J18 Division 1 A-B



Schedule and Results

Last update: 2020-02-24 05:13
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Hudiksvalls HC  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF7 - 4 (4-2, 1-1, 2-1) 87Glysishallen
  Strömsbro IF2  -  Hille/Åbyggeby IK6 - 7 (1-1, 2-3, 3-2, 0-1) 97Testebo Arena
  Gävle GIK  -  Orsa IK4 - 5 (1-0, 2-3, 1-1, 0-1) Nynäshallen
  Borlänge HF2  -  Malungs IF2 - 3 (2-1, 0-1, 0-1) Borlänge Ishall
  Avesta BK  -  Falu IF25 - 2 (3-0, 1-0, 1-2) 40Avestahallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK8 - 5 (1-1, 4-2, 3-2) 69Tegera Arena
2Hille/Åbyggeby IK  -  Gävle GIK5 - 4 (0-2, 3-0, 1-2, 1-0) Monitor ERP Arena (B)
  Orsa IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 4 (0-0, 1-2, 1-2) Orsa Ishall
  Avesta BK  -  Borlänge HF20 - 3 (0-1, 0-1, 0-1) Avestahallen
  Malungs IF  -  Strömsbro IF25 - 4 (3-1, 2-1, 0-2) 83Malungs Ishall
  Falu IF2  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF2 - 3 (1-1, 1-2, 0-0) Lugnets Ishall
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Hudiksvalls HC2 - 7 (0-2, 2-3, 0-2) 119Ljusne Ishall
3Häradsbygdens Sportsällskap  -  Hille/Åbyggeby IK0 - 6 (0-0, 0-4, 0-2) Weda Skog Arena
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Avesta BK4 - 3 (1-2, 2-0, 1-1) 63Ovakohallen
  Gävle GIK  -  Malungs IF0 - 3 (0-2, 0-0, 0-1) Nynäshallen
  Hudiksvalls HC  -  Orsa IK5 - 6 (3-2, 1-2, 1-2) 119Glysishallen
  Strömsbro IF2  -  Borlänge HF23 - 9 (0-5, 3-3, 0-1) Testebo Arena
  Falu IF2  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK6 - 5 (2-2, 0-2, 4-1) 25Lugnets Ishall
4Falu IF2  -  Orsa IK2 - 3 (1-1, 1-1, 0-1) Lugnets Ishall
  Borlänge HF2  -  Gävle GIK3 - 0 (1-0, 1-0, 1-0) 122Borlänge Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Hudiksvalls HC4 - 3 (1-1, 1-1, 1-1, 1-0) 102Monitor ERP Arena
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF5 - 2 (0-2, 4-0, 1-0) 65Ljusne Ishall
  Avesta BK  -  Strömsbro IF26 - 8 (2-1, 1-4, 3-3) Avestahallen
  Malungs IF  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 9 (2-4, 1-2, 1-3) 76Malungs Ishall
5Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Orsa IK4 - 9 (0-4, 3-3, 1-2) 33Ovakohallen
  Falu IF2  -  Hille/Åbyggeby IK4 - 6 (0-2, 3-3, 1-1) 50Lugnets Ishall
  Gävle GIK  -  Strömsbro IF24 - 3 (1-0, 2-1, 1-2) Nynäshallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Avesta BK5 - 3 (3-3, 2-0, 0-0) 77Ljusne Ishall
  Hudiksvalls HC  -  Malungs IF6 - 5 (0-3, 3-0, 2-2, 1-0) 96Glysishallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Borlänge HF22 - 5 (0-1, 1-2, 1-2) 5000Weda Skog Arena
6Orsa IK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK10 - 3 (2-1, 4-2, 4-0) 53Orsa Ishall
  Falu IF2  -  Malungs IF2 - 4 (0-2, 0-2, 2-0) 24Halltec Arena
  Hille/Åbyggeby IK  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF5 - 0 (2-0, 1-0, 2-0) Monitor ERP Arena
  Avesta BK  -  Gävle GIK1 - 8 (1-2, 0-3, 0-3) 296Avestahallen
  Borlänge HF2  -  Hudiksvalls HC1 - 7 (0-1, 0-3, 1-3) 67Borlänge Ishall
  Strömsbro IF2  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 4 (1-2, 0-2, 1-0) Testebo Arena
7Borlänge HF2  -  Falu IF26 - 7 (3-1, 1-1, 2-4, 0-1) Borlänge Ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Gävle GIK2 - 4 (1-0, 1-3, 0-1) 39Weda Skog Arena
  Orsa IK  -  Avesta BK4 - 1 (1-0, 0-1, 3-0) 75Orsa Ishall
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Malungs IF3 - 7 (0-3, 3-4, 0-0) Ovakohallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Hille/Åbyggeby IK5 - 10 (0-1, 3-5, 2-4) 75Ljusne Ishall
  Hudiksvalls HC  -  Strömsbro IF26 - 2 (2-2, 3-0, 1-0) 107Glysishallen
