Ungdom 3 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 14:30 | Pajala HC 2
-
Malmbergets AIF 2 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 14:30 | Malmbergets AIF 1
-
Pajala HC 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 15:15 | Pajala HC 1
-
Malmbergets AIF 2 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-01-15 15:15 | Pajala HC 2
-
Malmbergets AIF 1 | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
6 | 2021-12-30 12:00 | HaparandaTornio UHC 1
-
IF Boden Hockey 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 12:00 | Kalix HC 1
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 12:20 | Luleå HF 3
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 12:40 | IF Boden Hockey 2
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 12:40 | HaparandaTornio UHC 1
-
Kalix HC 1 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 13:00 | IF Boden Hockey 2
-
Luleå HF 3 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 13:00 | HaparandaTornio UHC 2
-
Kalix HC 1 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 13:20 | Luleå HF 3
-
HaparandaTornio UHC 1 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 13:20 | HaparandaTornio UHC 2
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 13:40 | IF Boden Hockey 2
-
Kalix HC 1 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 13:40 | HaparandaTornio UHC 1
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 14:00 | HaparandaTornio UHC 2
-
IF Boden Hockey 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 14:00 | Kalix HC 1
-
Luleå HF 3 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 14:20 | HaparandaTornio UHC 1
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | PART Arena |
| 2021-12-30 14:20 | Kalix HC 2
-
Luleå HF 3 | | | | PART Arena |
7 | 2021-12-19 13:30 | IF Boden Hockey 1
-
Luleå HF 4 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 13:30 | Sunderby SK 3
-
Sunderby SK 4 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 14:10 | Luleå HF 4
-
Sunderby SK 4 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 14:10 | IF Boden Hockey 1
-
Sunderby SK 3 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 14:30 | Luleå HF 4
-
Sunderby SK 5 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 14:30 | Luleå HF Flickor
-
Sunderby SK 3 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 14:50 | Sunderby SK 5
-
IF Boden Hockey 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 14:50 | Luleå HF Flickor
-
Sunderby SK 4 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 15:10 | Luleå HF 4
-
Sunderby SK 3 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 15:10 | IF Boden Hockey 1
-
Sunderby SK 4 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 15:30 | Luleå HF Flickor
-
Luleå HF 4 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 15:30 | Sunderby SK 3
-
Sunderby SK 5 | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 15:50 | IF Boden Hockey 1
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
| 2021-12-19 15:50 | Sunderby SK 4
-
Sunderby SK 5 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-12-19 13:50 | Sunderby SK 5
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
8 | 2021-11-27 12:00 | IF Boden Hockey 3
-
Luleå HF 6 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 12:00 | Kalix HC 1
-
Rosvik IK 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 12:20 | Rosvik IK 2
-
Luleå HF 5 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 12:40 | Luleå HF 6
-
Rosvik IK 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 12:40 | IF Boden Hockey 3
-
Kalix HC 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 13:00 | Luleå HF 6
-
Rosvik IK 2 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 13:00 | Luleå HF 5
-
Kalix HC 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 13:20 | Rosvik IK 2
-
IF Boden Hockey 3 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 13:20 | Luleå HF 5
-
Rosvik IK 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 13:40 | Luleå HF 6
-
Kalix HC 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 13:40 | IF Boden Hockey 3
-
Rosvik IK 1 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 14:00 | Luleå HF 5
-
Luleå HF 6 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 14:00 | Kalix HC 1
-
Rosvik IK 2 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 14:20 | IF Boden Hockey 3
-
Luleå HF 5 | | | | El-Trion Arena |
| 2021-11-27 14:20 | Rosvik IK 1
-
Rosvik IK 2 | | | | El-Trion Arena |
11 | 2021-12-11 12:00 | IF Boden Hockey 3
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 12:00 | Luleå HF 1
-
Luleå HF 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 12:20 | Sunderby SK 5
-
HaparandaTornio UHC 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 12:40 | HaparandaTornio UHC 2
-
Luleå HF 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 12:40 | IF Boden Hockey 3
-
Luleå HF 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 13:55 | HaparandaTornio UHC 2
-
Sunderby SK 5 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 13:55 | HaparandaTornio UHC 1
-
Luleå HF 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 14:15 | Sunderby SK 5
-
