Referees Per Game Referees Per Game 2019-12-08 - 2019-12-15 2019-12-08 - 2019-12-15
Division/Date Starts Game Referee Linesman
    Venue Referee Linesman
Division 5 Norra Stockholm Division 5 Norra Stockholm
2019-12-08 2019-12-08 20:00 20:00 Norrort HC - Hanson Brothers Stockholm HC Wingren, Jan-Eric TBD
    Kallhälls Ishall Palmberg, Gunnar TBD
  21:30 21:30 Täby Titans IF - Ekerö/Skå IK Woxberg, Andreas TBD
    Jägholmshallen Ågren, Joakim TBD
2019-12-13 2019-12-13 19:00 19:00 Sundbybergs HS - Hanson Brothers Stockholm HC Robrandt, Eric TBD
    Tulehallen Östling, Michael TBD
2019-12-15 2019-12-15 20:00 20:00 Norrort HC - Bele Barkarby IF Östling, Michael TBD
    Kallhälls Ishall Huzell, Tobias TBD
  21:00 21:00 FOC Farsta IF - Haninge Anchors HC Jansson, Ted TBD
    Farsta Ishall Berglund, Christer TBD
Division 5 Södra Stockholm Division 5 Södra Stockholm
2019-12-08 2019-12-08 19:30 19:30 Grantorp AIK - Älgö HC Karlsell, Staffan TBD
    Visättra Ishall Berglund, Lars TBD
  20:00 20:00 Norsborgs IF - Stockholm Falcons IF Huzell, Tobias TBD
    Ishuset Robrandt, Eric TBD
2019-12-13 2019-12-13 21:00 21:00 Älgö HC - Arken HC Palmberg, Gunnar TBD
    Saltsjöbadens Ishall Ågren, Joakim TBD
2019-12-15 2019-12-15 14:10 14:10 Tullinge TP HC - Boo HC 2 Jansson, Ted TBD
    Fastighetsbyråns ishall Ågren, Joakim TBD
  16:00 16:00 AC Camelen - Älta IF Berglund, Lars TBD
    Kärrtorps IP Robrandt, Eric TBD
  20:00 20:00 Norsborgs IF - Mälarh/Bre Hockey Wingren, Jan-Eric TBD
    Ishuset Ågren, Joakim TBD
  20:30 20:30 Stockholm Falcons IF - Grantorp AIK Palmberg, Gunnar TBD
    Mälarhöjdens Ishall Berglund, Lars TBD
U16 Grupp A, Stockholms Ishockeyförbund U16 Grupp A, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 17:30 17:30 Djurgårdens IF - IFK Täby HC Nordell, Henrik Pedersen, Pontus
    Mälarhöjdens Ishall Johnsson, Kalle
2019-12-10 2019-12-10 19:45 19:45 Sollentuna HC - AIK Jonsson, Peter Kirchner, Erik
    SVEAB Arena Estra, Robin
  20:00 20:00 Södertälje SK 1 - Djurgårdens IF Olsson, Tarun Karlsten, Hampus
    Scaniarinken Falk-Zibell, Oscar
2019-12-12 2019-12-12 19:30 19:30 Segeltorps IF - Hässelby Kälvesta HC 1 Nordell, Henrik Richardson, Sten Edvin
    Segeltorpshallen Bjare, Markus
2019-12-13 2019-12-13 20:00 20:00 IFK Täby HC - Flemingsbergs IK Lindberg, Emil Sköldbring, Robert
    Tibble Ishall Kenttälä, Isak
U16 Grupp B, Stockholms Ishockeyförbund U16 Grupp B, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-10 2019-12-10 20:00 20:00 Tyresö Hanvikens SK - IF Vallentuna BK TBD Salvini-Lidbeck, Gabriel
    Tyresö Ishall Rensvik, Harry
2019-12-11 2019-12-11 20:00 20:00 Spånga IS IK - Värmdö HC TBD TBD
    Från Stan Hallen Bergelin, Carl
2019-12-12 2019-12-12 19:30 19:30 SDE HF - Almtuna IS TBD Dalbudak, Saalih
    Stockhagens Ishall Jonsson, Fred
2019-12-14 2019-12-14 15:30 15:30 Almtuna IS - Huddinge IK Danielsen, Peter Hellquist, Liam
    Gränbyhallen (B) Segemark, Lukas
  17:00 17:00 Värmdö HC - Nacka HK Thorén, Oliver Grönberg, Rasmus
    Ekhallen TBD
  17:40 17:40 IF Vallentuna BK - Spånga IS IK TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 20:00 20:00 Viggbyholms IK - SDE HF Ahlforn, Patrik Dalbudak, Saalih
    Jägholmshallen Jonsson, Fred
U16 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund U16 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 13:30 13:30 IFK Tumba IK - Göta Traneberg IK Riutta, Lucas Andersson, William
    Ishuset Karlsson, Håkan
  18:15 18:15 Wings HC Arlanda - Haninge Anchors HC Hurtig, Stefan Uhlin, Fabian
    Pinbackshallen Ramberg, Niclas
2019-12-10 2019-12-10 19:30 19:30 Haninge Anchors HC - Hässelby Kälvesta HC 2 TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  20:00 20:00 Göta Traneberg IK - Wings HC Arlanda Nordin, Magnus Choulepnikov, Christian
    Stora Mossen B-hallen Jonsson, Fred
2019-12-11 2019-12-11 19:00 19:00 IFK Österåker Vikings HC - IFK Tumba IK Malmström, Christoffer Dalbudak, Saalih
    Österåker Sportcentrum TBD
  19:30 19:30 FOC Farsta IF - Ekerö/Skå IK TBD TBD
    Farsta Ishall TBD
2019-12-14 2019-12-14 12:30 12:30 Ekerö/Skå IK - Haninge Anchors HC Stafström, Lennart Persson, Liam
    Vikingahallen Dalbudak, Saalih
  15:30 15:30 Hässelby Kälvesta HC 2 - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 12:45 12:45 Södertälje SK 2 - FOC Farsta IF Skoog, Stefan Thorslund, Svante
    Scaniarinken Karlsten, Hampus
  19:45 19:45 Wings HC Arlanda - IFK Österåker Vikings HC Möller, Otto Sundell, August
    Pinbackshallen Uhlin, Fabian
U15 Grupp A, Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp A, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 13:15 13:15 Wings HC Arlanda - Haninge Anchors HC Ramberg, Niclas Göransson, David
    Pinbackshallen Uhlin, Fabian
  14:30 14:30 AIK - Flemingsbergs IK Edevärn, Daniel TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 Kirchner, Erik TBD
  15:10 15:10 IF Vallentuna BK - Djurgårdens IF Garipova, Dasha TBD
    Vallentuna Ishall Lorentzon, Carl TBD
  17:30 17:30 IFK Tumba IK - Södertälje SK Karlsson, Jakob TBD
    Ishuset Riutta, Lucas TBD
2019-12-11 2019-12-11 18:30 18:30 Värmdö HC vit - IFK Tumba IK TBD TBD
    Ekhallen TBD
  19:00 19:00 Haninge Anchors HC - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  20:00 20:00 Södertälje SK - IF Vallentuna BK Tegel, Mikael TBD
    BST -rinken Kjellin, Stefan TBD
2019-12-13 2019-12-13 19:30 19:30 Flemingsbergs IK - Wings HC Arlanda Logge, Erik TBD
    Visättra Ishall Ollila, Erik TBD
2019-12-14 2019-12-14 16:30 16:30 AIK - IF Vallentuna BK Edevärn, Daniel TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  19:30 19:30 IFK Täby HC vit - Flemingsbergs IK TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 16:45 16:45 Värmdö HC vit - Djurgårdens IF Thorén, Oliver TBD
    Ekhallen Lampa, Victor TBD
U15 Grupp B1, Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp B1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 14:00 14:00 Nacka HK - Väsby IK HK grön Kihlberg, Vicktor TBD
    Nacka Ishall Enhörning, Emil TBD
  16:00 16:00 Spånga Hockey - Sollentuna HC röd Stenman, Elliot TBD
    Från Stan Hallen Fredriksson, Arvid TBD
2019-12-09 2019-12-09 18:30 18:30 Viggbyholms IK vit - Göta Traneberg IK TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
2019-12-14 2019-12-14 18:30 18:30 Sollentuna HC röd - Viggbyholms IK vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
2019-12-15 2019-12-15 15:00 15:00 Väsby IK HK grön - Järna SK Garipova, Dasha TBD
    Vilundaparkens Ishall Bergelin, Carl TBD
U15 Grupp B2, Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp B2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 19:00 19:00 SDE HF - Viggbyholms IK röd Jonsson, Fred TBD
    Stockhagens Ishall Ahlforn, Patrik TBD
2019-12-10 2019-12-10 20:00 20:00 FOC Farsta IF - SDE HF Kihlberg, Vicktor TBD
    Farsta Ishall TBD
