2019-02-16 << >> 2019-02-18
Games By Date 2019-02-17
Group / Time Game Result Venue
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
10:00 HC Dalen - Nässjö HC Skandia Mäklarna Center
C2 Division 1C, Smålands Ishockeyförbund
10:00 Västerviks IK - Nybro Vikings IF Plivit Trade hallen
C2 Division 1F, Smålands Ishockeyförbund
10:15 Olofströms IK - Mörrums GoIS IK HBM Arena
10:40 Karlskrona HK Orange - Kallinge-Ronneby IF NKT-Arena Karlskrona
A2 Division 1 forts., Smålands Ishockeyförbund
10:45 Kallinge-Ronneby IF - Nässjö HC Soft Center Arena
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Alvesta SK - Karlskrona HK Orange Virdavallens Ishall
11:00 Linköping HC - Nybro Vikings IF Stångebro Ishall (B)
C2 Division 1A, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Skillingaryds IS - HV 71 Gul Movalla Ishall
C2 Division 1C, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Åseda IF - Kalmar HC Profilgruppen Ishall
C2 Division 1F, Smålands Ishockeyförbund
11:00 Sölvesborgs IK - Karlskrona HK Flick Sölveshov
J18 Division 2 Forts., Smålands Ishockeyförbund
11:10 Tingsryds AIF Utv. - Gislaveds SK Nelson Garden Arena
B2 Division 1 forts., Smålands Ishockeyförbund
11:40 Tranås AIF - Västerviks IK Stiga Arena
B2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
12:00 IK Oskarshamn - HV 71 Gul Be-Ge Hockey Center
C2 Division 1A, Smålands Ishockeyförbund
12:00 HV 71 Vit - Tranås AIF PROLYMPIAHALLEN
A2 Division 2, Smålands Ishockeyförbund
12:10 Olofströms IK - Lenhovda/Åseda IF HBM Arena
C2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
12:10 Gislaveds SK - Boro/Vetlanda HC Gislerinken
C2 Division 1E, Smålands Ishockeyförbund
12:10 Växjö Lakers HC Vit - IF Troja/Ljungby Vit Vida Arena
A2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
12:30 IF Troja/Ljungby - HC Vita Hästen Ljungby Arena B-hallen
A2 Division 2, Smålands Ishockeyförbund
12:30 Värnamo GIK - Kalmar HC Talavidshallen
12:30 HC Dalen - Nybro Vikings IF Skandia Mäklarna Center
J18 Division 2 Forts., Smålands Ishockeyförbund
12:50 Nybro Vikings IF - Mörrums GoIS IK Liljas Arena
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
13:10 Boro/Vetlanda HC - Gislaveds SK Borohallen
13:15 Skillingaryds IS - HA74 Movalla Ishall
J18 Division 2 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
13:45 Värnamo GIK - HA74 Sävsjö Aplarinken
C2 Division 1D, Smålands Ishockeyförbund
13:45 Tingsryds AIF - Rydaholms SK Nelson Garden Arena
J18 Division 2 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
14:00 Kallinge-Ronneby IF - Västerviks IK Soft Center Arena
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
14:15 Eksjö HC - IF Troja/Ljungby Vit Storegårdshallen
Rec. Syd Hockey League 1, Smålands Ishockeyförbund
15:00 Örlogsstaden HK Admirals - Wexiö Brewers NKT-Arena Karlskrona
J18 Division 2 Forts., Smålands Ishockeyförbund
15:30 Boro/Vetlanda HC - IF Troja/Ljungby Utv. Borohallen
J18 Division 2 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
17:00 Skillingaryds IS - Vimmerby HC Movalla Ishall
A2 Division 1 Slutspel, Smålands Ishockeyförbund
17:00 Tranås AIF - Karlskrona HK Stiga Arena
B2 Division 2A, Smålands Ishockeyförbund
10:00 Värnamo GIK - Rydaholms SK Talavidshallen
C2 Division 1B, Smålands Ishockeyförbund
13:00 Virserums SGF - Eksjö HC Modig hallen