IF Boden Hockey 3 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 14:15 | HaparandaTornio UHC 1
-
Luleå HF 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 14:35 | HaparandaTornio UHC 2
-
Luleå HF 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 14:35 | IF Boden Hockey 3
-
Luleå HF 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 15:10 | HaparandaTornio UHC 1
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 15:10 | Luleå HF 1
-
Sunderby SK 5 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 15:30 | IF Boden Hockey 3
-
HaparandaTornio UHC 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2021-12-11 15:30 | Luleå HF 2
-
Sunderby SK 5 | | | | Norra Affärs Arena |
12 | 2021-11-28 12:00 | Kalix HC 1
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 12:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 12:20 | Sunderby SK 2
-
Kalix HC 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 13:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 13:40 | Kalix HC 1
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 14:00 | Piteå HC/SAIK 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 14:00 | Kalix HC 2
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 14:20 | Sunderby SK 2
-
Kalix HC 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 14:20 | Kalix HC 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 14:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 14:40 | Kalix HC 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 15:00 | Kalix HC 2
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 15:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Sunderby SK 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 15:20 | Kalix HC 1
-
Kalix HC 2 | | | | Isstadion LF Arena |
| 2021-11-28 15:20 | Sunderby SK 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Isstadion LF Arena |
13 | 2021-12-18 10:30 | IF Boden Hockey 1
-
Rosvik IK 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 10:30 | Rosvik IK 2
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 10:50 | Älvsby IF Hockey 2
-
IF Boden Hockey 2 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 11:15 | Rosvik IK 1
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 11:15 | IF Boden Hockey 1
-
Rosvik IK 2 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 11:40 | Rosvik IK 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 11:40 | IF Boden Hockey 2
-
Rosvik IK 2 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 12:20 | Älvsby IF Hockey 2
-
IF Boden Hockey 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 12:20 | IF Boden Hockey 2
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 12:40 | IF Boden Hockey 1
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 12:40 | IF Boden Hockey 2
-
Rosvik IK 1 | | | | Björknäshallen |
| 2021-12-18 13:00 | Rosvik IK 2
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Björknäshallen |
14 | 2022-02-27 10:30 | Malmbergets AIF 2
-
Kiruna IF Ungdom 3 OBS! I sammandrag 14 ingår sammandrag 15 och 16. | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 10:30 | Malmbergets AIF 1
-
Kiruna IF Ungdom 2 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 11:00 | Pajala HC 1
-
Malmbergets AIF 2 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 11:00 | Pajala HC 2
-
Malmbergets AIF 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 11:45 | Pajala HC 1
-
Kiruna IF Ungdom 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 11:45 | Pajala HC 2
-
Kiruna IF Ungdom 2 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 12:15 | Pajala HC 2
-
Kiruna IF Ungdom 3 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 12:15 | Kiruna IF Ungdom 2
-
Pajala HC 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 13:00 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Malmbergets AIF 2 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 13:00 | Kiruna IF Ungdom 3
-
Malmbergets AIF 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 13:30 | Pajala HC 2
-
Kiruna IF Ungdom 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 13:30 | Kiruna IF Ungdom 3
-
Pajala HC 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 14:15 | Pajala HC 2
-
Malmbergets AIF 2 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 14:15 | Malmbergets AIF 1
-
Pajala HC 1 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 14:45 | Malmbergets AIF 2
-
Kiruna IF Ungdom 2 | | | | Matojärvi |
| 2022-02-27 14:45 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Malmbergets AIF 1 | | | | Matojärvi |
17 | 2022-01-08 13:15 | HaparandaTornio UHC 1
-
Luleå HF 3 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 13:15 | Luleå HF 4
-
Sunderby SK 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 13:35 | Sunderby SK 2
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 13:55 | Luleå HF 3
-
Sunderby SK 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 13:55 | HaparandaTornio UHC 1
-
Luleå HF 4 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 14:45 | Luleå HF 3
-
Sunderby SK 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 14:45 | HaparandaTornio UHC 2
-
Luleå HF 4 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 15:05 | Sunderby SK 2
-