  20:00 20:00 IFK Täby HC svart - Lidingö Vikings HC vit Ahlforn, Patrik TBD
    Tibble Ishall TBD
2019-12-11 2019-12-11 19:00 19:00 Trångsunds IF - Sollentuna HC vit Salvini-Lidbeck, Gabriel TBD
    Stortorpshallen TBD
2019-12-12 2019-12-12 19:00 19:00 Viggbyholms IK röd - Segeltorps IF Edevärn, Daniel TBD
    Jägholmshallen TBD
2019-12-15 2019-12-15 16:30 16:30 Sollentuna HC vit - Viggbyholms IK röd TBD TBD
    SVEAB Arena TBD
  18:00 18:00 Tyresö Hanvikens SK - Trångsunds IF TBD Salvini-Lidbeck, Gabriel
    Tyresö Ishall TBD
  19:30 19:30 SDE HF - IFK Täby HC svart Tornyi, Gabor TBD
    Stockhagens Ishall Enhörning, Emil TBD
U15 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund U15 Grupp C, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 12:15 12:15 Värmdö HC blå - Lidingö Vikings HC blå Malmström, Christoffer TBD
    Ekhallen Enhörning, Emil TBD
  12:30 12:30 Visby-Roma HK Ungdom - IFK Österåker Vikings HC Ernstsson, Simon TBD
    Visby Ishall Godman, Fredrik TBD
  12:45 12:45 Saltsjöbadens IF - Järfälla HC Throne-Holst, Leo TBD
    Saltsjöbadens Ishall Richardson, Sten Edvin TBD
2019-12-10 2019-12-10 17:30 17:30 Väsby IK HK vit - Hässelby Kälvesta HC Bergelin, Carl TBD
    Vilundaparkens Ishall Robrandt, Eric TBD
2019-12-13 2019-12-13 18:45 18:45 Väsby IK HK vit - Värmdö HC blå Bergelin, Carl TBD
    Vilundaparkens Ishall Wretman, Marcus TBD
2019-12-14 2019-12-14 18:30 18:30 IFK Österåker Vikings HC - Visby-Roma HK Ungdom Haak, Ludvig TBD
    Österåker Sportcentrum Jonsson, Fred TBD
2019-12-15 2019-12-15 14:00 14:00 Hässelby Kälvesta HC - Visby-Roma HK Ungdom TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:30 17:30 IFK Österåker Vikings HC - Saltsjöbadens IF Haak, Ludvig TBD
    Österåker Sportcentrum Jonsson, Fred TBD
U14 Grupp A1, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp A1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 14:30 14:30 Lidingö Vikings HC - AIK gul Lönnquist, Hugo TBD
    Childhoodhallen Åhgren, Axel TBD
2019-12-09 2019-12-09 19:00 19:00 Lidingö Vikings HC - SDE HF svart TBD TBD
    Childhoodhallen Lönnquist, Hugo TBD
  19:30 19:30 Flemingsbergs IK vit - Göta Traneberg IK vit Logge, Erik TBD
    Visättra Ishall Humble, Hugo TBD
2019-12-11 2019-12-11 20:00 20:00 AIK gul - Järfälla HC vit TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
2019-12-14 2019-12-14 16:00 16:00 IFK Täby HC - AIK gul TBD TBD
    Tibble Ishall TBD
  17:00 17:00 SDE HF svart - Flemingsbergs IK vit TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  19:30 19:30 Göta Traneberg IK vit - Bålsta HC Choulepnikov, Christian TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
U14 Grupp A2, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp A2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-10 2019-12-10 19:45 19:45 Södertälje SK - Älta IF svart Jensson, Elliot TBD
    BST -rinken Tegel, Mikael TBD
2019-12-12 2019-12-12 18:00 18:00 Flemingsbergs IK svart - Nacka HK vit Logge, Erik TBD
    Visättra Ishall Humble, Hugo TBD
2019-12-14 2019-12-14 14:00 14:00 Nacka HK vit - Djurgårdens IF Enhörning, Emil TBD
    Nacka Ishall TBD
  14:15 14:15 Älta IF svart - Huddinge IK vit Rensvik, Harry TBD
    Ältahallen Salvini-Lidbeck, Gabriel TBD
U14 Grupp B1, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp B1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 18:30 18:30 Hässelby Kälvesta HC - Sollentuna HC TBD TBD
    Grimsta Ishall Enhörning, Emil TBD
2019-12-12 2019-12-12 20:00 20:00 SDE HF vit - Väsby IK HK TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
2019-12-14 2019-12-14 17:00 17:00 Sollentuna HC - Almtuna IS TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  18:00 18:00 Spånga Hockey vit - SDE HF vit Ryding, Hugo TBD
    Från Stan Hallen Fredriksson, Arvid TBD
2019-12-15 2019-12-15 11:00 11:00 Väsby IK HK - Järfälla HC röd Bergelin, Carl TBD
    Vilundaparkens Ishall Wretman, Marcus TBD
  17:00 17:00 Hässelby Kälvesta HC - IK Waxholm blå Nylander, Mikael TBD
    Grimsta Ishall TBD
U14 Grupp B2, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp B2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 15:30 15:30 Tyresö Hanvikens SK - Trångsunds IF Ring, Joakim TBD
    Tyresö Ishall TBD
2019-12-09 2019-12-09 18:30 18:30 Värmdö HC - Åker/Strängnäs HC TBD TBD
    Ekhallen TBD
2019-12-10 2019-12-10 18:45 18:45 Boo HC vit - Nacka HK svart TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
  19:00 19:00 AIK svart - Tyresö Hanvikens SK Edevärn, Daniel TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
2019-12-13 2019-12-13 19:00 19:00 Trångsunds IF - Viggbyholms IK Salvini-Lidbeck, Gabriel TBD
    Stortorpshallen TBD
2019-12-14 2019-12-14 15:30 15:30 Nacka HK svart - Värmdö HC TBD TBD
    Nacka Ishall TBD
  18:00 18:00 Tyresö Hanvikens SK - Boo HC vit Salvini-Lidbeck, Gabriel TBD
    Fontanahallen Rensvik, Harry TBD
2019-12-15 2019-12-15 15:30 15:30 Viggbyholms IK - AIK svart TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
U14 Grupp C1, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp C1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-11 2019-12-11 20:00 20:00 Ekerö/Skå IK - IK Waxholm vit Persson, Liam TBD
    Vikingahallen TBD
2019-12-12 2019-12-12 19:25 19:25 Vallentuna Rangers HF blå - Wings HC Arlanda Karlsell, Staffan TBD
    Vallentuna Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 14:30 14:30 Spånga Hockey blå - Vallentuna Rangers HF blå Ryding, Hugo TBD
    Från Stan Hallen Fredriksson, Arvid TBD
U14 Grupp C2, Stockholms Ishockeyförbund U14 Grupp C2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 15:35 15:35 Älta IF gul - Huddinge IK röd Segerqvist, Gustaf TBD
    Ältahallen Karmedahl, Stefan TBD
  18:10 18:10 Vallentuna Rangers HF vit - Mälarh/Bre Hockey Garipova, Dasha TBD
    Vallentuna Ishall Lorentzon, Carl TBD
2019-12-10 2019-12-10 19:25 19:25 Vallentuna Rangers HF vit - Älta IF gul TBD TBD
    Vallentuna B-hall TBD
2019-12-12 2019-12-12 19:30 19:30 Haninge Anchors HC - Huddinge IK röd TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  20:00 20:00 FOC Farsta IF - IFK Salem Salvini-Lidbeck, Gabriel TBD
    Farsta Ishall Enhörning, Emil TBD
2019-12-14 2019-12-14 13:39 13:39 IFK Salem - Mälarh/Bre Hockey Enhörning, Emil TBD
    Salems Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 14:15 14:15 Älta IF gul - Haninge Anchors HC Rensvik, Harry TBD
    Ältahallen Salvini-Lidbeck, Gabriel TBD
U13 Grupp A1, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp A1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 18:30 18:30 IFK Täby HC - Göta Traneberg IK röd Tarish, Edward TBD
    Tibble Ishall TBD
  19:10 19:10 Solna Hockey - Ekerö/Skå IK vit Liljestrand, Alfred TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 Falk, Lucas TBD
2019-12-12 2019-12-12 18:00 18:00 SDE HF svart - IFK Täby HC TBD TBD
