2018-12-15 << >> 2018-12-17
Games By Date 2018-12-16
Group / Time Game Result Venue
Förkval inför kvalserie till U16 Elit, Smålands Ishockeyförbund
00:00 IK Oskarshamn - Mjölby HC Be-Ge Hockey Center
C2 Division 1F, Smålands Ishockeyförbund
00:00 Karlskrona HK Flick - Karlskrona HK Orange NKT-Arena Karlskrona
A2 Division 2, Smålands Ishockeyförbund
10:30 Olofströms IK - Karlskrona HK Svart HBM Arena
J18 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
11:00 HA74 Sävsjö - Värnamo GIK Sävsjö Ishall
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
11:00 HC Dalen - Eksjö HC Skandia Mäklarna Center
C2 Division 1C, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Västerviks IK - IK Oskarshamn Plivit Trade hallen
11:00 Åseda IF - Nybro Vikings IF Profilgruppen Ishall
C2 Division 1F, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Sölvesborgs IK - Mörrums GoIS IK Sölveshov
C2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
11:10 Boro/Vetlanda HC - Nässjö HC Borohallen
C2 Division 1E, Smålands Ishockeyförbund
11:10 Växjö Lakers HC Blå - Växjö Lakers HC Vit Växjö Ishall
11:25 Diö GoIF HK - IF Troja/Ljungby Vit DIÖ Ishall
A2 Division 2, Smålands Ishockeyförbund
11:30 Lenhovda/Åseda IF - Nybro Vikings IF ELITFÖNSTER ARENA
12:00 IF Troja/Ljungby Vit - Kalmar HC Ljungby Arena B-hallen
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
12:00 Rydaholms SK - IF Troja/Ljungby Vit Talavidshallen
C2 Division 1A, Smålands Ishockeyförbund
12:00 HV 71 Vit - HC Dalen Vit PROLYMPIAHALLEN
J18 Division 2B, Smålands Ishockeyförbund
12:20 Tingsryds AIF Utv. - Kallinge-Ronneby IF Nelson Garden Arena
A2 Division 2, Smålands Ishockeyförbund
12:30 Alvesta SK - HC Dalen Virdavallens Ishall
C2 Division 1F, Smålands Ishockeyförbund
12:45 Olofströms IK - Kallinge-Ronneby IF HBM Arena
J18 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
13:00 Gislaveds SK - Boro/Vetlanda HC Gislerinken
13:00 Skillingaryds IS - IF Troja/Ljungby Utv. Movalla Ishall
A2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
13:00 IF Troja/Ljungby - IK Oskarshamn Ljungby Arena A-hallen
B2 Division 1 forts., Smålands Ishockeyförbund
13:00 HV 71 Vit - Vimmerby HC Kinnarps Arena (B)
C2 Division 1A, Smålands Ishockeyförbund
13:00 HC Dalen Svart - HV 71 Gul Skandia Mäklarna Center
B2 Division 1 forts., Smålands Ishockeyförbund
13:10 Växjö Lakers HC Röd - Kalmar HC Växjö Ishall
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
13:10 Boro/Vetlanda HC - Nässjö HC Borohallen
J18 Division 2B, Smålands Ishockeyförbund
13:40 Västerviks IK - Mörrums GoIS IK Plivit Trade hallen
14:00 Vimmerby HC - Nybro Vikings IF Vimmerby Ishall
A2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
14:00 Växjö Lakers HC - Karlskrona HK Vida Arena
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
14:00 Mörrums GoIS IK - Nybro Vikings IF Jössarinken
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
14:00 Värnamo GIK - HA74 Aplarinken
C2 Division 1D, Smålands Ishockeyförbund
14:00 Värnamo GIK - Rydaholms SK Talavidshallen
B2 Division 2B, Smålands Ishockeyförbund
14:45 Olofström/Sölvesborg - Växjö Lakers HC Blå HBM Arena
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
15:00 HV 71 Gul - HV 71 Blå Kinnarps Arena (B)
C2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
15:40 Gislaveds SK - Eksjö HC Gislerinken
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
16:00 Skillingaryds IS - Gislaveds SK Movalla Ishall
Rec. Syd Hockey League 3, Smålands Ishockeyförbund
16:00 Nässjö HC REC - VHs Boston Bravehearts Höglandsrinken
A2 Division 2, Smålands Ishockeyförbund
16:30 Värnamo GIK - Diö GoIF HK Aplarinken
C2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
00:00 Virserums SGF - HA74 Modig hallen
Förkval inför kvalserie till U16 Elit, Smålands Ishockeyförbund
13:30 Tranås AIF - HC Vita Hästen Stiga Arena
C2 Division 1A, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Tranås AIF - Skillingaryds IS Stiga Arena
B2 Division 2B, Smålands Ishockeyförbund
15:00 Kallinge-Ronneby IF - Karlskrona HK Svart Soft Center Arena
B1 Division 1 forts. A, Smålands Ishockeyförbund
12:10 Nässjö HC - Linköping HC Blå Höglandsrinken
Rec. Syd Hockey League 1, Smålands Ishockeyförbund
15:30 Wexiö Brewers - Jämshög Saints Hockeyclub Växjö Ishall