HaparandaTornio UHC 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 15:05 | HaparandaTornio UHC 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 15:25 | Luleå HF 3
-
Luleå HF 4 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 15:25 | HaparandaTornio UHC 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 16:00 | HaparandaTornio UHC 2
-
Luleå HF 3 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 16:00 | Luleå HF 4
-
Sunderby SK 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 16:20 | HaparandaTornio UHC 1
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | Norra Affärs Arena |
| 2022-01-08 16:20 | Sunderby SK 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Norra Affärs Arena |
18 | 2022-01-15 15:30 | IF Boden Hockey 3
-
Kalix HC 2 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 15:30 | Luleå HF 1
-
Luleå HF 2 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 15:50 | Luleå HF 5
-
Kalix HC 1 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 16:10 | Kalix HC 2
-
Luleå HF 2 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 16:10 | IF Boden Hockey 3
-
Luleå HF 1 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 16:30 | Kalix HC 2
-
Luleå HF 5 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 16:30 | Kalix HC 1
-
Luleå HF 1 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 16:50 | Luleå HF 5
-
IF Boden Hockey 3 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 16:50 | Kalix HC 1
-
Luleå HF 2 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 17:10 | Kalix HC 2
-
Luleå HF 1 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 17:10 | IF Boden Hockey 3
-
Luleå HF 2 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 17:30 | Kalix HC 1
-
Kalix HC 2 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 17:30 | Luleå HF 1
-
Luleå HF 5 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 17:50 | IF Boden Hockey 3
-
Kalix HC 1 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-01-15 17:50 | Luleå HF 2
-
Luleå HF 5 | | | | COOP Arena (C) |
19 | 2022-01-22 07:50 | Sunderby SK 1
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 07:50 | Sunderby SK 2
-
Luleå HF 6 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 08:10 | Älvsby IF Hockey 1
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 08:10 | Älvsby IF Hockey 2
-
Luleå HF 6 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 08:30 | Sunderby SK 1
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 08:30 | Sunderby SK 2
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 09:10 | Sunderby SK 1
-
Luleå HF 6 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 09:10 | Sunderby SK 2
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 09:30 | Älvsby IF Hockey 1
-
Luleå HF 6 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 09:30 | Älvsby IF Hockey 2
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 09:50 | Sunderby SK 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 09:50 | Sunderby SK 2
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 10:10 | Luleå HF 6
-
Luleå HF Flickor | | | | Sunderby Ishall |
| 2022-01-22 10:10 | Älvsby IF Hockey 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Sunderby Ishall |
20 | 2022-02-19 10:00 | Sunderby SK 5
-
IF Boden Hockey 2 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 10:00 | IF Boden Hockey 3
-
Sunderby SK 4 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 10:30 | IF Boden Hockey 1
-
Sunderby SK 3 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 10:30 | IF Boden Hockey 3
-
Sunderby SK 5 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 11:10 | IF Boden Hockey 2
-
Sunderby SK 3 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 11:10 | Sunderby SK 5
-
IF Boden Hockey 1 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 11:40 | IF Boden Hockey 2
-
Sunderby SK 4 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 11:40 | IF Boden Hockey 3
-
Sunderby SK 3 | | | | Björknäshallen |
| 2022-02-19 12:10 | IF Boden Hockey 1
-
Sunderby SK 4 | | | | Björknäshallen |
21 | 2022-02-06 10:00 | Piteå HC/SAIK 1
-
Rosvik IK 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 10:00 | Rosvik IK 2
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 10:20 | Älvsby IF Hockey 2
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 10:40 | Rosvik IK 1
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 10:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Rosvik IK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 11:00 | Rosvik IK 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 11:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Rosvik IK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 11:20 | Älvsby IF Hockey 2
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 11:20 | Piteå HC/SAIK 2
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 11:40 | Rosvik IK 1
-
Rosvik IK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 11:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Älvsby IF Hockey 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 12:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Rosvik IK 1 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 12:00 | Rosvik IK 2
