B1 Blå, Göteborgs Ishockeyförbund



Schedule and Results

Last update: 2020-03-13 10:52
RoundDateGameResultSpectatorsVenue
1Hisingens IK Blå  -  Hovås HC Blå1 - 3 (1-2, 0-1) Tuve Ishall
  Hanhals IF Blå  -  Kungälvs IK Blå3 - 5 (1-4, 2-1) Kungsbacka Ishall (A)
  Frölunda/GIK Blå  -  Kållered SK Blå2 - 6 (0-2, 2-4) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hanhals IF Blå 2  -  Härryda HC Blå2 - 4 (2-2, 0-2) 55Kungsbacka Ishall (A)
  Falkenbergs HK Blå  -  Lerums BK Blå3 - 2 (2-1, 1-1) Falkenbergs Ishall
2Kungälvs IK Blå  -  Frölunda/GIK Blå7 - 3 (1-3, 6-0) 45Oasen
  Kållered SK Blå  -  Falkenbergs HK Blå4 - 3 (2-1, 2-2) 57Kållereds Ishall
  Lerums BK Blå  -  Bäcken HC Blå4 - 2 (2-1, 2-1) Vättlehallen
  Hovås HC Blå  -  Hanhals IF Blå 2 2 - 4 (1-3, 1-1) Askims Ishall
  Härryda HC Blå  -  Hanhals IF Blå2 - 10 (1-2, 1-8) Landvetters Ishall
3Frölunda/GIK Blå  -  Härryda HC Blå6 - 3 (3-2, 3-1) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hanhals IF Blå  -  Hovås HC Blå4 - 1 (2-1, 2-0) Kungsbacka Ishall (A)
  Falkenbergs HK Blå  -  Kungälvs IK Blå4 - 2 (2-2, 2-0) Falkenbergs Ishall
  Bäcken HC Blå  -  Kållered SK Blå2 - 7 (1-3, 1-4) Marconihallen
  Hanhals IF Blå 2  -  Hisingens IK Blå4 - 5 (1-2, 3-3) Kungsbacka Ishall (A)
4Hisingens IK Blå  -  Hanhals IF Blå7 - 2 (5-0, 2-2) 87Tuve Ishall
  Kållered SK Blå  -  Lerums BK Blå4 - 3 (2-2, 2-1) 67Kållereds Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Bäcken HC Blå2 - 3 (2-2, 0-1) Oasen
  Hovås HC Blå  -  Frölunda/GIK Blå4 - 6 (2-3, 2-3) 150Askims Ishall
  Härryda HC Blå  -  Falkenbergs HK Blå9 - 3 (5-2, 4-1) Landvetters Ishall
5Bäcken HC Blå  -  Härryda HC Blå4 - 1 (1-0, 3-1) 12045Marconihallen
  Hanhals IF Blå  -  Hanhals IF Blå 2 3 - 3 (1-0, 2-3) Kungsbacka Ishall (A)
  Frölunda/GIK Blå  -  Hisingens IK Blå5 - 3 (1-2, 4-1) Frölundaborg Isstadion
  Falkenbergs HK Blå  -  Hovås HC Blå1 - 6 (0-2, 1-4) Falkenbergs Ishall
  Lerums BK Blå  -  Kungälvs IK Blå6 - 4 (5-2, 1-2) Vättlehallen
6Härryda HC Blå  -  Lerums BK Blå8 - 3 (2-2, 6-1) Landvetters Ishall
  Hovås HC Blå  -  Bäcken HC Blå6 - 7 (3-4, 3-3) Askims Ishall
  Hisingens IK Blå  -  Falkenbergs HK Blå5 - 3 (1-3, 4-0) Tuve Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Kållered SK Blå6 - 4 (2-3, 4-1) Oasen
  Hanhals IF Blå 2  -  Frölunda/GIK Blå2 - 5 (2-3, 0-2) Kungsbacka Ishall (B)
7Bäcken HC Blå  -  Hisingens IK Blå3 - 3 (1-2, 2-1) 40Marconihallen
  Falkenbergs HK Blå  -  Hanhals IF Blå 2 3 - 2 (2-0, 1-2) Falkenbergs Ishall
  Frölunda/GIK Blå  -  Hanhals IF Blå1 - 6 (1-3, 0-3) Frölundaborg Isstadion
  Kållered SK Blå  -  Härryda HC Blå5 - 4 (3-1, 2-3) 39Kållereds Ishall
  Lerums BK Blå  -  Hovås HC Blå5 - 0 (2-0, 3-0) Vättlehallen
