B1 Vit, Göteborgs Ishockeyförbund



Schedule and Results

Last update: 2020-03-13 10:55
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Frölunda/GIK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK2 - 4 (0-4, 2-0) Wallenstamshallen (Gbg)
  Lions HC Strömstad Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit4 - 3 (2-1, 2-2) Lionshov Ishall
  Hanhals IF Vit  -  Skärgårdens SK Vit4 - 2 (2-0, 2-2) 470Kungsbacka Ishall (A)
  Hisingens IK Vit  -  Stenungsund HF Vit2 - 5 (1-2, 1-3) 130Tuve Ishall
  Kungälvs IK Vit  -  Rönnängs IK Vit7 - 2 (2-1, 5-1) 45Oasen
  Lerums BK Vit  -  Partille HK Vit2 - 1 (1-0, 1-1) Vättlehallen
2IF Mölndal Hockey Vit  -  Lerums BK Vit3 - 7 (0-2, 3-5) 65Åby Ishall
  Skärgårdens SK Vit  -  Hisingens IK Vit4 - 2 (3-1, 1-1) 242Öckerö Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Frölunda/GIK Vit3 - 5 (1-2, 2-3) Stenungsund Arena
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Lions HC Strömstad Vit4 - 1 (0-1, 4-0) 56Nolhalla Ishall
  Partille HK Vit  -  Kungälvs IK Vit9 - 6 (5-2, 4-4) Vallhamra Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Hanhals IF Vit2 - 5 (1-2, 1-3) Tjörns Ishall
3Frölunda/GIK Vit  -  Skärgårdens SK Vit2 - 5 (2-2, 0-3) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hisingens IK Vit  -  Rönnängs IK Vit2 - 1 (1-1, 1-0) Tuve Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK4 - 2 (1-1, 3-1) Stenungsund Arena
  Hanhals IF Vit  -  Partille HK Vit1 - 4 (1-2, 0-2) Kungsbacka Ishall (A)
  Kungälvs IK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit8 - 1 (3-1, 5-0) Oasen
  Lerums BK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit3 - 2 (2-1, 1-1) Vättlehallen
4IF Mölndal Hockey Vit  -  Hanhals IF Vit0 - 6 (0-4, 0-2) 45Åby Ishall
  Partille HK Vit  -  Hisingens IK Vit6 - 0 (3-0, 3-0) 66Vallhamra Ishall
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Lerums BK Vit6 - 1 (3-1, 3-0) 55Nolhalla Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Frölunda/GIK Vit4 - 3 (1-1, 3-2) Tjörns Ishall
  Lions HC Strömstad Vit  -  Kungälvs IK Vit0 - 8 (0-4, 0-4) Lionshov Ishall
  Skärgårdens SK Vit  -  Stenungsund HF Vit2 - 7 (2-1, 0-6) Öckerö Ishall
5Skärgårdens SK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK0 - 6 (0-2, 0-4) Öckerö Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Rönnängs IK Vit7 - 2 (4-0, 3-2) Stenungsund Arena
  Hisingens IK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit0 - 10 (0-3, 0-7) Tuve Ishall
  Hanhals IF Vit  -  Lions HC Strömstad Vit8 - 2 (6-0, 2-2) 82Kungsbacka Ishall (A)
  Frölunda/GIK Vit  -  Partille HK Vit2 - 5 (1-4, 1-1) Frölundaborg Isstadion
  Kungälvs IK Vit  -  Lerums BK Vit3 - 9 (1-4, 2-5) Oasen
6Sörhaga/Alingsås HK  -  Kungälvs IK Vit1 - 1 (0-1, 1-0) 67Nolhalla Ishall
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Frölunda/GIK Vit3 - 5 (0-2, 3-3) 65Åby Ishall
  Lions HC Strömstad Vit  -  Hisingens IK Vit1 - 5 (1-2, 0-3) Lionshov Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Skärgårdens SK Vit1 - 8 (0-3, 1-5) Tjörns Ishall
  Partille HK Vit  -  Stenungsund HF Vit2 - 8 (2-3, 0-5) Vallhamra Ishall
  Lerums BK Vit  -  Hanhals IF Vit2 - 0 (1-0, 1-0) Vättlehallen
7Rönnängs IK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK3 - 10 (1-5, 2-5) Tjörns Ishall
  Frölunda/GIK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit3 - 3 (0-1, 3-2) Frölundaborg Isstadion
  Hisingens IK Vit  -  Lerums BK Vit1 - 2 (1-1, 0-1) Tuve Ishall
  Skärgårdens SK Vit  -  Partille HK Vit2 - 3 (1-2, 1-1) Öckerö Ishall
  Hanhals IF Vit  -  Kungälvs IK Vit Kungsbacka Ishall (B)
  Stenungsund HF Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit7 - 2 (5-1, 2-1) Stenungsund Arena
8Sörhaga/Alingsås HK  -  Hanhals IF Vit4 - 4 (1-0, 3-4) 78Nolhalla Ishall
  Lions HC Strömstad Vit  -  Stenungsund HF Vit2 - 7 (2-4, 0-3) 30Lionshov Ishall
  Frölunda/GIK Vit  -  Lerums BK Vit1 - 3 (0-0, 1-3) 50Wallenstamshallen (Gbg)
  Partille HK Vit  -  Rönnängs IK Vit7 - 2 (3-0, 4-2) Vallhamra Ishall
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Skärgårdens SK Vit4 - 7 (0-2, 4-5) 95Åby Ishall
  Kungälvs IK Vit  -  Hisingens IK Vit6 - 1 (5-0, 1-1) 59Oasen
9Lions HC Strömstad Vit  -  Partille HK Vit3 - 2 (2-1, 1-1) 30Lionshov Ishall
  Frölunda/GIK Vit  -  Hisingens IK Vit8 - 3 (3-2, 5-1) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hanhals IF Vit  -  Stenungsund HF Vit6 - 0 (4-0, 2-0) 89Kungsbacka Ishall (A)
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK1 - 8 (0-4, 1-4) 63Åby Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Lerums BK Vit4 - 8 (3-4, 1-4) Tjörns Ishall
  Skärgårdens SK Vit  -  Kungälvs IK Vit3 - 3 (1-2, 2-1) Öckerö Ishall
10Partille HK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK5 - 1 (1-0, 4-1) Vallhamra Ishall
  Frölunda/GIK Vit  -  Kungälvs IK Vit
Inställd i väntan på ny dag/tid.
