Referees Per Game Referees Per Game 2019-12-13 - 2019-12-20 2019-12-13 - 2019-12-20
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
HockeyTvåan A HockeyTvåan A
2019-12-13 2019-12-13 19:00 19:00 Skedvi/Säter IF - Alfta GIF Hockey Vikström, Michael Eriksson, Stefan
    Kristinehovs ishall Midér, Conny
  19:00 19:00 Hofors HC - Lindefallets SK Eldebäck, Andreas Erixon, Victor
    Hofors Ishall Olsson, David
  19:00 19:00 Orsa IK - Hallstahammars HK Nyberg, Henrik Blomstrand, Gustav
    Orsa Ishall Norman, Oliver
  19:00 19:00 Hedemora SK - Falu IF Westberg, Alexander Forsberg, Axel
    ICA Supermarket ARENA Frisk, Felix
  19:00 19:00 Fagersta AIK - Söderhamn/Ljusne HC Sundqvist, Niclas Flygar, Edvin
    Fagerliden Persson, Pontus
  19:00 19:00 Valbo HC - Smedjebackens HC Ranje, Robin Markarian, Jakob
    NickBack Arena Erlman, Emil
HockeyTvåan B HockeyTvåan B
2019-12-13 2019-12-13 19:00 19:00 Hammarö HC - Kils AIK Karlsson, Jesper Asker, Daniel
    Hammarö Ishall Niklazzon, Fredrik
  19:00 19:00 Viking HC - Filipstads IF Fokin, Maxim Wennerberg, Daniel
    Valhall Johansson, Eric
  19:00 19:00 Säffle HC - IFK Arboga Edvinsson, David Rhodin, Andreas
    Somashallen Roos Blomkvist, Jacob
2019-12-15 2019-12-15 16:00 16:00 IFK Hallsberg - Åmåls SK Söder, Hampus Andersson, Rickard Tommy
    Sydnärkehallen Bernström, Albin
  16:00 16:00 Guldsmedshytte SK - IFK Munkfors Nederman, Tobias Johansson, Anton
    Råsshallen Johansson, Eric
  17:00 17:00 Arvika HC - HC Flyers Forslund, Robin Bolinder Hansson, Jacob
    Sparbanken Arena, Arvika Bornehag, David
2019-12-20 2019-12-20 19:00 19:00 Filipstads IF - Säffle HC Edvinsson, David Wennerberg, Daniel
    Wasahallen Johansson, Eric
HockeyTrean Värmland/Västmanland/Örebro, Region Väst HockeyTrean Värmland/Västmanland/Örebro, Region Väst
2019-12-13 2019-12-13 19:00 19:00 HC Örnen - Kungsörs IK Gustavsson, Jonken Jonsson, Alexander
    Trängens IP Hall A Johansson, Karl
  19:30 19:30 Nora HC - Nor IK Dahlberg, Robert Erholm, Adrian
    NEH Hallen Andersson, Felix
  19:30 19:30 Sunne IK - Kristinehamns HT Gustavsson, Ulf Andersson, Rex
    Helmia Arena Olsheden, Simon
  19:30 19:30 Charlottenbergs HC - Hammarö Chiefs Enkvist, Mattias Moberg, Jonathan
    Gränshallen Svendsrud, Gustav
2019-12-20 2019-12-20 19:00 19:00 HC Örnen - Nora HC Andersson, Mattias Hillner, Jacob
    Trängens IP Hall A TBD
  19:30 19:30 Kristinehamns HT - Charlottenbergs HC Blystedt, Martin Rajaniemi, Jonathan
    Björkhallen Andersson, Rex
  19:30 19:30 Nor IK - Hällefors IK Laitila, Markus Granquist, Adam
    Norvalla Ishall Niklazzon, Fredrik
  19:30 19:30 Kungsörs IK - Hammarö Chiefs Sundqvist, Niclas Sundqvist, Emil
    Mälarenergi Arena Forsberg, Axel
J20 Division 1 A Västra J20 Division 1 A Västra
2019-12-14 2019-12-14 12:30 12:30 Häradsbygdens Sportsällskap - Malungs IF Londoño, Felipe Boström, Erik