    Stockhagens Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 11:30 11:30 AIK - Solna Hockey TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
U13 Grupp A2, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp A2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 09:30 09:30 IFK Tumba IK röd - Järna SK Persson, Pontus TBD
    Ishuset Carlsson, Lucas TBD
  12:30 12:30 Södertälje SK - Tyresö Hanvikens SK vit Haglund, Philip TBD
    BST -rinken Loch, Alex TBD
  15:30 15:30 Flemingsbergs IK - Nacka HK vit Jonsson, Patrik TBD
    Visättra Ishall Berggren Johansson, Dennis TBD
2019-12-14 2019-12-14 13:45 13:45 Boo HC vit - Haninge Anchors HC vit TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
2019-12-15 2019-12-15 09:00 09:00 Nacka HK vit - IFK Tumba IK röd TBD TBD
    Nacka Ishall TBD
  13:00 13:00 Tyresö Hanvikens SK vit - Flemingsbergs IK TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  17:00 17:00 Trångsunds IF - Södertälje SK TBD TBD
    Stortorpshallen TBD
U13 Grupp B1, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp B1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 16:00 16:00 Järfälla HC röd - Hässelby Kälvesta HC Johansson, Panda TBD
    Järfälla Ishall Larsson, Liam TBD
  18:30 18:30 Viggbyholms IK röd - Väsby IK HK Linder, Eric TBD
    Jägholmshallen Tornyi, Gabor TBD
2019-12-14 2019-12-14 12:00 12:00 IFK Österåker Vikings HC - IK Waxholm Olofsson, Jesper TBD
    Österåker Sportcentrum Lyckheim, Mattias TBD
2019-12-15 2019-12-15 15:30 15:30 Hässelby Kälvesta HC - Viggbyholms IK röd Nylander, Mikael TBD
    Grimsta Ishall TBD
  16:30 16:30 Väsby IK HK - Lidingö Vikings HC vit Bergelin, Carl TBD
    Vilundaparkens Ishall Garipova, Dasha TBD
U13 Grupp B2, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp B2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 10:30 10:30 Älta IF - Nyköpings SK Ring, Joakim TBD
    Ältahallen Johansson, Peter TBD
  14:45 14:45 Boo HC grön - Nacka HK svart Edin, Andreas TBD
    Björknäs Ishall Göransson, Hugo TBD
  16:00 16:00 IFK Tumba IK vit - Värmdö HC vit Jansson, Mattias TBD
    Ishuset Karlsson, Jakob TBD
2019-12-15 2019-12-15 13:45 13:45 Nacka HK svart - Djurgårdens IF blå TBD TBD
    Nacka Ishall TBD
  13:45 13:45 Värmdö HC vit - Älta IF Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen Olsson, David TBD
U13 Grupp C1, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp C1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 09:30 09:30 Spånga Hockey - Visby-Roma HK Ungdom blå Liljestrand, Alfred TBD
    Från Stan Hallen Brouzell, Kalle TBD
  14:30 14:30 Järfälla HC vit - Visby-Roma HK Ungdom vit Johansson, Panda TBD
    Järfälla Ishall Larsson, Liam TBD
  16:40 16:40 Vallentuna Rangers HF - Sollentuna HC vit Garipova, Dasha TBD
    Vallentuna Ishall Lorentzon, Carl TBD
2019-12-14 2019-12-14 14:00 14:00 Lidingö Vikings HC blå - SDE HF vit TBD TBD
    Childhoodhallen TBD
  18:00 18:00 Göta Traneberg IK vit - Spånga Hockey Choulepnikov, Christian TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
U13 Grupp C2, Stockholms Ishockeyförbund U13 Grupp C2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 12:00 12:00 IFK Salem - Segeltorps IF Berglund, Lars TBD
    Salems Ishall Granelli, Pierre TBD
  12:30 12:30 Huddinge IK - Mälarh/Bre Hockey Efraimsson, Morgan TBD
    Björkängshallen Ollila, Erik TBD
2019-12-14 2019-12-14 16:30 16:30 Tyresö Hanvikens SK röd - Haninge Anchors HC svart TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  17:00 17:00 Saltsjöbadens IF - IFK Salem Hedvall, Theodor TBD
    Saltsjöbadens Ishall Broo, Albin TBD
2019-12-15 2019-12-15 15:15 15:15 Värmdö HC blå - Hammarby IF Sundqvist, Gustav TBD
    Ekhallen Olsson, David TBD
U12 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 12:00 12:00 Väsby IK HK - Solna Hockey/Kista HC Robrandt, Eric TBD
    Vilundaparkens Ishall TBD
  15:30 15:30 Ekerö/SKå IK blå - AIK Sutinen, Felix TBD
    Vikingahallen Enström, Thea TBD
  15:30 15:30 Hässelby Kälvesta HC - Sundbybergs IK Nylander, Mikael TBD
    Grimsta Ishall Hedberg, Joel TBD
2019-12-10 2019-12-10 19:00 19:00 Sundbybergs IK - Göta Traneberg IK röd Andersson, Ludwig TBD
    Tulehallen TBD
2019-12-15 2019-12-15 13:00 13:00 AIK - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 3 TBD
  13:30 13:30 Sollentuna HC blå - Väsby IK HK Ahlzén, Jonathan TBD
    SVEAB Arena Beckman, David TBD
U12 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 13:00 13:00 Lidingö Vikings HC blå - Göta Traneberg IK blå Aspén, Fabian TBD
    Childhoodhallen Franke, Gabriel TBD
  13:30 13:30 Sollentuna HC vit - Brinkens IF röd Ahlzén, Jonathan TBD
    SVEAB Anex Beckman, David TBD
  18:30 18:30 Järfälla HC vit - IFK Täby HC Svart Bergqvist, Ludvig TBD
    Järfälla Ishall Landes, Nils TBD
  10:15 10:15 IFK Österåker Vikings HC - Göta Traneberg IK blå Garipova, Dasha TBD
    Österåker Sportcentrum Pickthall, Victor TBD
  14:30 14:30 Spånga Hockey vit - IFK Österåker Vikings HC Moberg, Oskar TBD
    Från Stan Hallen Westberg, John TBD
2019-12-14 2019-12-14 13:10 13:10 IF Vallentuna BK röd - Järfälla HC vit TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  17:00 17:00 IFK Österåker Vikings HC - Brinkens IF röd Lyckheim, Mattias TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
2019-12-15 2019-12-15 16:00 16:00 IFK Täby HC Svart - Lidingö Vikings HC blå Gidlund, Sixten TBD
    Tibble Ishall TBD
U12 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 15:00 15:00 Lidingö Vikings HC vit - IF Vallentuna BK vit Westberg, Andreas TBD
    Danica Isannex Franke, Gabriel TBD
  15:30 15:30 Brinkens IF vit - Viggbyholms IK From, Felix TBD
    Danicahallen Bengtsson, Måns TBD
2019-12-11 2019-12-11 19:30 19:30 SDE HF - Brinkens IF vit TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
2019-12-14 2019-12-14 18:30 18:30 Viggbyholms IK - IF Vallentuna BK vit TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
2019-12-15 2019-12-15 11:30 11:30 SDE HF - Lidingö Vikings HC vit TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  14:00 14:00 Spånga Hockey blå - IK Waxholm Moberg, Oskar TBD
    Från Stan Hallen Sjölund, Axel TBD
  17:15 17:15 IFK Täby HC vit - Brinkens IF vit Söderberg-Nelson, Jacob TBD
    Tibble Ishall TBD
U12 Grupp 4, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 4, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 13:00 13:00 Ekerö/SKå IK gul - Värmdö HC Persson, Liam TBD
    Allhallen Mählqvist Tistam, Joakim TBD
2019-12-15 2019-12-15 10:15 10:15 Saltsjöbadens IF - Älta IF svart Silfverhielm, Alex TBD
    Saltsjöbadens Ishall Hedvall, Theodor TBD
  10:45 10:45 Värmdö HC - Mälarh/Bre Hockey röd Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen Olsson, David TBD