 Wallenstamshallen (Gbg)
  Skärgårdens SK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit
Inställd i väntan på ny dag/tid
 Öckerö Ishall
  Hisingens IK Vit  -  Hanhals IF Vit1 - 14 (0-6, 1-8) Tuve Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit5 - 6 (2-2, 3-4) Tjörns Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Lerums BK Vit3 - 4 (0-1, 3-3) Stenungsund Arena
11Lerums BK Vit  -  Skärgårdens SK Vit5 - 5 (0-1, 5-4) Vättlehallen
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Hisingens IK Vit8 - 0 (7-0, 1-0) 45Nolhalla Ishall
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Partille HK Vit2 - 5 (1-2, 1-3) 55Åby Ishall
  Hanhals IF Vit  -  Frölunda/GIK Vit6 - 3 (4-0, 2-3) Kungsbacka Ishall (A)
  Kungälvs IK Vit  -  Stenungsund HF Vit5 - 7 (0-3, 5-4) 52Oasen
  Lions HC Strömstad Vit  -  Rönnängs IK Vit5 - 1 (3-1, 2-0) Lionshov Ishall
12Skärgårdens SK Vit  -  Hanhals IF Vit4 - 0 (3-0, 1-0) 42Öckerö Ishall
  Partille HK Vit  -  Lerums BK Vit3 - 5 (3-4, 0-1) 30Vallhamra Ishall
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Frölunda/GIK Vit3 - 1 (2-0, 1-1) 76Nolhalla Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Kungälvs IK Vit1 - 6 (0-4, 1-2) Tjörns Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Hisingens IK Vit9 - 1 (4-0, 5-1) Stenungsund Arena
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Lions HC Strömstad Vit3 - 5 (2-2, 1-3) 72Åby Ishall
13Lerums BK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit4 - 3 (3-0, 1-3) Vättlehallen
  Lions HC Strömstad Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK4 - 9 (2-4, 2-5) Lionshov Ishall
  Hanhals IF Vit  -  Rönnängs IK Vit7 - 3 (4-0, 3-3) Kungsbacka Ishall (B)
  Frölunda/GIK Vit  -  Stenungsund HF Vit1 - 5 (0-1, 1-4) Wallenstamshallen (Gbg)
  Kungälvs IK Vit  -  Partille HK Vit7 - 4 (4-0, 3-4) 52Oasen
  Hisingens IK Vit  -  Skärgårdens SK Vit2 - 1 (1-0, 1-1) Rambergsrinken
14Partille HK Vit  -  Hanhals IF Vit4 - 4 (2-3, 2-1) Vallhamra Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Hisingens IK Vit5 - 1 (3-0, 2-1) Tjörns Ishall
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Kungälvs IK Vit5 - 10 (3-5, 2-5) 72Åby Ishall
  Lions HC Strömstad Vit  -  Lerums BK Vit5 - 4 (2-1, 3-3) Lionshov Ishall
  Skärgårdens SK Vit  -  Frölunda/GIK Vit2 - 3 (0-1, 2-2) 47Öckerö Ishall
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Stenungsund HF Vit7 - 0 (4-0, 3-0) 65Nolhalla Ishall
15Hisingens IK Vit  -  Partille HK Vit0 - 5 (0-1, 0-4) 32Rambergsrinken
  Hanhals IF Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit5 - 2 (2-1, 3-1) Kungsbacka Ishall (A)
  Frölunda/GIK Vit  -  Rönnängs IK Vit2 - 2 (1-1, 1-1) Wallenstamshallen (Gbg)
  Kungälvs IK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit11 - 2 (3-2, 8-0) Oasen
  Lerums BK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK2 - 2 (2-0, 0-2) Vättlehallen
  Stenungsund HF Vit  -  Skärgårdens SK VitStenungsund Arena
16Lerums BK Vit  -  Kungälvs IK Vit6 - 1 (3-1, 3-0) Vättlehallen
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Hisingens IK Vit6 - 2 (4-1, 2-1) 67Åby Ishall
  Partille HK Vit  -  Frölunda/GIK Vit6 - 0 (4-0, 2-0) Vallhamra Ishall