8Borlänge HF2  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF7 - 2 (2-0, 3-1, 2-1) Borlänge Ishall
  Falu IF2  -  Strömsbro IF24 - 2 (1-1, 2-0, 1-1) 44Lugnets Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Orsa IK4 - 3 (1-1, 0-0, 2-2, 0-0, 1-0) 75Monitor ERP Arena (B)
  Gävle GIK  -  Hudiksvalls HC3 - 2 (0-1, 0-0, 3-1) Nynäshallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Malungs IF2 - 6 (2-1, 0-4, 0-1) Ljusne Ishall
  Avesta BK  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 9 (0-3, 1-2, 1-4) Avestahallen
9Orsa IK  -  Strömsbro IF29 - 1 (4-0, 1-0, 4-1) 6125Orsa Ishall
  Falu IF2  -  Hudiksvalls HC0 - 6 (0-2, 0-2, 0-2) Lugnets Ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF9 - 1 (4-0, 5-0, 0-1) 56Weda Skog Arena
  Borlänge HF2  -  Hille/Åbyggeby IK5 - 13 (2-3, 2-5, 1-5) Borlänge Ishall
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Gävle GIK1 - 9 (0-0, 0-4, 1-5) Ljusne Ishall
  Malungs IF  -  Avesta BK10 - 4 (4-3, 4-0, 2-1) Malungs Ishall
10Hudiksvalls HC  -  Häradsbygdens Sportsällskap2 - 5 (0-1, 1-1, 1-3) 49Glysishallen
  Orsa IK  -  Malungs IF3 - 6 (2-0, 0-2, 1-4) 65Orsa Ishall
  Gävle GIK  -  Falu IF23 - 0 (1-0, 1-0, 1-0) Nynäshallen
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Strömsbro IF25 - 3 (3-2, 1-1, 1-0) 70Ovakohallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Borlänge HF24 - 6 (1-1, 1-5, 2-0) 65Ljusne Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Avesta BK7 - 4 (1-2, 2-2, 4-0) Monitor ERP Arena (B)
11Borlänge HF2  -  Orsa IK8 - 4 (1-0, 2-2, 5-2) 63Borlänge Ishall
  Malungs IF  -  Hille/Åbyggeby IK0 - 2 (0-0, 0-1, 0-1) Malungs Ishall
  Avesta BK  -  Hudiksvalls HC1 - 7 (0-1, 0-4, 1-2) 21Avestahallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Falu IF210 - 0 (4-0, 2-0, 4-0) 99Weda Skog Arena
  Gävle GIK  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF8 - 0 (2-0, 5-0, 1-0) Nynäshallen
  Strömsbro IF2  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK6 - 2 (1-0, 3-1, 2-1) Testebo Arena
12Orsa IK  -  Gävle GIK6 - 5 (0-2, 2-3, 4-0) Orsa Ishall
  Falu IF2  -  Avesta BK6 - 4 (1-1, 1-1, 4-2) 55Lugnets Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Strömsbro IF210 - 2 (3-1, 4-0, 3-1) Monitor ERP Arena
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Hudiksvalls HC2 - 7 (1-1, 1-0, 0-6) Ovakohallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 8 (2-2, 2-1, 0-5) Ljusne Ishall
  Malungs IF  -  Borlänge HF26 - 1 (2-0, 1-0, 3-1) 78Malungs Ishall
13Häradsbygdens Sportsällskap  -  Orsa IK4 - 7 (0-1, 2-3, 2-3) 100Weda Skog Arena
  Strömsbro IF2  -  Malungs IF0 - 3 (0-1, 0-1, 0-1) Testebo Arena
  Borlänge HF2  -  Avesta BK7 - 2 (5-0, 2-2, 0-0) 78Borlänge Ishall
  Gävle GIK  -  Hille/Åbyggeby IK1 - 2 (0-1, 1-1, 0-0) Nynäshallen
  Hudiksvalls HC  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK11 - 3 (3-0, 4-1, 4-2) 184Glysishallen
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Falu IF24 - 2 (2-2, 0-0, 2-0) Ovakohallen
14Malungs IF  -  Gävle GIK2 - 3 (0-1, 1-1, 1-1) Malungs Ishall
  Orsa IK  -  Hudiksvalls HC3 - 4 (1-0, 0-1, 2-3) 54Orsa Ishall
  Borlänge HF2  -  Strömsbro IF25 - 7 (2-3, 0-1, 3-3) 78Borlänge Ishall
  Avesta BK  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF3 - 6 (2-3, 1-2, 0-1) 53Avestahallen
  Hille/Åbyggeby IK  -  Häradsbygdens Sportsällskap0 - 1 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1) Monitor ERP Arena (B)
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Falu IF25 - 4 (3-0, 1-2, 0-2, 1-0) 85Ljusne Ishall
15Hudiksvalls HC  -  Hille/Åbyggeby IK4 - 3 (0-0, 1-1, 3-2) 131Glysishallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Malungs IF3 - 4 (1-0, 2-1, 0-2, 0-1) 100Weda Skog Arena