  14:30 14:30 Tyresö Hanvikens SK röd - Nacka HK svart TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  16:15 16:15 Boo HC grön - FOC Farsta IF vit TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
U12 Grupp 5, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 5, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 14:15 14:15 Älta IF gul - Nacka HK vit Segerqvist, Gustaf TBD
    Ältahallen Karmedahl, Stefan TBD
  14:30 14:30 Tyresö Hanvikens SK vit - FOC Farsta IF blå Hellman Johansson, Castor TBD
    Fontanahallen Fernström Briasoulis, Alexander TBD
2019-12-14 2019-12-14 14:00 14:00 FOC Farsta IF blå - Älta IF gul Carrasco C, Daniel TBD
    Farsta Ishall Zackrisson, Oscar TBD
2019-12-15 2019-12-15 13:30 13:30 Haninge Anchors HC vit - Tyresö Hanvikens SK vit TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  14:45 14:45 Boo HC vit - IFK Tumba IK vit TBD TBD
    Björknäs Ishall TBD
U12 Grupp 6, Stockholms Ishockeyförbund U12 Grupp 6, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 12:00 12:00 IFK Tumba IK röd - Haninge Anchors HC svart Persson, Pontus TBD
    Ishuset Karlsson, Jakob TBD
  15:30 15:30 Trångsunds IF - Tullinge TP HC Bälter, Victor TBD
    Stortorpshallen Claeson, Leo TBD
2019-12-14 2019-12-14 12:00 12:00 IFK Salem - Huddinge IK röd Enhörning, Emil TBD
    Salems Ishall TBD
  13:30 13:30 Haninge Anchors HC svart - Trångsunds IF TBD TBD
    Haribo hallen TBD
U11 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 14:00 14:00 Sollentuna HC blå - IK Waxholm blå Pettersson, Emil TBD
    Bioteriahallen TBD
  15:05 15:05 Sollentuna HC vit - Viggbyholms IK vit TBD TBD
    SVEAB Arena TBD
  15:05 15:05 Järfälla HC röd - Solna Hockey vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:10 15:10 IFK Österåker Vikings HC blå - AIK gul Berg, Anton TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:10 15:10 Ekerö/Skå IK blå - Lidingö Vikings HC svart Ellsäter, Vincent TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:25 15:25 Sollentuna HC vit - Järfälla HC röd TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:25 15:25 Viggbyholms IK vit - Solna Hockey vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:40 15:40 IFK Österåker Vikings HC blå - Ekerö/Skå IK blå Berg, Anton TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:40 15:40 AIK gul - Lidingö Vikings HC svart Ellsäter, Vincent TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:45 15:45 Sollentuna HC vit - Solna Hockey vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:45 15:45 Viggbyholms IK vit - Järfälla HC röd TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  16:10 16:10 IFK Österåker Vikings HC blå - Lidingö Vikings HC svart Berg, Anton TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  16:10 16:10 AIK gul - Ekerö/Skå IK blå Ellsäter, Vincent TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  17:00 17:00 Viggbyholms IK röd - Väsby IK HK vit Skugge, Markus TBD
    Jägholmshallen TBD
  17:00 17:00 IFK Täby HC vit - Brinkens IF röd Svahn, Calle TBD
    Jägholmshallen TBD
  17:20 17:20 Viggbyholms IK röd - IFK Täby HC vit Skugge, Markus TBD
    Jägholmshallen TBD
  17:20 17:20 Väsby IK HK vit - Brinkens IF röd Svahn, Calle TBD
    Jägholmshallen TBD
  17:40 17:40 Viggbyholms IK röd - Brinkens IF röd Skugge, Markus TBD
    Jägholmshallen TBD
  17:40 17:40 Väsby IK HK vit - IFK Täby HC vit Svahn, Calle TBD
    Jägholmshallen TBD
U11 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 09:50 09:50 Brinkens IF gul - Tyresö Hanvikens SK svart Skarin, Vincent TBD
    Fontanahallen TBD
  09:50 09:50 Ekerö/Skå IK vit - Boo HC grön Stener, Elias TBD
    Fontanahallen TBD
  10:15 10:15 Brinkens IF gul - Ekerö/Skå IK vit Skarin, Vincent TBD
    Fontanahallen TBD
  10:15 10:15 Tyresö Hanvikens SK svart - Boo HC grön Stener, Elias TBD
    Fontanahallen TBD
  10:40 10:40 Brinkens IF gul - Boo HC grön Skarin, Vincent TBD
    Fontanahallen TBD
  10:40 10:40 Tyresö Hanvikens SK svart - Ekerö/Skå IK vit Stener, Elias TBD
    Fontanahallen TBD
  11:00 11:00 Ekerö/Skå IK gul - Lidingö Vikings HC vit Arledal, Viggo TBD
    Allhallen TBD
  11:00 11:00 Brinkens IF grön - Älta IF vit Axelson, Ludvig TBD
    Allhallen TBD
  11:25 11:25 Ekerö/Skå IK gul - Brinkens IF grön Arledal, Viggo TBD
    Allhallen TBD
  11:30 11:30 IFK Österåker Vikings HC röd - Lidingö Vikings HC blå Wennberg, Axel TBD
    Danica Isannex TBD
  11:30 11:30 Trångsunds IF vit - Värmdö HC blå Blom, Elliot TBD
    Danica Isannex TBD
  11:50 11:50 Ekerö/Skå IK gul - Älta IF vit Arledal, Viggo TBD
    Allhallen TBD
  11:55 11:55 IFK Österåker Vikings HC röd - Trångsunds IF vit Wennberg, Axel TBD
    Danica Isannex TBD
  11:55 11:55 Lidingö Vikings HC blå - Värmdö HC blå Blom, Elliot TBD
    Danica Isannex TBD
  12:20 12:20 IFK Österåker Vikings HC röd - Värmdö HC blå Blom, Elliot TBD
    Danica Isannex TBD
  12:20 12:20 Lidingö Vikings HC blå - Trångsunds IF vit Wennberg, Axel TBD
    Danica Isannex TBD
  16:30 16:30 SDE HF röd - Järfälla HC blå Meineche, Matilde TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  16:30 16:30 FOC Farsta IF vit - Solna Hockey orange Danielsson, Aston TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  16:55 16:55 SDE HF röd - FOC Farsta IF vit Danielsson, Aston TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  16:55 16:55 Järfälla HC blå - Solna Hockey orange Meineche, Matilde TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  17:20 17:20 SDE HF röd - Solna Hockey orange Danielsson, Aston TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  17:20 17:20 Järfälla HC blå - FOC Farsta IF vit Meineche, Matilde TBD
    Stockhagens Uterink TBD
U11 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund U11 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 08:30 08:30 IFK Tumba IK röd - Huddinge IK röd Molldén, Isac TBD
    Fontanahallen TBD
  08:30 08:30 Tyresö Hanvikens SK vit - Haninge Anchors HC vit Brolin, William TBD
    Fontanahallen TBD
  08:55 08:55 IFK Tumba IK röd - Tyresö Hanvikens SK vit Molldén, Isac TBD
    Fontanahallen TBD
  08:55 08:55 Huddinge IK röd - Haninge Anchors HC vit Brolin, William TBD
    Fontanahallen TBD
  09:00 09:00 Nacka HK svart - Trångsunds IF blå Buredal, Gustav TBD
    Nacka Ishall TBD
  09:00 09:00 Flemingsbergs IK - Värmdö HC svart TBD TBD
    Nacka Ishall TBD
  09:20 09:20 IFK Tumba IK röd - Haninge Anchors HC vit Molldén, Isac TBD
    Fontanahallen TBD
  09:20 09:20 Huddinge IK röd - Tyresö Hanvikens SK vit Brolin, William TBD
    Fontanahallen TBD
  09:25 09:25 Nacka HK svart - Flemingsbergs IK Buredal, Gustav TBD
    Nacka Ishall TBD
  09:25 09:25 Trångsunds IF blå - Värmdö HC svart TBD TBD
    Nacka Ishall TBD
  09:50 09:50 Nacka HK svart - Värmdö HC svart Buredal, Gustav TBD
    Nacka Ishall TBD
  09:50 09:50 Trångsunds IF blå - Flemingsbergs IK TBD TBD
    Nacka Ishall TBD
  10:00 10:00 Nacka HK vit - IFK Salem gul Gustavsson, Leon TBD