8Hovås HC Blå  -  Kållered SK Blå0 - 5 (0-3, 0-2) Askims Ishall
  Hanhals IF Blå  -  Falkenbergs HK Blå6 - 2 (4-2, 2-0) Kungsbacka Ishall (A)
  Hisingens IK Blå  -  Lerums BK Blå0 - 2 (0-0, 0-2) 122Tuve Ishall
  Hanhals IF Blå 2  -  Bäcken HC Blå7 - 4 (2-3, 5-1) Kungsbacka Ishall (A)
  Härryda HC Blå  -  Kungälvs IK Blå4 - 5 (3-3, 1-2) Landvetters Ishall
9Bäcken HC Blå  -  Falkenbergs HK Blå2 - 6 (0-2, 2-4) 33Marconihallen
  Hisingens IK Blå  -  Härryda HC Blå2 - 10 (2-5, 0-5) Rambergsrinken
  Frölunda/GIK Blå  -  Lerums BK Blå2 - 4 (1-2, 1-2) Wallenstamshallen (Gbg)
  Kållered SK Blå  -  Hanhals IF Blå2 - 5 (2-3, 0-2) 45Kållereds Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Hanhals IF Blå 2 6 - 2 (1-2, 5-0) 52Oasen
10Lerums BK Blå  -  Hanhals IF Blå 2 1 - 3 (1-1, 0-2) Vättlehallen
  Kållered SK Blå  -  Hisingens IK Blå3 - 3 (1-3, 2-0) 51Kållereds Ishall
  Bäcken HC Blå  -  Hanhals IF Blå2 - 3 (2-1, 0-2) 63Marconihallen
  Falkenbergs HK Blå  -  Frölunda/GIK Blå4 - 5 (1-4, 3-1) Falkenbergs Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Hovås HC Blå1 - 0 (0-0, 1-0) 64Oasen
11Hovås HC Blå  -  Härryda HC Blå3 - 5 (0-2, 3-3) Askims Ishall
  Frölunda/GIK Blå  -  Bäcken HC Blå5 - 1 (0-0, 5-1) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hanhals IF Blå  -  Lerums BK Blå2 - 2 (1-2, 1-0) Kungsbacka Ishall (B)
  Hanhals IF Blå 2  -  Kållered SK Blå1 - 4 (0-1, 1-3) Kungsbacka Ishall (B)
  Hisingens IK Blå  -  Kungälvs IK Blå1 - 7 (0-4, 1-3) 112Tuve Ishall
12Härryda HC Blå  -  Hanhals IF Blå 2 5 - 5 (2-2, 3-3) Landvetters Ishall
  Hovås HC Blå  -  Hisingens IK Blå3 - 1 (0-0, 3-1) Askims Ishall
  Lerums BK Blå  -  Falkenbergs HK Blå5 - 3 (2-2, 3-1) Vättlehallen
  Kållered SK Blå  -  Frölunda/GIK Blå5 - 2 (2-1, 3-1) 66Kållereds Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Hanhals IF Blå0 - 1 (0-0, 0-1) 66Oasen
13Hanhals IF Blå  -  Härryda HC Blå6 - 2 (3-1, 3-1) Kungsbacka Ishall (A)
  Frölunda/GIK Blå  -  Kungälvs IK Blå4 - 1 (2-0, 2-1) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hanhals IF Blå 2  -  Hovås HC Blå7 - 4 (4-1, 3-3) Kungsbacka Ishall (A)
  Falkenbergs HK Blå  -  Kållered SK Blå1 - 4 (1-3, 0-1) Falkenbergs Ishall
  Bäcken HC Blå  -  Lerums BK Blå1 - 6 (0-2, 1-4) 45Marconihallen
14Hovås HC Blå  -  Hanhals IF Blå4 - 3 (1-0, 3-3) Askims Ishall
  Härryda HC Blå  -  Frölunda/GIK Blå5 - 2 (3-1, 2-1) Landvetters Ishall
  Hisingens IK Blå  -  Hanhals IF Blå 2 5 - 5 (4-2, 1-3) Tuve Ishall
  Kållered SK Blå  -  Bäcken HC Blå5 - 1 (4-1, 1-0) Kållereds Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Falkenbergs HK Blå2 - 1 (0-1, 2-0) Oasen
15Lerums BK Blå  -  Kållered SK Blå1 - 3 (1-0, 0-3) Vättlehallen
  Frölunda/GIK Blå  -  Hovås HC Blå2 - 5 (2-4, 0-1) Wallenstamshallen (Gbg)