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 12:20 | Piteå HC/SAIK 1
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Älvåkra Ishall |
| 2022-02-06 12:20 | Älvsby IF Hockey 1
-
Älvsby IF Hockey 2 | | | | Älvåkra Ishall |
22 | 2022-02-20 10:00 | HaparandaTornio UHC 1
-
Kalix HC 1 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 10:00 | Kalix HC 2
-
Luleå HF 5 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 10:20 | Luleå HF 6
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 10:40 | Kalix HC 1
-
Luleå HF 5 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 10:40 | HaparandaTornio UHC 1
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 11:00 | Kalix HC 1
-
Luleå HF 6 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 11:00 | HaparandaTornio UHC 2
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 11:20 | Luleå HF 6
-
HaparandaTornio UHC 1 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 11:20 | HaparandaTornio UHC 2
-
Luleå HF 5 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 11:40 | Kalix HC 1
-
Kalix HC 2 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 11:40 | HaparandaTornio UHC 1
-
Luleå HF 5 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 12:00 | HaparandaTornio UHC 2
-
Kalix HC 1 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 12:00 | Kalix HC 2
-
Luleå HF 6 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 12:20 | HaparandaTornio UHC 1
-
HaparandaTornio UHC 2 | | | | PART Arena |
| 2022-02-20 12:20 | Luleå HF 5
-
Luleå HF 6 | | | | PART Arena |
23 | 2022-02-19 10:00 | Luleå HF 1
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 10:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 10:20 | Sunderby SK 2
-
Luleå HF 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 10:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 10:40 | Luleå HF 1
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 11:00 | Piteå HC/SAIK 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 11:00 | Luleå HF 2
-
Rosvik IK 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 11:20 | Sunderby SK 2
-
Luleå HF 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 11:20 | Luleå HF 2
-
Sunderby SK 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 11:40 | Piteå HC/SAIK 1
-
Piteå HC/SAIK 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 11:40 | Luleå HF 1
-
Sunderby SK 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 12:00 | Luleå HF 2
-
Piteå HC/SAIK 1 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 12:00 | Piteå HC/SAIK 2
-
Sunderby SK 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 12:20 | Luleå HF 1
-
Luleå HF 2 | | | | Noliahallen |
| 2022-02-19 12:20 | Sunderby SK 1
-
Sunderby SK 2 | | | | Noliahallen |
24 | 2022-02-26 10:30 | Luleå HF Flickor
-
Sunderby SK 3 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-02-26 10:30 | Luleå HF 4
-
Luleå HF 3 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-02-26 11:15 | Sunderby SK 3
-
Luleå HF 4 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-02-26 11:15 | Luleå HF 3
-
Luleå HF Flickor | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-02-26 12:00 | Luleå HF Flickor
-
Luleå HF 4 | | | | COOP Arena (C) |
| 2022-02-26 12:00 | Sunderby SK 3
-
Luleå HF 3 | | | | COOP Arena (C) |
25 | 2022-03-12 00:00 | Malmbergets AIF 1
-
Malmbergets AIF 2 Internmatcher. OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-03-12 00:05 | Malmbergets AIF 1
-
Malmbergets AIF 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-03-12 00:10 | Malmbergets AIF 1
-
Malmbergets AIF 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
| 2022-03-12 00:15 | Malmbergets AIF 2
-
Malmbergets AIF 1 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Gällivare Is-och Evenemangsarena |
26 | 2022-03-12 00:00 | Kiruna IF Ungdom 2
-
Kiruna IF Ungdom 1 Internmatcher. OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:05 | Kiruna IF Ungdom 2
-
Kiruna IF Ungdom 1 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:10 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Kiruna IF Ungdom 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:15 | Kiruna IF Ungdom 2
-
Kiruna IF Ungdom 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:20 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Kiruna IF Ungdom 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:25 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Kiruna IF Ungdom 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:30 | Kiruna IF Ungdom 2
-
Kiruna IF Ungdom 3 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
| 2022-03-12 00:35 | Kiruna IF Ungdom 1
-
Kiruna IF Ungdom 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Matojärvi |
27 | 2022-03-12 00:00 | Pajala HC 1
-
Pajala HC 2 Internmatcher. OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Snells Arena |
| 2022-03-12 00:05 | Pajala HC 1
-
Pajala HC 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Snells Arena |
| 2022-03-12 00:10 | Pajala HC 1
-
Pajala HC 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Snells Arena |
| 2022-03-12 00:15 | Pajala HC 1
-
Pajala HC 2 OBS! Matchdatum ej fastställt. | | | | Snells Arena |