    SDC-hallen TBD
  10:00 10:00 Mälarh/Bre Hockey vit - Saltsjöbadens IF blå Klint, Johannes TBD
    SDC-hallen TBD
  10:30 10:30 Nacka HK vit - Mälarh/Bre Hockey vit Gustavsson, Leon TBD
    SDC-hallen TBD
  10:30 10:30 IFK Salem gul - Saltsjöbadens IF blå Klint, Johannes TBD
    SDC-hallen TBD
  10:45 10:45 Värmdö HC vit - Djurgårdens IF blå Lind, Kevin TBD
    Ekhallen TBD
  10:45 10:45 Huddinge IK vit - Älta IF gul TBD TBD
    Ekhallen TBD
  11:00 11:00 Nacka HK vit - Saltsjöbadens IF blå Gustavsson, Leon TBD
    SDC-hallen TBD
  11:00 11:00 IFK Salem gul - Mälarh/Bre Hockey vit Klint, Johannes TBD
    SDC-hallen TBD
  11:20 11:20 Värmdö HC vit - Älta IF gul Lind, Kevin TBD
    Ekhallen TBD
  11:20 11:20 Djurgårdens IF blå - Huddinge IK vit TBD TBD
    Ekhallen TBD
  11:45 11:45 Värmdö HC vit - Huddinge IK vit Lind, Kevin TBD
    Ekhallen TBD
  11:45 11:45 Djurgårdens IF blå - Älta IF gul TBD TBD
    Ekhallen TBD
  13:00 13:00 IFK Tumba IK vit - Haninge Anchors HC svart Persson, Pontus TBD
    Folkets Hall TBD
  13:00 13:00 Nynäshamns IF HC blå - Mälarh/Bre Hockey röd Larsson, Zach TBD
    Folkets Hall TBD
  13:25 13:25 IFK Tumba IK vit - Nynäshamns IF HC blå Peters, Jesper TBD
    Folkets Hall TBD
  13:25 13:25 Haninge Anchors HC svart - Mälarh/Bre Hockey röd Larsson, Zach TBD
    Folkets Hall TBD
  13:55 13:55 IFK Tumba IK vit - Mälarh/Bre Hockey röd Peters, Jesper TBD
    Folkets Hall TBD
  13:55 13:55 Haninge Anchors HC svart - Nynäshamns IF HC blå Larsson, Zach TBD
    Folkets Hall TBD
U10 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-14 2019-12-14 10:00 10:00 Viggbyholms IK vit - Spånga Hockey vit TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:00 10:00 Solna Hockey svart - IF Vallentuna BK röd TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:25 10:25 Viggbyholms IK vit - Solna Hockey svart TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:25 10:25 IF Vallentuna BK röd - Spånga Hockey vit TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:50 10:50 Viggbyholms IK vit - IF Vallentuna BK röd TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  10:50 10:50 Solna Hockey svart - Spånga Hockey vit TBD TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:10 15:10 Solna Hockey Orange - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  15:10 15:10 Brinkens IF röd - IK Waxholm blå TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  15:10 15:10 IFK Österåker Vikings HC blå - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:10 15:10 Järfälla HC vit - Viggbyholms IK röd TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:30 15:30 Solna Hockey Orange - Brinkens IF röd TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  15:30 15:30 IK Waxholm blå - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  15:40 15:40 IFK Österåker Vikings HC blå - Järfälla HC vit TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:40 15:40 Viggbyholms IK röd - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  15:50 15:50 Solna Hockey Orange - IK Waxholm blå TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  15:50 15:50 Brinkens IF röd - Vallentuna Rangers HF vit TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  16:10 16:10 IFK Österåker Vikings HC blå - Viggbyholms IK röd TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  16:10 16:10 Järfälla HC vit - IFK Täby HC vit TBD TBD
    Österåker Sportcentrum TBD
  16:30 16:30 SDE HF röd - IFK Täby HC svart TBD TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  16:55 16:55 IFK Täby HC svart - Spånga Hockey blå TBD TBD
    Stockhagens Uterink TBD
  17:20 17:20 SDE HF röd - Spånga Hockey blå TBD TBD
    Stockhagens Uterink TBD
2019-12-15 2019-12-15 15:20 15:20 SDE HF blå - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:40 15:40 SDE HF blå - Lidingö Vikings HC vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:40 15:40 Sollentuna HC vit - IFK Österåker Vikings HC vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  16:00 16:00 SDE HF blå - Sollentuna HC vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
U10 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-14 2019-12-14 08:30 08:30 Lidingö Vikings HC röd - Sollentuna HC röd TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 Brinkens IF gul - Trångsunds IF röd TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 Lidingö Vikings HC röd - Brinkens IF gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 Sollentuna HC röd - Trångsunds IF röd TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 Lidingö Vikings HC röd - Trångsunds IF röd TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  08:30 08:30 Sollentuna HC röd - Brinkens IF gul TBD TBD
    Danica Isannex TBD
  09:30 09:30 Boo HC grön - Boo HC vit TBD TBD
    Husby Ishall TBD
  09:30 09:30 AIK gul - Älta IF gul TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
  09:30 09:30 Värmdö HC svart - Flemingsbergs IK TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
  09:55 09:55 AIK gul - Värmdö HC svart TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
  09:55 09:55 Älta IF gul - Flemingsbergs IK TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
  10:25 10:25 AIK gul - Flemingsbergs IK TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
  10:25 10:25 Älta IF gul - Värmdö HC svart TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 1 TBD
  14:05 14:05 Sollentuna HC svart - Älta IF svart TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:05 14:05 SDE HF vit - Tyresö Hanvikens SK röd TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:25 14:25 Sollentuna HC svart - Tyresö Hanvikens SK röd TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:25 14:25 SDE HF vit - Älta IF svart TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:45 14:45 Sollentuna HC svart - SDE HF vit TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  14:45 14:45 Tyresö Hanvikens SK röd - Älta IF svart TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  15:00 15:00 Huddinge IK blå - Tyresö Hanvikens SK vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  15:30 15:30 Saltsjöbadens IF gul - Solna Hockey vit Jehander, Hannah TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  15:30 15:30 SDE HF gul - Järfälla HC gul TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  15:30 15:30 Huddinge IK blå - Lidingö Vikings HC svart TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  15:30 15:30 Tyresö Hanvikens SK vit - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  15:55 15:55 Saltsjöbadens IF gul - SDE HF gul Jehander, Hannah TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  15:55 15:55 Solna Hockey vit - Järfälla HC gul TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  16:00 16:00 Huddinge IK blå - Sundbybergs IK vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  16:00 16:00 Tyresö Hanvikens SK vit - Lidingö Vikings HC svart TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  16:20 16:20 Saltsjöbadens IF gul - Järfälla HC gul TBD TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  16:20 16:20 Solna Hockey vit - SDE HF gul Jehander, Hannah TBD