  Lions HC Strömstad Vit  -  Hanhals IF Vit4 - 5 (3-2, 1-3) 50Lionshov Ishall
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Skärgårdens SK Vit11 - 3 (7-2, 4-1) 50Nolhalla Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Stenungsund HF Vit3 - 3 (0-2, 3-1) Tjörns Ishall
17Kungälvs IK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK4 - 2 (2-0, 2-2) 64Oasen
  Skärgårdens SK Vit  -  Rönnängs IK Vit5 - 3 (1-1, 4-2) 52Öckerö Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Partille HK Vit4 - 1 (2-0, 2-1) Stenungsund Arena
  Hanhals IF Vit  -  Lerums BK Vit1 - 4 (0-3, 1-1) Kungsbacka Ishall (A)
  Hisingens IK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit2 - 6 (0-3, 2-3) 34Rambergsrinken
  Frölunda/GIK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit5 - 4 (0-3, 5-1) Åby Ishall
18IF Mölndal Hockey Vit  -  Stenungsund HF Vit7 - 4 (5-3, 2-1) 63Åby Ishall
  Lerums BK Vit  -  Hisingens IK Vit7 - 2 (2-2, 5-0) Vättlehallen
  Partille HK Vit  -  Skärgårdens SK Vit8 - 1 (5-0, 3-1) Vallhamra Ishall
  Kungälvs IK Vit  -  Hanhals IF Vit4 - 5 (3-1, 1-4) Oasen
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Rönnängs IK Vit12 - 0 (6-0, 6-0) 50Nolhalla Ishall
  Lions HC Strömstad Vit  -  Frölunda/GIK Vit1 - 6 (1-2, 0-4) Lionshov Ishall
19Skärgårdens SK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit3 - 6 (2-2, 1-4) Öckerö Ishall
  Lerums BK Vit  -  Frölunda/GIK Vit6 - 0 (2-0, 4-0) Vättlehallen
  Hisingens IK Vit  -  Kungälvs IK Vit6 - 3 (4-1, 2-2) 59Tuve Ishall
  Rönnängs IK Vit  -  Partille HK Vit5 - 4 (2-1, 3-3) Tjörns Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Lions HC Strömstad Vit8 - 5 (4-2, 4-3) Stenungsund Arena
  Hanhals IF Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK0 - 4 (0-3, 0-1) Kungsbacka Ishall (A)
20Lerums BK Vit  -  Rönnängs IK Vit6 - 1 (5-0, 1-1) Vättlehallen
  Sörhaga/Alingsås HK  -  IF Mölndal Hockey Vit10 - 1 (4-0, 6-1) 60Nolhalla Ishall
  Hisingens IK Vit  -  Frölunda/GIK Vit7 - 3 (2-3, 5-0) 43Rambergsrinken
  Partille HK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit5 - 2 (4-0, 1-2) 33Vallhamra Ishall
  Stenungsund HF Vit  -  Hanhals IF Vit6 - 1 (2-0, 4-1) 37Stenungsund Arena
  Kungälvs IK Vit  -  Skärgårdens SK Vit11 - 4 (8-1, 3-3) 76Oasen
21Lerums BK Vit  -  Stenungsund HF Vit0 - 1 (0-0, 0-1) Vättlehallen
  Hanhals IF Vit  -  Hisingens IK Vit6 - 4 (3-1, 3-3) Kungsbacka Ishall (A)
  Sörhaga/Alingsås HK  -  Partille HK Vit2 - 2 (0-0, 2-2) 40Nolhalla Ishall
  IF Mölndal Hockey Vit  -  Rönnängs IK Vit8 - 6 (6-4, 2-2) 76Åby Ishall
  Kungälvs IK Vit  -  Frölunda/GIK Vit3 - 0 (1-0, 2-0) 63Oasen
  Lions HC Strömstad Vit  -  Skärgårdens SK Vit4 - 1 (3-1, 1-0) 50Lionshov Ishall
22Partille HK Vit  -  IF Mölndal Hockey Vit4 - 2 (2-2, 2-0) Vallhamra Ishall
  Hisingens IK Vit  -  Sörhaga/Alingsås HK1 - 8 (1-2, 0-6) Tuve Ishall
  Skärgårdens SK Vit  -  Lerums BK Vit1 - 3 (0-1, 1-2) 47Öckerö Ishall
  Frölunda/GIK Vit  -  Hanhals IF Vit
Cancelled
 Wallenstamshallen (Gbg)
  Stenungsund HF Vit  -  Kungälvs IK Vit
Cancelled
Stenungsund Arena
  Rönnängs IK Vit  -  Lions HC Strömstad Vit
Cancelled
 Tjörns Ishall