    Weda Skog Arena Klar, Robin
  16:00 16:00 Surahammars IF - Orsa IK Sundqvist, Niclas Lundin, Fredrik
    Surahallen Draws, Johan
  17:00 17:00 Strömsbro IF - Köping HC Bengtsson, Jonathan Johansson, Viktor
    Testebo Arena Brundin, Alexander
J20 Division 1 B Västra J20 Division 1 B Västra
2019-12-14 2019-12-14 14:45 14:45 Kumla HC Black Bulls - Fellingsbro/Frövi IK Helge, Casper Andersson, Pontus
    ICA Maxi Arena Johansson, Karl
  15:00 15:00 Guldsmedshytte SK - Nora HC/HIK Hüsing, Peter Andersson, Rickard Tommy
    Råsshallen Bernström, Albin
2019-12-17 2019-12-17 19:00 19:00 Fellingsbro/Frövi IK - Grums IK:2 Andersson, Mattias Erholm, Adrian
    Fellingsbro Ishall Andersson, Felix
J20 Elit Västra J20 Elit Västra
2019-12-14 2019-12-14 13:00 13:00 Bofors IK Karlskoga - Borlänge HF Hagström, Stefan Rajaniemi, Jonathan
    Nobelhallen Granquist, Adam
  13:00 13:00 Grums IK - IFK Hallsberg Hockey Fokin, Maxim Wennerberg, Daniel
    Billerudhallen Helgstedt, Erik
  14:00 14:00 Valbo HC - Falu IF Wikström, Andreas Magnusson, Linus
    NickBack Arena Berglind, Gustav
  16:40 16:40 Hudiksvalls HC - Viking HC Larsson, Björn Oskarsson, Alexander
    Glysishallen Pettersson, Herman
2019-12-17 2019-12-17 19:00 19:00 Viking HC - Bofors IK Karlskoga Jonsson, Jonas Niklazzon, Fredrik
    Valhall Beckman, Marcus
J18 Division 1 A-B J18 Division 1 A-B
2019-12-15 2019-12-15 12:00 12:00 Orsa IK - Gävle GIK Gustafsson, Peter Eklund, Erik
    Orsa Ishall Geber, Hugo
  12:45 12:45 Falu IF2 - Avesta BK Brask, Felix Brask, Oliver
    Lugnets Ishall Matheson, Oscar
  13:00 13:00 Hille/Åbyggeby IK - Strömsbro IF2 Mäki, Erik Karlsson, Roger
    Monitor ERP Arena Wieser, August
  14:00 14:00 Smedjebackens HC/Ludvika HF - Hudiksvalls HC Berggren, Tomas Öberg, Linus
    Ovakohallen Klar, Robin
  15:00 15:00 Söderhamn/Ljusne HC/SIK - Häradsbygdens Sportsällskap Edin, Robin Nilsson, Per
    Ljusne Ishall Eriksson, Viktor
  16:00 16:00 Malungs IF - Borlänge HF2 Andersson, Björn Esters, Hampus
    Malungs Ishall Bång-Hisvåls, David
2019-12-18 2019-12-18 19:00 19:00 Falu IF2 - Söderhamn/Ljusne HC/SIK Gustafsson, Peter Esters, Hampus
    Lugnets Ishall Fasting, Isak
  19:00 19:00 Häradsbygdens Sportsällskap - Orsa IK Nordqvist, Samuel Proos, Sebastian
    Weda Skog Arena Erlman, Emil
  19:30 19:30 Strömsbro IF2 - Malungs IF Östh, Oliwer Sahlberg, Filip
    Testebo Arena Ellnebrant, Alexander
J18 Division 1 C Västra J18 Division 1 C Västra
2019-12-15 2019-12-15 12:40 12:40 Västerås IK U/Västerås IK - IFK Hallsberg Hockey Kallin, Martin Frisk, Felix
    Mimerhallen (Rocklunda B) Forsberg, Axel
  14:00 14:00 Linköping HC 2 - Guldsmedshytte SK Rydell, Christofer Brodd, Adam
    Stångebro Ishall (B) Axell, Johannes
  14:30 14:30 HC Vita Hästen - Katrineholms HF Ek, Jesper Pettersson, Kim