    Enebybergs Ishall TBD
  16:30 16:30 AIK svart - Järfälla HC blå TBD TBD
    Kärrtorps IP TBD
  17:00 17:00 AIK svart - Brinkens IF grön TBD TBD
    Kärrtorps IP TBD
2019-12-15 2019-12-15 08:05 08:05 Ekerö/Skå IK gul - Göta Traneberg IK blå Rex, Vera TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  08:05 08:05 Väsby IK HK - IF Vallentuna BK gul Ross, Kayla TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  08:30 08:30 Ekerö/Skå IK gul - Väsby IK HK Ross, Kayla TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  08:30 08:30 Göta Traneberg IK blå - IF Vallentuna BK gul Rex, Vera TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  08:55 08:55 Ekerö/Skå IK gul - IF Vallentuna BK gul Rex, Vera TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
  08:55 08:55 Göta Traneberg IK blå - Väsby IK HK Ross, Kayla TBD
    Stora Mossen B-hallen TBD
U10 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund U10 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-14 2019-12-14 09:15 09:15 Boo HC svart - Segeltorps IF vit Grünberger, Pontus TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:15 09:15 Djurgårdens IF vit - IFK Salem vit Anjou, Oliver TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:15 09:15 Nacka HK svart - IFK Tumba IK röd TBD TBD
    Nacka B-hall TBD
  09:15 09:15 Älta IF vit - Mälarh/Bre Hockey vit TBD TBD
    Nacka B-hall TBD
  09:40 09:40 Boo HC svart - Djurgårdens IF vit Grünberger, Pontus TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:40 09:40 IFK Salem vit - Segeltorps IF vit Anjou, Oliver TBD
    Björknäs Ishall TBD
  09:40 09:40 Nacka HK svart - Älta IF vit TBD TBD
    Nacka B-hall TBD
  09:40 09:40 Mälarh/Bre Hockey vit - IFK Tumba IK röd TBD TBD
    Nacka B-hall TBD
  10:05 10:05 Boo HC svart - IFK Salem vit Grünberger, Pontus TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:05 10:05 Djurgårdens IF vit - Segeltorps IF vit Anjou, Oliver TBD
    Björknäs Ishall TBD
  10:05 10:05 Nacka HK svart - Mälarh/Bre Hockey vit TBD TBD
    Nacka B-hall TBD
  10:05 10:05 Älta IF vit - IFK Tumba IK röd TBD TBD
    Nacka B-hall TBD
  10:50 10:50 Saltsjöbadens IF blå - Tullinge TP HC blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  10:50 10:50 Nacka HK vit - Huddinge IK vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  11:15 11:15 Saltsjöbadens IF blå - Nacka HK vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  11:15 11:15 Huddinge IK vit - Tullinge TP HC blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  11:40 11:40 Saltsjöbadens IF blå - Huddinge IK vit TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  11:40 11:40 Nacka HK vit - Tullinge TP HC blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  12:10 12:10 Saltsjöbadens IF vit - Nynäshamns IF HC blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  12:10 12:10 Boo HC gul - Tyresö Hanvikens SK gul TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  12:35 12:35 Saltsjöbadens IF vit - Boo HC gul TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  12:35 12:35 Tyresö Hanvikens SK gul - Nynäshamns IF HC blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  13:00 13:00 Saltsjöbadens IF vit - Tyresö Hanvikens SK gul TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  13:00 13:00 Boo HC gul - Nynäshamns IF HC blå TBD TBD
    Saltsjöbadens Ishall TBD
  14:00 14:00 Trångsunds IF vit - Haninge Anchors HC vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  14:00 14:00 Tyresö Hanvikens SK svart - Nynäshamns IF HC vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  14:30 14:30 Trångsunds IF vit - Tyresö Hanvikens SK svart TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  14:30 14:30 Haninge Anchors HC vit - Nynäshamns IF HC vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  15:00 15:00 Trångsunds IF vit - Nynäshamns IF HC vit TBD TBD
    Fontanahallen TBD
  15:00 15:00 Haninge Anchors HC vit - Tyresö Hanvikens SK svart TBD TBD
    Fontanahallen TBD
2019-12-15 2019-12-15 09:15 09:15 Värmdö HC blå - Tullinge TP HC vit Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen TBD
  09:15 09:15 Djurgårdens IF blå - Trångsunds IF blå Olsson, David TBD
    Ekhallen TBD
  09:40 09:40 Värmdö HC blå - Djurgårdens IF blå Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen TBD
  09:40 09:40 Trångsunds IF blå - Tullinge TP HC vit Olsson, David TBD
    Ekhallen TBD
  10:05 10:05 Värmdö HC blå - Trångsunds IF blå Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen TBD
  10:05 10:05 Djurgårdens IF blå - Tullinge TP HC vit Olsson, David TBD
    Ekhallen TBD
  10:30 10:30 IFK Salem grön - Mälarh/Bre Hockey röd TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  10:30 10:30 Haninge Anchors HC svart - FOC Farsta IF blå Wikström, Joel TBD
    Salems Ishall TBD
  11:00 11:00 IFK Salem grön - Haninge Anchors HC svart TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  11:00 11:00 FOC Farsta IF blå - Mälarh/Bre Hockey röd Wikström, Joel TBD
    Salems Ishall TBD
  11:30 11:30 IFK Salem grön - FOC Farsta IF blå TBD TBD
    Salems Ishall TBD
  11:30 11:30 Haninge Anchors HC svart - Mälarh/Bre Hockey röd Wikström, Joel TBD
    Salems Ishall TBD
U9 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 08:00 08:00 IFK Täby HC svart - IFK Täby HC vit Kajsten, Oskar TBD
    Tibble Ishall TBD
  08:00 08:00 Göta Traneberg IK röd - Väsby IK HK vit Tyberg, William TBD
    Tibble Ishall TBD
  08:20 08:20 IFK Täby HC svart - Göta Traneberg IK röd Kajsten, Oskar TBD
    Tibble Ishall TBD
  08:20 08:20 IFK Täby HC vit - Väsby IK HK vit Tyberg, William TBD
    Tibble Ishall TBD
  08:40 08:40 IFK Täby HC svart - Väsby IK HK vit Kajsten, Oskar TBD
    Tibble Ishall TBD
  08:40 08:40 IFK Täby HC vit - Göta Traneberg IK röd Tyberg, William TBD
    Tibble Ishall TBD
  15:30 15:30 Vallentuna Rangers HF vit - Sollentuna HC blå Majuri, Philip TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:30 15:30 Viggbyholms IK röd - IK Waxholm blå Heinrich, Oliver TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:30 15:30 IFK Täby HC svart - IK Waxholm vit Skugge, Markus TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:55 15:55 Spånga Hockey vit - Sollentuna HC blå Majuri, Philip TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  15:55 15:55 Viggbyholms IK röd - IFK Täby HC svart Heinrich, Oliver TBD
    Jägholmshallen TBD
  15:55 15:55 IK Waxholm blå - IK Waxholm vit Skugge, Markus TBD
    Jägholmshallen TBD
  16:20 16:20 Spånga Hockey vit - Vallentuna Rangers HF vit Majuri, Philip TBD
