Referees Per Game Referees Per Game 2020-02-29 - 2020-03-07 2020-02-29 - 2020-03-07
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
Play off till kvalserie till HockeyEttan, Region Öst Play off till kvalserie till HockeyEttan, Region Öst
2020-02-29 2020-02-29 15:10 15:10 Järfälla HC - SPAIF/JSK Von Sivers, Carl Good, Jacob
    Järfälla Ishall Ohlsson, Fredrik
2020-03-01 2020-03-01 15:10 15:10 Järfälla HC - SPAIF/JSK Von Sivers, Carl Good, Jacob
    Järfälla Ishall Ohlsson, Fredrik
Play off till kvalserie till HockeyTvåan, Region Öst Play off till kvalserie till HockeyTvåan, Region Öst
2020-02-29 2020-02-29 18:30 18:30 SHK Hockey Club - IK Waxholm Hurtig, Stefan Täcktor, Erik
    PEK hallen Andersson, Stefan
2020-03-01 2020-03-01 18:00 18:00 SHK Hockey Club - IK Waxholm Tallbo, Daniel Andersson, Stefan
    PEK hallen Täcktor, Erik
Play off till kvalserien till div. 3 Play off till kvalserien till div. 3
2020-02-29 2020-02-29 13:40 13:40 HC Liljan - Norrtälje IK Stavlind, Mikael Öberg, Max
    Bahcohallen Mahmudov, Nuriddin
  14:10 14:10 Tullinge TP HC - Sundbybergs IK Wollberg, Jonas Stengarn, Ted
    Fastighetsbyråns ishall Sköldbring, Robert
  18:30 18:30 Brinkens IF - Skarpnäcks AIK Lindgren, Peter Pedersen, Pontus
    Danicahallen Näslund, Linus
  18:30 18:30 Vällingby AIK - Boo HC Lilljebjörn, Andreas Babtist, Nils
    Grimsta Ishall Ljusbol, Anton
2020-03-01 2020-03-01 15:00 15:00 Vällingby AIK - Boo HC Lindgren, Peter Näslund, Linus
    Grimsta Ishall Levin, Anton
  16:40 16:40 HC Liljan - Norrtälje IK Hurtig, Stefan Pettersson, Johan
    Bahcohallen Öberg, Max
  17:30 17:30 Tullinge TP HC - Sundbybergs IK Hokka, Kristian Sköldbring, Robert
    Fastighetsbyråns ishall Hjelmström, Julia
  18:30 18:30 Brinkens IF - Skarpnäcks AIK Nordin, Zacharias Stengarn, Ted
    Danicahallen Hermansson, Leopold
Play off till kval till SuperElit Play off till kval till SuperElit
2020-03-02 2020-03-02 19:00 19:00 Huddinge IK - Almtuna IS Eriksson, Alex Zubovic, Anil
    Björkängshallen Baldervin, Kevin
2020-03-05 2020-03-05 19:00 19:00 Almtuna IS - Huddinge IK Eriksson, Alex Zubovic, Anil
    Gränbyhallen Baldervin, Kevin
2020-03-06 2020-03-06 19:30 19:30 Almtuna IS - Huddinge IK Eriksson, Alex Zubovic, Anil
    Gränbyhallen Baldervin, Kevin
Play Off till kvalserien till J20 Elit Östra Play Off till kvalserien till J20 Elit Östra
2020-02-29 2020-02-29 12:30 12:30 Haninge Anchors HC - Nynäshamns IF HC Karlsell, Simon Lindén, Lennie
    Torvalla Ishall Riutta, Andrée
2020-03-01 2020-03-01 13:30 13:30 Haninge Anchors HC - Nynäshamns IF HC Karlsell, Simon Lindén, Lennie
    Torvalla Ishall Riutta, Andrée
J18 Allettan Östra, Region Öst J18 Allettan Östra, Region Öst
2020-02-29 2020-02-29 15:45 15:45 Visby/Roma HK - IF Vallentuna BK Hård, Fredrik Magnusson, Andreas
    Visby Ishall Tönseth, Christian