  Falkenbergs HK Blå  -  Härryda HC Blå4 - 1 (1-0, 3-1) Falkenbergs Ishall
  Bäcken HC Blå  -  Kungälvs IK Blå4 - 3 (2-2, 2-1) Rambergsrinken
  Hanhals IF Blå  -  Hisingens IK Blå2 - 2 (2-0, 0-2) 37Kungsbacka Ishall (A)
16Härryda HC Blå  -  Bäcken HC Blå9 - 0 (8-0, 1-0) Landvetters Ishall
  Hovås HC Blå  -  Falkenbergs HK Blå3 - 3 (2-0, 1-3) Askims Ishall
  Hanhals IF Blå 2  -  Hanhals IF Blå2 - 7 (1-4, 1-3) Kungsbacka Ishall (A)
  Hisingens IK Blå  -  Frölunda/GIK Blå1 - 4 (1-2, 0-2) Rambergsrinken
  Kungälvs IK Blå  -  Lerums BK Blå1 - 1 (0-1, 1-0) Oasen
17Lerums BK Blå  -  Härryda HC Blå2 - 7 (0-4, 2-3) Vättlehallen
  Bäcken HC Blå  -  Hovås HC Blå1 - 2 (0-2, 1-0) 45Marconihallen
  Frölunda/GIK Blå  -  Hanhals IF Blå 2 0 - 7 (0-3, 0-4) Wallenstamshallen (Gbg)
  Falkenbergs HK Blå  -  Hisingens IK Blå6 - 0 (3-0, 3-0) Falkenbergs Ishall
  Kållered SK Blå  -  Kungälvs IK Blå4 - 5 (1-1, 3-4) Kållereds Ishall
18Härryda HC Blå  -  Kållered SK Blå3 - 6 (1-2, 2-4) Landvetters Ishall
  Hanhals IF Blå  -  Frölunda/GIK Blå4 - 4 (3-2, 1-2) Kungsbacka Ishall (B)
  Hovås HC Blå  -  Lerums BK Blå2 - 4 (0-1, 2-3) Askims Ishall
  Hanhals IF Blå 2  -  Falkenbergs HK Blå10 - 3 (4-2, 6-1) Kungsbacka Ishall (A)
  Hisingens IK Blå  -  Bäcken HC Blå1 - 4 (0-0, 1-4) 12044Tuve Ishall
19Lerums BK Blå  -  Hisingens IK Blå1 - 3 (1-2, 0-1) Vättlehallen
  Bäcken HC Blå  -  Hanhals IF Blå 2 2 - 4 (1-3, 1-1) 45Marconihallen
  Kållered SK Blå  -  Hovås HC Blå6 - 2 (4-2, 2-0) 67Kållereds Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Härryda HC Blå1 - 4 (1-1, 0-3) 48Oasen
  Falkenbergs HK Blå  -  Hanhals IF Blå4 - 4 (2-2, 2-2) Falkenbergs Ishall
20Härryda HC Blå  -  Hisingens IK Blå14 - 1 (7-1, 7-0) Landvetters Ishall
  Hanhals IF Blå  -  Kållered SK Blå6 - 6 (5-2, 1-4) Kungsbacka Ishall (B)
  Falkenbergs HK Blå  -  Bäcken HC Blå1 - 3 (0-3, 1-0) Falkenbergs Ishall
  Hanhals IF Blå 2  -  Kungälvs IK Blå4 - 2 (1-1, 3-1) 39Kungsbacka Ishall (A)
  Lerums BK Blå  -  Frölunda/GIK Blå1 - 2 (1-1, 0-1) Vättlehallen
21Hanhals IF Blå  -  Bäcken HC Blå3 - 5 (2-1, 1-4) Kungsbacka Ishall (B)
  Hovås HC Blå  -  Kungälvs IK Blå2 - 8 (0-0, 2-8) Askims Ishall
  Frölunda/GIK Blå  -  Falkenbergs HK Blå3 - 6 (2-6, 1-0) Wallenstamshallen (Gbg)
  Hisingens IK Blå  -  Kållered SK Blå0 - 18 (0-16, 0-2) Tuve Ishall
  Hanhals IF Blå 2  -  Lerums BK Blå7 - 2 (3-2, 4-0) Kungsbacka Ishall (A)
22Kållered SK Blå  -  Hanhals IF Blå 2 5 - 2 (3-0, 2-2) 53Kållereds Ishall
  Kungälvs IK Blå  -  Hisingens IK Blå4 - 3 (2-1, 2-2) Oasen
  Lerums BK Blå  -  Hanhals IF Blå1 - 1 (1-0, 0-1) Vättlehallen
  Härryda HC Blå  -  Hovås HC Blå
Cancelled
 Landvetters Ishall
  Bäcken HC Blå  -  Frölunda/GIK Blå
Cancelled
Marconihallen