    Vallentuna B-hall TBD
  16:20 16:20 Viggbyholms IK röd - IK Waxholm vit Heinrich, Oliver TBD
    Jägholmshallen TBD
  16:20 16:20 IK Waxholm blå - IFK Täby HC svart Skugge, Markus TBD
    Jägholmshallen TBD
  17:00 17:00 Hässelby Kälvesta HC svart - IFK Österåker Vikings HC blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:00 17:00 Sollentuna HC vit - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:25 17:25 Hässelby Kälvesta HC svart - Sollentuna HC vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:25 17:25 IFK Österåker Vikings HC blå - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:50 17:50 Hässelby Kälvesta HC svart - Vallentuna Rangers HF blå TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
  17:50 17:50 IFK Österåker Vikings HC blå - Sollentuna HC vit TBD TBD
    Grimsta Ishall TBD
U9 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 09:00 09:00 IFK Täby HC röd - Sundbybergs IK vit Jansson, Hugo TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:00 09:00 Extra lag U9 5 Gr 2 - Älta IF gul Jia, Mochu TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:00 09:00 Ekerö IK gul - Lidingö Vikings HC blå Arledal, Viggo TBD
    Allhallen TBD
  09:15 09:15 Järfälla HC vit - AIK gul TBD TBD
    Ekhallen TBD
  09:15 09:15 IFK Täby HC grå - Värmdö HC vit Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen TBD
  09:20 09:20 IFK Täby HC röd - Extra lag U9 5 Gr 2 Jansson, Hugo TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:20 09:20 Sundbybergs IK vit - Älta IF gul Jia, Mochu TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:25 09:25 Ekerö IK gul - Göta Traneberg IK blå Axelson, Ludvig TBD
    Allhallen TBD
  09:40 09:40 Järfälla HC vit - IFK Täby HC grå Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen TBD
  09:40 09:40 AIK gul - Värmdö HC vit Olsson, David TBD
    Ekhallen TBD
  09:40 09:40 IFK Täby HC röd - Älta IF gul Jia, Mochu TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:40 09:40 Sundbybergs IK vit - Extra lag U9 5 Gr 2 Jansson, Hugo TBD
    Tibble Ishall TBD
  09:50 09:50 Ekerö IK gul - Värmdö HC blå Axelson, Ludvig TBD
    Allhallen TBD
  10:05 10:05 Järfälla HC vit - Värmdö HC vit Sahlin, Hugo TBD
    Ekhallen TBD
  10:05 10:05 AIK gul - IFK Täby HC grå Olsson, David TBD
    Ekhallen TBD
  12:30 12:30 Extra lag U9 2 Gr 2 - Huddinge IK blå Zaid Halhoul, Mohammed TBD
    Husby Ishall TBD
  12:30 12:30 Kista HC - Nacka HK blå Makalo, Boto TBD
    Husby Ishall TBD
  13:00 13:00 Extra lag U9 2 Gr 2 - Kista HC Zaid Halhoul, Mohammed TBD
    Husby Ishall TBD
  13:00 13:00 Huddinge IK blå - Nacka HK blå Makalo, Boto TBD
    Husby Ishall TBD
  13:30 13:30 Extra lag U9 2 Gr 2 - Nacka HK blå Makalo, Boto TBD
    Husby Ishall TBD
  13:30 13:30 Huddinge IK blå - Kista HC Zaid Halhoul, Mohammed TBD
    Husby Ishall TBD
  17:20 17:20 Solna Hockey - Trångsunds IF röd Mashnin, Tima TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 Hellmin Larsson, Malte TBD
  17:20 17:20 Boo HC vit - SDE HF blå TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
  17:40 17:40 Solna Hockey - SDE HF blå Mashnin, Tima TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 Hellmin Larsson, Malte TBD
  17:40 17:40 Trångsunds IF röd - Boo HC vit Mashnin, Tima TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 Hellmin Larsson, Malte TBD
  18:00 18:00 Solna Hockey - Boo HC vit Mashnin, Tima TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 Hellmin Larsson, Malte TBD
  18:00 18:00 Trångsunds IF röd - SDE HF blå Mashnin, Tima TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 Hellmin Larsson, Malte TBD
2019-12-15 2019-12-15 14:55 14:55 Boo HC grön - AIK svart TBD TBD
    Järfälla Ishall TBD
  15:20 15:20 Boo HC grön - Tyresö Hanvikens SK gul TBD TBD
    Järfälla Ishall TBD
U9 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund U9 Grupp 3, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 08:00 08:00 Saltsjöbadens IF vit - Älta IF svart Edgrim, Patrik TBD
    Folkets Hall TBD
  08:00 08:00 Extra lag U9 7 Gr 3 - Nynäshamns IF HC Müller, Johannes TBD
    Folkets Hall TBD
  08:15 08:15 Huddinge IK vit - Djurgårdens IF blå Dahl, Linus TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  08:15 08:15 Segeltorps IF vit - Boo HC gul Dani, Alexander TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  08:30 08:30 Saltsjöbadens IF vit - Extra lag U9 7 Gr 3 Edgrim, Patrik TBD
    Folkets Hall TBD
  08:30 08:30 Älta IF svart - Nynäshamns IF HC Müller, Johannes TBD
    Folkets Hall TBD
  08:40 08:40 Huddinge IK vit - Segeltorps IF vit Dahl, Linus TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  08:40 08:40 Djurgårdens IF blå - Boo HC gul Dani, Alexander TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  09:00 09:00 Saltsjöbadens IF vit - Nynäshamns IF HC Edgrim, Patrik TBD
    Folkets Hall TBD
  09:00 09:00 Älta IF svart - Extra lag U9 7 Gr 3 Müller, Johannes TBD
    Folkets Hall TBD
  09:05 09:05 Huddinge IK vit - Boo HC gul Dahl, Linus TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  09:05 09:05 Djurgårdens IF blå - Segeltorps IF vit Dani, Alexander TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  09:45 09:45 Huddinge IK röd - Boo HC svart Högblom, William TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  09:45 09:45 Saltsjöbadens IF blå - Nacka HK vit Ekman, Elliot TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:10 10:10 Huddinge IK röd - Saltsjöbadens IF blå Högblom, William TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:10 10:10 Boo HC svart - Nacka HK vit Ekman, Elliot TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:35 10:35 Huddinge IK röd - Nacka HK vit Högblom, William TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  10:35 10:35 Boo HC svart - Saltsjöbadens IF blå Ekman, Elliot TBD
    Björkängshallens B-hall TBD
  13:30 13:30 Haninge Anchors HC svart - IFK Salem Westlund, Wilma TBD
    Haribo hallen TBD
  13:30 13:30 Extra lag U9 9 Gr 3 - Tyresö Hanvikens SK vit Carling, Moa TBD
    Haribo hallen TBD
  13:50 13:50 Haninge Anchors HC svart - Tyresö Hanvikens SK vit Westlund, Wilma TBD
    Haribo hallen TBD
  13:50 13:50 IFK Salem - Extra lag U9 9 Gr 3 Carling, Moa TBD
    Haribo hallen TBD
  14:00 14:00 Tyresö Hanvikens SK röd - Trångsunds IF Bälter, Victor TBD
    Stortorpshallen TBD
  14:00 14:00 Djurgårdens IF vit - Mälarh/Bre Hockey röd Claeson, Leo TBD
    Stortorpshallen TBD
  14:10 14:10 Tullinge TP HC - Mälarh/Bre Hockey vit Clementsson, Kian TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  14:10 14:10 FOC Farsta IF vit - FOC Farsta IF blå Ekberg, Axel TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  14:10 14:10 Haninge Anchors HC svart - Extra lag U9 9 Gr 3 Carling, Moa TBD
    Haribo hallen TBD
  14:10 14:10 IFK Salem - Tyresö Hanvikens SK vit Westlund, Wilma TBD