    Stallet Norrköping Åberg, Viktor
  15:00 15:00 Fagersta AIK - Finspångs AIK/Guts Westergren, Kent Draws, Johan
    Fagerliden Lundin, Fredrik
  16:00 16:00 Kumla HC Black Bulls - Köping HC Bengtsson, Kalle Hermansson, Anders
    ICA Maxi Arena Ljungdahl, Jesper
2019-12-19 2019-12-19 19:30 19:30 Katrineholms HF - Köping HC Skoog, Stefan Lindvall, Filip
    Fastighetsbyrån Arena Jobenius, Gustaf
J18 Division 1 D Västra J18 Division 1 D Västra
2019-12-15 2019-12-15 12:00 12:00 Kils AIK IK - Forshaga IF Enkvist, Mattias TBD
    Sannerudshallen TBD
  12:30 12:30 Åmåls SK - Arvika HC/Grums IK 2 Gustavsson, Ulf Andersson, Rex
    Åmåls Ishall TBD
  14:00 14:00 Viking HC - BIK Karlskoga 2 Jonsson, Jonas TBD
    Valhall TBD
  19:00 19:00 Hammarö HC - Sunne IK/IFK Munkfors Ericsson, Michael Eriksson, William
    Hammarö Ishall Page, Alexander
2019-12-19 2019-12-19 19:00 19:00 BIK Karlskoga 2 - Hammarö HC Hagström, Stefan Nielsen Hansson, Filip
    Nobelhallen Page, Alexander
  19:00 19:00 Arvika HC/Grums IK 2 - Viking HC Laitila, Markus TBD
    Sparbanken Arena, Arvika TBD
  19:30 19:30 Sunne IK/IFK Munkfors - Åmåls SK Edvinsson, David TBD
    Helmia Arena TBD
DamEttan Västra DamEttan Västra
2019-12-14 2019-12-14 14:00 14:00 Västerås IK - Leksands IF:2 Johansson, Emil Manner, Isac
    ABB Arena Nord Ryding, Johan
  15:00 15:00 Sandvikens IK - Hällefors / FIlipstad Lindberg, Simon Sahlberg, Filip
    Arena Jernvallen Ellnebrant, Alexander
  15:00 15:00 SHK Hockey Club - Färjestad BK Östh, Oliwer Flood, Linus
    PEK hallen Wieser, August
2019-12-20 2019-12-20 19:00 19:00 Färjestad BK - Hällefors / FIlipstad Danielsson, Andreas TBD
    Löfbergs Arena TBD
DamTvåan Västra DamTvåan Västra
2019-12-15 2019-12-15 13:00 13:00 Mora IK - SK Iron Hockey / Wings Ladies / Almtuna IS Byström, Robin Ahonen, Albin
    Älvdalens Ishall Brasar, Edvin
  13:30 13:30 Hedesunda IF - Örebro Hockey UF Lindberg, Simon Sjöberg, Oliver
    Hedesunda IP Hedin, Viggo
  14:00 14:00 Linköping HC - Kils AIK IK / Charlottenberg / Färjestad Vendel Olofsson, Billy Stjärne, Rasmus
    Stångebro Ishall Lugnegård, Gustaf
U16 Elit Västra U16 Elit Västra
2019-12-14 2019-12-14 00:00 00:00 Leksands IF - Guldsmedshytte SK Andersson, Per-Erik Söderberg, Marcus
    Tegera Arena Ahonen, Albin
  11:00 11:00 Brynäs IF - Mora IK Ranje, Robin Grönlund, Linus
    Monitor ERP Arena Wilestedt, Jonathan
  17:10 17:10 Västerås IK - Örebro HK Winge, Daniel Frisk, Felix
    ABB Arena Nord Jansson, Marcus
2019-12-18 2019-12-18 19:00 19:00 Guldsmedshytte SK - Västerås IK Andersson, Leo Karlsson, Alexander
    Råsshallen Svensson, Pontus
  19:00 19:00 Örebro HK - Färjestad BK Bengtsson, Kalle Andersson, Pontus
    Behrn Arena Gyllander, Marcus
  19:00 19:00 Mora IK - Leksands IF Lindström, Anders Geber, Hugo
    Jalas Arena Eriksson, Stefan