Schedule and Results | | |
Last update: 2020-11-11 19:20 | |
---|
|
1 | 2020-11-01 00:00 | Bolidens FFI
-
Burträsk HC | | | | Malmhallen |
| 2020-11-01 00:00 | Kågedalens AIF
-
Byske FF | | | | Malmhallen |
| 2020-11-01 00:00 | Skellefteå AIK Blå
-
Clemensnäs HC Tjej | | | | Skellefteå Kraft Arena |
| 2020-11-01 00:00 | Skellefteå AIK Gul
-
Clemensnäs HC Vit | | | | Skellefteå Kraft Arena |
| 2020-11-01 00:00 | Clemensnäs HC Blå
-
Skellefteå AIK Röd | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-01 00:00 | Clemensnäs HC Svart
-
Skellefteå AIK Svart | | | | Kopparhallen |
2 | 2020-11-01 00:01 | Bolidens FFI
-
Byske FF | | | | Malmhallen |
| 2020-11-01 00:01 | Kågedalens AIF
-
Burträsk HC | | | | Malmhallen |
| 2020-11-01 00:01 | Skellefteå AIK Blå
-
Clemensnäs HC Vit | | | | Skellefteå Kraft Arena |
| 2020-11-01 00:01 | Skellefteå AIK Gul
-
Clemensnäs HC Tjej | | | | Skellefteå Kraft Arena |
| 2020-11-01 00:01 | Clemensnäs HC Blå
-
Skellefteå AIK Svart | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-01 00:01 | Clemensnäs HC Svart
-
Skellefteå AIK Röd | | | | Kopparhallen |
3 | 2020-11-15 00:00 | Burträsk HC
-
Skellefteå AIK Vit | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-15 00:00 | Bureå IF
-
Skellefteå AIK Blå | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-15 00:00 | Clemensnäs HC Tjej
-
Bolidens FFI | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-15 00:00 | Clemensnäs HC Vit
-
Kågedalens AIF | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-15 00:00 | Skellefteå AIK Röd
-
Clemensnäs HC Blå | | | | Skellefteå Kraft Arena |
| 2020-11-15 00:00 | Skellefteå AIK Svart
-
Clemensnäs HC Svart | | | | Skellefteå Kraft Arena |
4 | 2020-11-15 00:01 | Burträsk HC
-
Skellefteå AIK Blå | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-15 00:01 | Bureå IF
-
Skellefteå AIK Vit | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-15 00:01 | Clemensnäs HC Vit
-
Bolidens FFI | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-15 00:01 | Clemensnäs HC Tjej
-
Kågedalens AIF | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-15 00:01 | Skellefteå AIK Röd
-
Clemensnäs HC Svart | | | | Skellefteå Kraft Arena |
| 2020-11-15 00:01 | Skellefteå AIK Svart
-
Clemensnäs HC Blå | | | | Skellefteå Kraft Arena |
5 | 2020-11-29 00:00 | Kågedalens AIF
-
Clemensnäs HC Blå | | | | Malmhallen |
| 2020-11-29 00:00 | Byske FF
-
Clemensnäs HC Svart | | | | Malmhallen |
| 2020-11-29 00:00 | Burträsk HC
-
Skellefteå AIK Svart | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-29 00:00 | Bureå IF
-
Skellefteå AIK Röd | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-29 00:00 | Clemensnäs HC Tjej
-
Skellefteå AIK Vit | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-29 00:00 | Clemensnäs HC Vit
-
Skellefteå AIK Gul | | | | Kopparhallen |
6 | 2020-11-29 00:01 | Kågedalens AIF
-
Clemensnäs HC Svart | | | | Malmhallen |
| 2020-11-29 00:01 | Byske FF
-
Clemensnäs HC Blå | | | | Malmhallen |
| 2020-11-29 00:01 | Burträsk HC
-
Skellefteå AIK Röd | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-29 00:01 | Bureå IF
-
Skellefteå AIK Svart | | | | Isbjörnen |
| 2020-11-29 00:01 | Clemensnäs HC Tjej
-
Skellefteå AIK Gul | | | | Kopparhallen |
| 2020-11-29 00:01 | Clemensnäs HC Vit
-
Skellefteå AIK Vit | | | | Kopparhallen |