TV-pucken FLICKOR



Schedule and Results

Last update: 2019-09-13 08:50
RoundDateGameResultSpectatorsVenueGroup
1Medelpad/Jämtl.-Härjed.  -  Örebro BillingehovGrupp A FLICKOR
  Östergötland  -  Västmanland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Uppland  -  Norrbotten Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Stockholm  -  Blekinge BillingehovGrupp A FLICKOR
  Södermanland  -  Dalarna Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Småland  -  Gästrikland/Hälsingland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Värmland  -  Västerg./Bohuslän-Dal BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västerbotten  -  Skåne Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Göteborg  -  Ångermanland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
2Blekinge  -  Värmland BillingehovGrupp A FLICKOR
  Dalarna  -  Västerbotten Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland/Hälsingland  -  Göteborg Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Västerg./Bohuslän-Dal  -  Örebro BillingehovGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Västmanland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Ångermanland  -  Norrbotten Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Medelpad/Jämtl.-Härjed.  -  Stockholm BillingehovGrupp A FLICKOR
  Östergötland  -  Södermanland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Uppland  -  Småland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
3Örebro  -  Blekinge BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västmanland  -  Dalarna Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Göteborg  -  Norrbotten Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Värmland  -  Stockholm BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västerbotten  -  Södermanland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Gästrikland/Hälsingland  -  Uppland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Västerg./Bohuslän-Dal  -  Medelpad/Jämtl.-Härjed. BillingehovGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Östergötland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Småland  -  Ångermanland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
4Örebro  -  Stockholm BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västmanland  -  Södermanland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Småland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Medelpad/Jämtl.-Härjed.  -  Värmland BillingehovGrupp A FLICKOR
  Östergötland  -  Västerbotten Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Ångermanland  -  Gästrikland/Hälsingland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Västerg./Bohuslän-Dal  -  Blekinge BillingehovGrupp A FLICKOR
  Skåne  -  Dalarna Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Uppland  -  Göteborg Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
5Värmland  -  Örebro BillingehovGrupp A FLICKOR
  Västerbotten  -  Västmanland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Norrbotten  -  Gästrikland/Hälsingland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Blekinge  -  Medelpad/Jämtl.-Härjed. BillingehovGrupp A FLICKOR
  Dalarna  -  Östergötland Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Ångermanland  -  Uppland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
  Stockholm  -  Västerg./Bohuslän-Dal BillingehovGrupp A FLICKOR
  Södermanland  -  Skåne Mariehus ArenaGrupp B FLICKOR
  Göteborg  -  Småland Ishallen LidköpingGrupp C FLICKOR
1Väljs av motståndare  -  Väljs av motståndare Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Väljs av motståndare  -  Väljs av motståndare Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Väljs av motståndare  -  Väljs av motståndare Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  Väljs av motståndare  -  Väljs av motståndare Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
2V. Kvartsfinal 1  -  V. Kvartsfinal 2 Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Kvartsfinal 1  -  F. Kvartsfinal 2 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Kvartsfinal 3  -  V. Kvartsfinal 4 Tegera ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Kvartsfinal 3  -  F. Kvartsfinal 4 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
3F. Semifinal 1  -  F. Semifinal 2 Lugnets IshallTV-pucken Slutspel FLICKOR
  F. Placering 5-8  -  F. Placering 5-8 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Semifinal 1  -  V. Semifinal 2 Lugnets IshallTV-pucken Slutspel FLICKOR
  V. Placering 5-8  -  V. Placering 5-8 Weda Skog ArenaTV-pucken Slutspel FLICKOR