    Haribo hallen TBD
  14:25 14:25 Tyresö Hanvikens SK röd - Mälarh/Bre Hockey röd Bälter, Victor TBD
    Stortorpshallen TBD
  14:25 14:25 Trångsunds IF - Djurgårdens IF vit Claeson, Leo TBD
    Stortorpshallen TBD
  14:35 14:35 Tullinge TP HC - FOC Farsta IF vit Clementsson, Kian TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  14:35 14:35 Mälarh/Bre Hockey vit - FOC Farsta IF blå Ekberg, Axel TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  14:50 14:50 Tyresö Hanvikens SK röd - Djurgårdens IF vit Bälter, Victor TBD
    Stortorpshallen TBD
  14:50 14:50 Trångsunds IF - Mälarh/Bre Hockey röd Claeson, Leo TBD
    Stortorpshallen TBD
  15:00 15:00 Tullinge TP HC - FOC Farsta IF blå Clementsson, Kian TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  15:00 15:00 Mälarh/Bre Hockey vit - FOC Farsta IF vit Ekberg, Axel TBD
    Fastighetsbyråns ishall TBD
  15:30 15:30 Haninge Anchors HC vit - Värmdö HC svart Forslund, Emil TBD
    Haribo hallen TBD
  15:30 15:30 IFK Tumba IK vit - Nacka HK svart Westlund, Wilma TBD
    Haribo hallen TBD
  15:50 15:50 Haninge Anchors HC vit - IFK Tumba IK vit Forslund, Emil TBD
    Haribo hallen TBD
  15:50 15:50 Värmdö HC svart - Nacka HK svart Westlund, Wilma TBD
    Haribo hallen TBD
  16:10 16:10 Haninge Anchors HC vit - Nacka HK svart Forslund, Emil TBD
    Haribo hallen TBD
  16:10 16:10 IFK Tumba IK vit - Värmdö HC svart Westlund, Wilma TBD
    Haribo hallen TBD
FA Stockholm, Stockholms Ishockeyförbund FA Stockholm, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 14:00 14:00 Hässelby Kälvesta HC - SDE HF Robrandt, Eric TBD
    Grimsta Ishall Nylander, Mikael TBD
  14:00 14:00 Ekerö IK/Skå IK Göta Tranebergs IK - Järna SK Stafström, Lennart TBD
    Vikingahallen Enström, Thea TBD
  17:30 17:30 Haninge Anchors HC - IF Vallentuna BK/Väsby IK Robrandt, Eric TBD
    Haribo hallen Cedermark, Patrik TBD
  10:30 10:30 Sollentuna HC - Södertälje SK Jonsson, Fred TBD
    SVEAB Anex Enhörning, Emil TBD
2019-12-15 2019-12-15 10:00 10:00 SDE HF - Ekerö IK/Skå IK Göta Tranebergs IK Okonor, Daniel TBD
    Enebybergs Ishall Ahlforn, Patrik TBD
  12:15 12:15 Värmdö HC - Sollentuna HC Thorén, Oliver TBD
    Ekhallen Grönberg, Rasmus TBD
  12:30 12:30 Järna SK - Haninge Anchors HC Johnson, Simon TBD
    Järna Ishall Klingvall, Axel TBD
  14:00 14:00 Södertälje SK - IF Vallentuna BK/Väsby IK Jensson, Elliot TBD
    BST -rinken Haglund, Philip TBD
FB poolspel, Stockholms Ishockeyförbund FB poolspel, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-14 2019-12-14 11:20 11:20 Sollentuna HC - Ekerö/Skå IK TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  11:20 11:20 Södertälje SK gul - Extra lag FB 3 TBD TBD
    SVEAB Arena TBD
  11:40 11:40 Sollentuna HC - Södertälje SK gul TBD TBD
    SVEAB Arena TBD
  11:40 11:40 Ekerö/Skå IK - Extra lag FB 3 TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  12:00 12:00 Sollentuna HC - Extra lag FB 3 TBD TBD
    SVEAB Anex TBD
  12:00 12:00 Ekerö/Skå IK - Södertälje SK gul TBD TBD
    SVEAB Arena TBD
  16:15 16:15 IF Vallentuna BK - Sundbybergs IK TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  16:15 16:15 Hässelby Kälvesta HC - Värmdö HC Åberg, Tindra TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  16:40 16:40 IF Vallentuna BK - Hässelby Kälvesta HC Åberg, Tindra TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  16:40 16:40 Sundbybergs IK - Värmdö HC TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  17:05 17:05 IF Vallentuna BK - Värmdö HC Åberg, Tindra TBD
    Vallentuna Ishall TBD
  17:05 17:05 Sundbybergs IK - Hässelby Kälvesta HC TBD TBD
    Vallentuna Ishall TBD
FC poolspel , Stockholms Ishockeyförbund FC poolspel , Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 09:00 09:00 Älta IF gul - Djurgårdens IF/Brinkens IF Sydenhag, Elina TBD
    Ältahallen TBD
  09:00 09:00 Södertälje SK - Extra lag FC 1 Karlsson, Tova TBD
    Ältahallen TBD
  09:25 09:25 Älta IF gul - Södertälje SK Sydenhag, Elina TBD
    Ältahallen TBD
  09:25 09:25 Djurgårdens IF/Brinkens IF - Extra lag FC 1 Karlsson, Tova TBD
    Ältahallen TBD
  09:50 09:50 Älta IF gul - Extra lag FC 1 Sydenhag, Elina TBD
    Ältahallen TBD
  09:50 09:50 Djurgårdens IF/Brinkens IF - Södertälje SK Karlsson, Tova TBD
    Ältahallen TBD
  12:40 12:40 Järna SK - Göta Traneberg IK Dengg, Hugo TBD
    Järna Ishall Jarnulf, Oscar TBD
  12:40 12:40 Haninge Anchors HC - Nacka HK Dengg, Hugo TBD
    Järna Ishall Jarnulf, Oscar TBD
  13:00 13:00 Tyresö Hanvikens SK röd - Älta IF svart Karlsson, Tova TBD
    Fontanahallen TBD
  13:00 13:00 Värmdö HC - IF Vallentuna BK Andersson, Melvin TBD
    Fontanahallen TBD
  13:00 13:00 Järna SK - Haninge Anchors HC Dengg, Hugo TBD
    Järna Ishall Jarnulf, Oscar TBD
  13:00 13:00 Göta Traneberg IK - Nacka HK Dengg, Hugo TBD
    Järna Ishall Jarnulf, Oscar TBD
  13:20 13:20 Järna SK - Nacka HK Dengg, Hugo TBD
    Järna Ishall Jarnulf, Oscar TBD
  13:20 13:20 Göta Traneberg IK - Haninge Anchors HC Dengg, Hugo TBD
    Järna Ishall Jarnulf, Oscar TBD
  13:25 13:25 Tyresö Hanvikens SK röd - Värmdö HC Karlsson, Tova TBD
    Fontanahallen TBD
  13:25 13:25 Älta IF svart - IF Vallentuna BK Andersson, Melvin TBD
    Fontanahallen TBD
  13:50 13:50 Tyresö Hanvikens SK röd - IF Vallentuna BK Karlsson, Tova TBD
    Fontanahallen TBD
  13:50 13:50 Älta IF svart - Värmdö HC Andersson, Melvin TBD
    Fontanahallen TBD
Damer Rekreation Div 1, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 1, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 18:30 18:30 Ekerö IK Cougars - Trångsund Queens 1 Stafström, Lennart TBD
    Vikingahallen Persson, Liam TBD
2019-12-14 2019-12-14 13:00 13:00 Trångsund Queens 1 - Rimbo Ladies TBD TBD
    Stortorpshallen TBD
2019-12-15 2019-12-15 17:30 17:30 Haninge Anchors HC Dam B - Älta Tigers TBD TBD
    Haribo hallen TBD
  19:30 19:30 Tyresö/Hanviken Diamonds - Ekerö IK Cougars Ringman, Conny TBD
    Tyresö Ishall TBD
Damer Rekreation Div 2, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 2, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-14 2019-12-14 08:00 08:00 Trångsunds Queens 2 - Sollentuna HC TBD TBD
    Stortorpshallen TBD
  18:30 18:30 SKÅ Mammuts - Värmdö Ladies Stafström, Lennart TBD
    Allhallen Persson, Liam TBD
2019-12-15 2019-12-15 17:30 17:30 Lidingö Lady Vikings - Segeltorp Sisters 2 Sydorf, David TBD
    Danica Isannex TBD
  20:40 20:40 Solna Bagladies - Huddinge Hurricanes 2 TBD TBD
    Ulriksdals IP Hall 2 TBD
Damer Rekreation Div 3, Stockholms Ishockeyförbund Damer Rekreation Div 3, Stockholms Ishockeyförbund
2019-12-08 2019-12-08 19:00 19:00 IFK Salem Ivies - Nynäshamns IF HC Dam Berglund, William TBD
    Salems Ishall TBD
2019-12-14 2019-12-14 17:30 17:30 Haninge/Älta - Wings HC Arlanda Ladies TBD TBD
    Haribo hallen TBD