2020-03-01 2020-03-01 12:00 12:00 Visby/Roma HK - IFK Österåker Vikings HC Lilja, Daniel TBD
    Visby Ishall Magnusson, Andreas
  12:00 12:00 Åker/Strängnäs HC - Tyresö Hanvikens SK Sjöberg, Pontus Bander, Teddie
    Åkers Ishall Jobenius, Gustaf
  12:00 12:00 IFK Tumba IK - Nynäshamns IF HC Lilljebjörn, Andreas Holmström, Jonathan
    Ishuset Umberg, Eric
  12:30 12:30 Enköpings SK HK - Sollentuna HC Möller, Otto Uhlin, Fabian
    Bahcohallen Danielsson Lindahl, Felix
  16:00 16:00 Värmdö HC - Ekerö/Skå IK Lindberg, Emil Johnsson, Kalle
    Ekhallen Barkvall-Ulin, Elias
2020-03-03 2020-03-03 19:40 19:40 Nynäshamns IF HC - Åker/Strängnäs HC Lindgren, Peter Wiberg, Joakim
    Folkets Hall Umberg, Eric
J18 Division 1 Östra fortsättning A, Region Öst J18 Division 1 Östra fortsättning A, Region Öst
2020-03-01 2020-03-01 17:30 17:30 Viggbyholms IK - Tierps HK Hållén, Adam Näslund, Linus
    Jägholmshallen Hermansson, Leopold
  18:30 18:30 Hässelby Kälvesta HC - Trångsunds IF Jonsson, Peter Hjelmström, Julia
    Grimsta Ishall Levin, Anton
J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst J18 Division 1 Östra fortsättning B, Region Öst
2020-03-01 2020-03-01 18:30 18:30 FOC Farsta IF - Spånga IS IK Svensson, Jonas Tegenfeldt, Mathias
    Farsta Ishall Vikström, Daniel
  19:00 19:00 Hammarby IF - Boo HC 1 Nordell, Henrik Estra, Robin
    SDC-hallen Hammarström, Oscar
2020-03-04 2020-03-04 19:30 19:30 Väsby IK HK - FOC Farsta IF Ringman, Conny Hjelmström, Julia
    Vilundaparkens ishall Stengarn, Ted
J18 Division 1 Östra fortsättning C, Region Öst J18 Division 1 Östra fortsättning C, Region Öst
2020-03-01 2020-03-01 17:00 17:00 Haninge Anchors HC - Boo HC 2 Sköldbring, Robert Pedersen, Pontus
    Torvalla Ishall Ljusbol, Anton
  17:00 17:00 Gnesta IK - Eskilstuna Linden Hockey Eriksson, Alex Löfberg, Gustaf
    Gnesta Ishall Sjöberg, Pontus
  18:00 18:00 Segeltorps IF - Järna SK Järbrink, David Stengarn, Ted
    Segeltorpshallen Age, Isaac
2020-03-02 2020-03-02 19:30 19:30 Haninge Anchors HC - Eskilstuna Linden Hockey Blystedt, Martin Johansson, Johannes
    Torvalla Ishall Tegenfeldt, Mathias
2020-03-07 2020-03-07 16:20 16:20 Järna SK - Gnesta IK Perman, Anders Eriksson, Viktor
    Järna Ishall Endahl, Anton
J18 Play off , Region Öst J18 Play off , Region Öst
2020-03-07 2020-03-07 11:30 11:30 Nyköpings SK - Segeltorps IF Sjöberg, Pontus Skördare, Alfred
    Lilla Hallen Bander, Teddie
Damjuniorer, Region Öst Damjuniorer, Region Öst
2020-03-07 2020-03-07 12:30 12:30 Haninge Anchors HC - Södertälje SK Orest, Per Robrandt, Melanie
    Torvalla Ishall Robrandt, Eric TBD
  13:30 13:30 SDE HF - Visby-Roma HK Ungdom Ahlforn, Patrik TBD
    Stockhagens Ishall Okonor, Daniel TBD
  18:00 18:00 Team Västerort - Enköpings SK HK Stafström, Lennart Persson, Liam
    Vikingahallen Sutinen, Felix