  Orsa IK  -  Falu IF29 - 3 (4-1, 3-0, 2-2) 476Orsa Ishall
  Strömsbro IF2  -  Avesta BK2 - 4 (1-1, 1-2, 0-1) Testebo Arena
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK6 - 3 (2-1, 1-1, 3-1) 43Ovakohallen
  Gävle GIK  -  Borlänge HF23 - 0 (1-0, 1-0, 1-0) Nynäshallen
16Malungs IF  -  Hudiksvalls HC6 - 3 (2-0, 2-1, 2-2) Malungs Ishall
  Borlänge HF2  -  Häradsbygdens Sportsällskap3 - 4 (2-2, 1-0, 0-1, 0-1) 121Borlänge Ishall
  Orsa IK  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF4 - 2 (0-0, 1-1, 3-1) 95Orsa Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Falu IF27 - 5 (1-2, 3-2, 3-1) Monitor ERP Arena (B)
  Avesta BK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK7 - 1 (1-0, 4-1, 2-0) Avestahallen
  Strömsbro IF2  -  Gävle GIK6 - 8 (3-1, 2-4, 1-3) Testebo Arena
17Hudiksvalls HC  -  Borlänge HF26 - 5 (1-0, 4-0, 1-5) 95Glysishallen
  Malungs IF  -  Falu IF24 - 1 (1-0, 3-0, 0-1) Malungs Ishall
  Gävle GIK  -  Avesta BK6 - 2 (2-0, 2-0, 2-2) Nynäshallen
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Hille/Åbyggeby IK3 - 11 (0-6, 2-3, 1-2) 51Ovakohallen
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Strömsbro IF27 - 2 (1-0, 3-1, 3-1) Weda Skog Arena
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Orsa IK4 - 5 (2-2, 1-0, 1-2, 0-1) Ljusne Ishall
18Malungs IF  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF11 - 4 (2-3, 6-1, 3-0) 55Malungs Ishall
  Falu IF2  -  Borlänge HF24 - 3 (0-0, 3-1, 1-2) 126Lugnets Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK19 - 2 (4-2, 4-0, 11-0) Monitor ERP Arena (B)
  Gävle GIK  -  Häradsbygdens Sportsällskap3 - 4 (1-2, 2-0, 0-1, 0-0, 0-1) Nynäshallen
  Avesta BK  -  Orsa IK3 - 6 (1-2, 2-3, 0-1) 275Avestahallen
  Strömsbro IF2  -  Hudiksvalls HC2 - 6 (1-1, 1-2, 0-3) Testebo Arena
19Orsa IK  -  Hille/Åbyggeby IK3 - 2 (0-0, 2-0, 0-2, 0-0, 1-0) 1338Orsa Ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Avesta BK3 - 2 (0-1, 1-1, 2-0) 55Weda Skog Arena
  Strömsbro IF2  -  Falu IF25 - 6 (1-2, 2-1, 2-3) Testebo Arena
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Borlänge HF22 - 6 (1-2, 1-1, 0-3) 51Ovakohallen
  Hudiksvalls HC  -  Gävle GIK4 - 3 (0-0, 3-2, 1-1) 120Glysishallen
  Malungs IF  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK5 - 2 (1-2, 1-0, 3-0) Malungs Ishall
20Avesta BK  -  Malungs IF1 - 6 (0-2, 1-4, 0-0) 192Avestahallen
  Hille/Åbyggeby IK  -  Borlänge HF215 - 3 (4-2, 6-0, 5-1) Monitor ERP Arena (B)
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Häradsbygdens Sportsällskap4 - 5 (3-0, 1-1, 0-3, 0-0, 0-1) Ovakohallen
  Gävle GIK  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK10 - 5 (4-1, 0-3, 6-1) Nynäshallen
  Strömsbro IF2  -  Orsa IK6 - 8 (1-1, 3-3, 2-4) Testebo Arena
  Hudiksvalls HC  -  Falu IF26 - 2 (1-0, 2-1, 3-1) 113Glysishallen
21Malungs IF  -  Orsa IK6 - 3 (2-2, 3-1, 1-0) Malungs Ishall
  Häradsbygdens Sportsällskap  -  Hudiksvalls HC3 - 6 (0-2, 1-3, 2-1) Weda Skog Arena
  Avesta BK  -  Hille/Åbyggeby IK3 - 5 (1-3, 2-0, 0-2) Avestahallen
  Borlänge HF2  -  Söderhamn/Ljusne HC/SIK6 - 3 (0-2, 4-0, 2-1) Borlänge Ishall
  Falu IF2  -  Gävle GIK6 - 1 (0-0, 0-0, 6-1) 38Lugnets Ishall
  Strömsbro IF2  -  Smedjebackens HC/Ludvika HF7 - 5 (2-2, 2-1, 3-2) Testebo Arena
22Hudiksvalls HC  -  Avesta BK Glysishallen
  Orsa IK  -  Borlänge HF2Orsa Ishall
  Falu IF2  -  Häradsbygdens SportsällskapLugnets Ishall
  Hille/Åbyggeby IK  -  Malungs IFMonitor ERP Arena (B)
  Smedjebackens HC/Ludvika HF  -  Gävle GIK Ovakohallen
  Söderhamn/Ljusne HC/SIK  -  Strömsbro IF2Ljusne Ishall